Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко върви едно Браво ХГТ ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    dikata ,ела ти до софия
    бмв форевар м5

    Коментар


      #62
      Абе колеги, alekzz много нормално и без да се заяжда ви пита нещо, а повечето му скачате. И как така все фиат е най-вървежната кола и всичко друго ни на теория ни на практика няма шанс. Ставаме смешни.Да ви кажа, много лесно се познава когато някой се дърпа с вас на светофар, така че няма смисъл да обяснявате другия дали е разбрал че се дърпа.Другото което е много важно е какъв е шофьора. Мога да ви дам пример с кола около 120-130 коня и кола 90 коня. В първия случай аз карам тази със 120 и бия другата с много, само дето другия шофер е такъв че ако си сменим колите и той кара моята а аз онази 90 коня, пак ще го бия.Последно - beboka11, човек, не можеш ли да пишеш малко по-грамотно. Наистина ти се четат трудно постовете. Не знам как изобщо ти хрумват такива грешки да правиш.
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        #63
        Те не му хрумват, просто толкова си може, човекът. Аз затова преди бях с подпис "Не можеш да се сетиш за нещо, което не знаеш", защото са ми много смешни всякакви хора по разни състезания - питат го нещо, ясно е, че никога не го е знаел, но мисли задълбочено до последната секунда и после - "да, бе - как не се сетих".
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #64
          vsd написа:
          Абе колеги, alekzz много нормално и без да се заяжда ви пита нещо, а повечето му скачате. И как така все фиат е най-вървежната кола и всичко друго ни на теория ни на практика няма шанс. Ставаме смешни.
          И аз това имах в предвид в предишния си пост в тази тема...Ама кой да чуе... Евалла ти правя ,колега ,поне един тук мисли като мен...
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #65
            Re: Колко върви едно Браво ХГТ ???

            Predatorsi написа:
            Колега ,не само 1.8 има GT има и JTD и 1.6 ...Иначе мисля ,че ставаме за смях в другите форуми с подобни изказвания и тоя фанатизъм...
            За JTD и за TD100 също знам че има GT но мисля че на 1.6 двигателя, модификацията се водеше Abarth(тази с пласмасовите колектори), и честно да кажа незнам къде пък в документите на една кола пише модификацията? Всмисъл, то значи в мойте трябва да пише VTS ли?

            Коментар


              #66
              Re: Колко върви едно Браво ХГТ ???

              Колега "alekzz",моето безпристрастно мнение е че няма Фият 2000 кубика който да върви колкото Пежо или Ситроен 2.0. Двама приятели имат Пежо 306 S16 и мога да кажа че въобще няма двулитров мотор на друга марка да върви както това френско изобретение.Може да съм Фен на Ланча,но не мога да кажа на черното бяло.Абсолютно нормално е да накажеш Браво ХГТ,достатъчно тромаво си е ,да ме прощават колегите ама е така.Темата беше ясна още от първия пост на колегата,ама някои "сектанти" решиха да не падат по гръб и направиха редовната тема във формат чат Вземете се въздържайте от мерене на п*шки ,а пишете само достоверна информация,а не на кого кенефа бил много бърз и отишъл до луната П.П.Интересно как за толкова време никой не си взе поука
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                #67
                Уважавам тези,които ме уважават!
                Clube do Marea!

                Коментар


                  #68
                  Re: Колко върви едно Браво ХГТ ???

                  ivanko_rs написа:
                  Колега "alekzz",моето безпристрастно мнение е че няма Фият 2000 кубика който да върви колкото Пежо или Ситроен 2.0. Двама приятели имат Пежо 306 S16 и мога да кажа че въобще няма двулитров мотор на друга марка да върви както това френско изобретение.Може да съм Фен на Ланча,но не мога да кажа на черното бяло.Абсолютно нормално е да накажеш Браво ХГТ,достатъчно тромаво си е ,да ме прощават колегите ама е така.Темата беше ясна още от първия пост на колегата,ама някои "сектанти" решиха да не падат по гръб и направиха редовната тема във формат чат Вземете се въздържайте от мерене на п*шки ,а пишете само достоверна информация,а не на кого кенефа бил много бърз и отишъл до луната П.П.Интересно как за толкова време никой не си взе поука
                  Абе, ако не друго поне малко се пораздвижи форумът!!! Забелязвам че откакто смених Бравото за Ксарата, целия форум е позапустял.

                  Коментар


                    #69
                    Re: Колко върви едно Браво ХГТ ???

                    alekzz написа:
                    Predatorsi написа:
                    Колега ,не само 1.8 има GT има и JTD и 1.6 ...Иначе мисля ,че ставаме за смях в другите форуми с подобни изказвания и тоя фанатизъм...
                    За JTD и за TD100 също знам че има GT но мисля че на 1.6 двигателя, модификацията се водеше Abarth(тази с пласмасовите колектори), и честно да кажа незнам къде пък в документите на една кола пише модификацията? Всмисъл, то значи в мойте трябва да пише VTS ли?
                    Ами не знам ,но мисля ,че не пише модификацията на колата ,но това няма значение според мен...ПП:Напълно съм съгласен с ivanko_rs...
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      #70
                      Колегата Vanko RS както винаги се изказа изключително прав, имал съм взимане-даване с 306 S16 153 к.с. версията, но с чип, филтър и 6 скорости от GTI-6 - със сигурност отнася (и за мое съжаление) и във сток вариант ХГТ 147, за 155 с ВИС само съм чувал че е друга история, но...А относно агрегата - и ти си имал седичи и знаеш че с малко "заиграване" по мотора като: изпуск.с-ма само с крайно гърне, чип, сгъстяване и по-къса скоростна кутия на драг отнася дооста по-силни на книга коли

                      Коментар


                        #71
                        Tie написа:
                        Колегата Vanko RS както винаги се изказа изключително прав, имал съм взимане-даване с 306 S16 153 к.с. версията, но с чип, филтър и 6 скорости от GTI-6 - със сигурност отнася (и за мое съжаление) и във сток вариант ХГТ 147, за 155 с ВИС само съм чувал че е друга история, но...А относно агрегата - и ти си имал седичи и знаеш че с малко "заиграване" по мотора като: изпуск.с-ма само с крайно гърне, чип, сгъстяване и по-къса скоростна кутия на драг отнася дооста по-силни на книга коли
                        Колега ,аз винаги съм си мислил ,че Седичито е по-добро от ХГТ-то ,не знам защо...Сигурно защото и аз карам Типо ,но и такива слухове се носят ,пък и Бравото е доста по-тромаво от Типо-то...А колкото до френските 2.0 ,доста си вървят ,ама доста...
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #72
                          Колеги, 4 от 5те страници до сега са пълна боза, спамерщина и хейтарщина! Добрите мнения се броят на една ръка! Ял съм дървото от 306 S16 153 к.с., ама да се оправдая бях с още 2ма дебелаци с мен около 160кг от горе иначе се държахме кола до кола, като след 120-130км/ч ме изяде с един калник и се отказах! От което изкам да заключа, че ксарата може и да бие, но ще е с малко! Чак пък да се каже твърдо, че ХГТ не бърви!?Те си го казаха и в един епизод на ТОП ГИАР, че 5ака бучи по-яко от колкото върви. В разни сайтове съм сравнявал на теория мотора с конкурентите му около 150к.с. и извода ми е, че повечето ще го бият защото е по-тежък. Но това е само на теория! И какво като сутиена е бил, не вярвам някой да се откаже от 5цилиндровия двигател на Фиат заради този факт
                          Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

                          Къде отиваш ти, може би?

                          Коментар


                            #73
                            Колега не е трябвало да се отказваш 1 калник до 120-130 км/ч не е никак много и може да се дължи на редица субективни фактори. В интерес ма истината когато карах за 1-ви път 306-цата напълно сток (дори необслужена) и ми се стори по-слаба от аналогично стокова Делта 2 2.0 16В

                            Коментар


                              #74
                              Аз и аз да се включа.Абе тия Ситроени 2.0 16 си вървят.те са с мотора на 306 ГТИ с 6-степенната кутия.Лично съм имал бая наблюдение над едно такова пежо и наистина си върви повече от ХГТ-то.Имаше даже и старт ако не се лъжа с това на Тошето от Пловдив и 306 го би.А на Тошката бая му върви Бравото.btw то ХГТ, що да не върви.Всички говорят за колите,който го бият, а никой не казва че Бравото наказва бая коли в класа си.Примерно аз мисля, че една стокова 525-ца БМВ няма да му се опре въобще.Аз лично съм се замервал с няколко БМВ-та и съм нямал никви проблеми.
                              <<KARKELANOV>>

                              Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
                              Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                                #75
                                Sparco написа:
                                Аз и аз да се включа.Абе тия Ситроени 2.0 16 си вървят.те са с мотора на 306 ГТИ с 6-степенната кутия.Лично съм имал бая наблюдение над едно такова пежо и наистина си върви повече от ХГТ-то.Имаше даже и старт ако не се лъжа с това на Тошето от Пловдив и 306 го би.А на Тошката бая му върви Бравото.btw то ХГТ, що да не върви.Всички говорят за колите,който го бият, а никой не казва че Бравото наказва бая коли в класа си.Примерно аз мисля, че една стокова 525-ца БМВ няма да му се опре въобще.Аз лично съм се замервал с няколко БМВ-та и съм нямал никви проблеми.
                                За 5-тата серия и аз съм съгласен.Тежичка си е, но във всеки случай съм сигурен че върви много приятно! За сметка на това разхода и хич не е приятен.

                                Коментар

                                Working...
                                X