Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко върви едно Браво ХГТ ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Махай махай....

    Коментар


      Orcinus написа:
      cHaunepucTa написа:
      Добре де като не вярвате ,ще ви дам пример. С тоя ’куц’ кон 1.4 съм дърпал на старт много коли и съответно много са ме дърпали.Въпроса е колко бързо ще набере една кола. Това че е 150к.с. не означава ,че те работят винаги.Замислете се една кола 150к.с. с предно предаване и по-тежка как ще тръгне с пълна газ и как ще тръгне една кола 80-90 к.с.НЕ ИСКАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ И ДА СПОРЯ С НИКОЙ ,ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ И ГОВОРЯ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.
      Изказваш мнение от личен опит друг път Къде си тръгнал да се мериш/пробваш с коли по 150 кончета? Та аз, с моята скромна Марая ще те вкарам в изненада не на старт, а където си пожелаеш
      Писна ми да ме вкарват в изненади брато... Как пък на всички колите са ви ебаси бегачките. Айде нема нужда , като дойдеш да видиш колко ми вдига колата и с колко се кара по магистралата тогава ми говори.Изказах някакво мнение , кво всички се нахвърляте .... в изненада щял да ме вкара...
      И се чу рев във тъмнината ,заблестяха ксенонови светлини, огледах се, какво ли в мрака ще се приближи ?
      Попитах се откъде дойде ,от кой ли свят ,
      И за миг в мрака блесна емблема на ФИАТ . Сега въпроса просто бе , това Браво/Брава ли е или Купе ?

      Коментар

      Working...
      X