Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко върви едно Браво ХГТ ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добре де като не вярвате ,ще ви дам пример. С тоя ’куц’ кон 1.4 съм дърпал на старт много коли и съответно много са ме дърпали.Въпроса е колко бързо ще набере една кола. Това че е 150к.с. не означава ,че те работят винаги.Замислете се една кола 150к.с. с предно предаване и по-тежка как ще тръгне с пълна газ и как ще тръгне една кола 80-90 к.с.Ако я изпъне ксарата със пълна газ,ще върти гуми нали , а моята фиатка гуми не върти а направо тръгва.А за колегата с 1.6-цата .Имах такава кола и наказах 2-ма приятели с 318-ки бмв-та и един с пасат 1.8 125к.с. После като ги качих да ги возя и като изпънат фиата на 2-ра с 90 , ми казаха че не са се возили в кола с такова ускорение.НЕ ИСКАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ И ДА СПОРЯ С НИКОЙ ,ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ И ГОВОРЯ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.
    И се чу рев във тъмнината ,заблестяха ксенонови светлини, огледах се, какво ли в мрака ще се приближи ?
    Попитах се откъде дойде ,от кой ли свят ,
    И за миг в мрака блесна емблема на ФИАТ . Сега въпроса просто бе , това Браво/Брава ли е или Купе ?

    Коментар


      cHaunepucTa,Колега, не се излагай. Не само, че ще те издуха, но и номера няма да можеш да му видиш. Вервай ми. Нищо лично, но всеки втори да питаш, ще ти каже, че 1.4 моторът не става за нищо. Недовършена работа на такъв 1.2. Освен това не е 81 кс, а 80. Освен на първа да го дръпнеш за 10-15 метра макс, за повече няма накъде. Правил съм го, знам какво е. Все пак ако искаш да се дръпнеш с едно HGT, само ми пиши на ЛС. Имам един познат и той е от форума, търси само с кого да се дърпа.
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        е аз да кажа пак за колегата снайпериста говоря от личен опит преди години карах клио от първите 1.4 и го скъсах такова браво като твоето за да се изказваш така за това наистина голямо недоразумения на фиат има една единствена причина и тя е не си се качвал на друга кола Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 нищо лично и аз като теб изказвам мнение от опита си

        Коментар


          svetkos_ написа:
          cHaunepucTa,Колега, не се излагай. Не само, че ще те издуха, но и номера няма да можеш да му видиш. Вервай ми. Нищо лично, но всеки втори да питаш, ще ти каже, че 1.4 моторът не става за нищо. Недовършена работа на такъв 1.2. Освен това не е 81 кс, а 80. Освен на първа да го дръпнеш за 10-15 метра макс, за повече няма накъде. Правил съм го, знам какво е. Все пак ако искаш да се дръпнеш с едно HGT, само ми пиши на ЛС. Имам един познат и той е от форума, търси само с кого да се дърпа.
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=45677Питай твоя приятел дали е съгласен,само да не е на газ и само да се разкарвам за щяло и нещяло,няма значение дали е сток ,само турбо да няма!

          Got nos?

          Коментар


            sUkI написа:
            svetkos_ написа:
            cHaunepucTa,Колега, не се излагай. Не само, че ще те издуха, но и номера няма да можеш да му видиш. Вервай ми. Нищо лично, но всеки втори да питаш, ще ти каже, че 1.4 моторът не става за нищо. Недовършена работа на такъв 1.2. Освен това не е 81 кс, а 80. Освен на първа да го дръпнеш за 10-15 метра макс, за повече няма накъде. Правил съм го, знам какво е. Все пак ако искаш да се дръпнеш с едно HGT, само ми пиши на ЛС. Имам един познат и той е от форума, търси само с кого да се дърпа.
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=45677Питай твоя приятел дали е съгласен,само да не е на газ и само да се разкарвам за щяло и нещяло,няма значение дали е сток ,само турбо да няма!
            Вече писах в темата, даже го набирам сега, за да му кажа да обърне внимание на темата ти.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              хаха добре де ,че ще ме издуха така е.Ядосах се ,на колегата със Ксарата как се възмущава на ХГТ-то и че не било вървяло ,пък това си е форум на Фиат , ако искам да слушам колко върви една ксара ще вляза във форума на ситроен ,нали така. За мен ХГТ-то е звяр и не ме кефи някой с безформен ситроен(пък колкото и коня да е) да изказва такива мнения, де да знам ,може и да се изнервям и заяждам ама това е положението.На старт 10-тина метра мога и да му дръпна , после ще ме изяде признавам.
              И се чу рев във тъмнината ,заблестяха ксенонови светлини, огледах се, какво ли в мрака ще се приближи ?
              Попитах се откъде дойде ,от кой ли свят ,
              И за миг в мрака блесна емблема на ФИАТ . Сега въпроса просто бе , това Браво/Брава ли е или Купе ?

              Коментар


                Не 10 ами и 1 метър няма да му дръпнеш, вчера ми се пъна един така с голфче 1,6 и за 3 старта му запазих място до капачката за бензина, а ускорявахме само до 60 км/ч.

                Коментар


                  mnpenchev написа:
                  Не 10 ами и 1 метър няма да му дръпнеш, вчера ми се пъна един така с голфче 1,6 и за 3 старта му запазих място до капачката за бензина, а ускорявахме само до 60 км/ч.
                  чувал съм че вие там варна бургас само до 2-ра 3-та се гоните ..
                  ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                  Коментар


                    s00rry написа:
                    mnpenchev написа:
                    Не 10 ами и 1 метър няма да му дръпнеш, вчера ми се пъна един така с голфче 1,6 и за 3 старта му запазих място до капачката за бензина, а ускорявахме само до 60 км/ч.
                    чувал съм че вие там варна бургас само до 2-ра 3-та се гоните ..
                    Нямаме си писта и се гоним по светофарите, 2ра ми е 100 км/ч 3та не съм я пробвал, в кулата по полетите в Сарафово вече ми отказват въздушни коридори, щото кацат самолети през 5 минути.

                    Коментар


                      cHaunepucTa написа:
                      На старт 10-тина метра мога и да му дръпна , после ще ме изяде признавам.
                      Много като тебе вече плакаха ! Шегувам се.Айде стига вече смешни историй!!! Отначало пуснах мухата и ви се кефех на сеира :D . Сега сериозно! Колата ми е с чип и генерация и т.н.Замерена е на динотест - 184.5 к.с.

                      Коментар


                        alekzz написа:
                        cHaunepucTa написа:
                        На старт 10-тина метра мога и да му дръпна , после ще ме изяде признавам.
                        Много като тебе вече плакаха ! Шегувам се.Айде стига вече смешни историй!!! Отначало пуснах мухата и ви се кефех на сеира :D . Сега сериозно! Колата ми е с чип и генерация и т.н.Замерена е на динотест - 184.5 к.с.
                        На вала ли е 184 коня или на гумите Абе какви са тея чипове и генерации дето вдигат толко коне на атмосферен мотор?!?Намали малко

                        Коментар


                          Динотест?И къде е тоя динотест,къде си я замерил,предполагам са на вала конете.А колко нм изкара?

                          Got nos?

                          Коментар


                            cHaunepucTa написа:
                            Добре де като не вярвате ,ще ви дам пример. С тоя ’куц’ кон 1.4 съм дърпал на старт много коли и съответно много са ме дърпали.Въпроса е колко бързо ще набере една кола. Това че е 150к.с. не означава ,че те работят винаги.Замислете се една кола 150к.с. с предно предаване и по-тежка как ще тръгне с пълна газ и как ще тръгне една кола 80-90 к.с.НЕ ИСКАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ И ДА СПОРЯ С НИКОЙ ,ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ И ГОВОРЯ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.
                            Изказваш мнение от личен опит друг път Къде си тръгнал да се мериш/пробваш с коли по 150 кончета? Та аз, с моята скромна Марая ще те вкарам в изненада не на старт, а където си пожелаеш

                            Коментар


                              Колега не всичко е в конете. Я вземи няколко автомобила (различни марки) с еднакви мощности и ги пробвай на старт, може да останеш много объркан след пробите. Има много неща от който зависи ускорението. Ще ти дам един пример с една Волга, тя има няколко разновидности на двигателите и една от тях беше 103к.с е според теб кое ще тръгне по бързо мареата или волгата. Или ако искаш можеш да пробваш някой купър или някое даихатсу.

                              Коментар


                                Вчера паднах от Toyota Celica 2.0 16v 156 коня. Е взех и старта, ама повечето коне си казаха думата. Да не говорим, че тази кола дава 10/100 градско разход...Започвам да се замислям, дали пък да не ги разкарам тия гладни и уморени 5 цилиндъра
                                3.0CRD

                                Коментар

                                Working...
                                X