Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко върви едно Браво ХГТ ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    дай боже
    бмв форевар м5

    Коментар


      #47
      beboka11 написа:
      далечесими рибоиначе,штети покажа
      Далече си ми рибо,иначе ще ти покажа.Я виж ти,че и на един ред се събирало
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #48
        опа,друк ентусиасткажи православни БЪЛГАРИНО
        бмв форевар м5

        Коментар


          #49
          Бебчо се казваш колко коли имаш така ли една няма винетка бе, че да дойдеш до някой град да видиш колко върви една иаталианка колко хора трябва да те предизвикаме и ти да избягаш страх те е от алфа 1,4 а уж караш бегачки само не мога да разбера от кога на един кинеф му се вика бегачка?
          Subaru B9 tribeca 3.0
          Peugeot 307 04
          Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
          Fiat Brava 1.6 16V 103

          Коментар


            #50
            ела в софия сладур
            бмв форевар м5

            Коментар


              #51
              Re: Колко върви едно Браво ХГТ ???

              alekzz написа:
              Питам колко върви бравото, понеже преди известно време до мен на светофара застана едно такова( аз съм с Ксара ВТС).Шофьора му се вживяваше в ролята на Шумахер и ми се форсираше.Тръгнахме и след около 350м вече му бях направил 2-3 коли.На следващия светофар го видях да застава до едно БМВ 320д (от най-новите) и то му причини ужаси в главата!Та мисълта ми е тия бравоци само звук ли вадят? Толкова ли си вървят или...?
              абе колега кога си видял ситроен бегачка.ще ти кажа.НИКОГА.момчето с бравото да не е заспал :D на светофара.един опитен реисър с hgtще те направи на манджа от светофар до светофар.ситроен да върви .всичките ми служебни коли са ситроени.вярно,возия и спирачки.няма кй да ги бие но само до там.поздрави и нищо лично брат.
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #52
                бмв форевар м5

                Коментар


                  #53
                  ти пак си пиан
                  бмв форевар м5

                  Коментар


                    #54
                    beboka11 написа:
                    ти пак си пиан
                    bebeeeeeeeeee днес ти предложих един скромен старт с твоя кораб и мойта скромна бегачка и както обикновно ОТКАЗА какво има да говориме повече.те и момчетата от форума те видяха.НАЗДРАВЕ БЕБОК
                    fiat bravo 1.6 16v gt
                    fiat marea 1.9 8v jtd
                    fiat punto 1.7 td
                    fiat marea 1.6 16v

                    Коментар


                      #55
                      бмв форевар м5

                      Коментар


                        #56
                        Re: Колко върви едно Браво ХГТ ???

                        superfiata написа:
                        alekzz написа:
                        Питам колко върви бравото, понеже преди известно време до мен на светофара застана едно такова( аз съм с Ксара ВТС).Шофьора му се вживяваше в ролята на Шумахер и ми се форсираше.Тръгнахме и след около 350м вече му бях направил 2-3 коли.На следващия светофар го видях да застава до едно БМВ 320д (от най-новите) и то му причини ужаси в главата!Та мисълта ми е тия бравоци само звук ли вадят? Толкова ли си вървят или...?
                        абе колега кога си видял ситроен бегачка.ще ти кажа.НИКОГА.момчето с бравото да не е заспал :D на светофара.един опитен реисър с hgtще те направи на манджа от светофар до светофар.ситроен да върви .всичките ми служебни коли са ситроени.вярно,возия и спирачки.няма кй да ги бие но само до там.поздрави и нищо лично брат.
                        Абе про, като те гледам какво си си написал в подписа те разбрах че си клавиатурен критик!!!Само та светна, че браво gt e 1.8.И по логиката на всички съм могъл да му видя задния капак само докато сме се дърпали и е бил пред мен ли?!?! Абе вие сте големи смешници бе!Я по добре оставете ако има някой с ХГТ да пише в тая тема пък вие философите само четете!!! И без това освен някоя изцепка друго не можете да кажете!

                        Коментар


                          #57
                          Бебок като си толкова отворен и както казваш ти караш следните кинефи:БМВ 525и м5гоуф4 ГТИи незнам си още кви ела до Стара Загора примерно или до Варна оооооооооооооооооооооооо бизнесмена с бързите коли го е страх да се друпне от пред монитора, че току виж още няколко хора само като го видят да се качва в това БМВ което едно време е било кола ама сега и живи набури няма, Гоуф само като знаеш, че имаш такава кола и трябва да те е срам да го кажеш! Не всеки селянин кара гоуф, но всеки който кара гоуф е селянин!!!
                          Subaru B9 tribeca 3.0
                          Peugeot 307 04
                          Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                          Fiat Brava 1.6 16V 103

                          Коментар


                            #58
                            Dikata_BG написа:
                            Бебок като си толкова отворен и както казваш ти караш следните кинефи:БМВ 525и м5гоуф4 ГТИи незнам си още кви ела до Стара Загора примерно или до Варна оооооооооооооооооооооооо бизнесмена с бързите коли го е страх да се друпне от пред монитора, че току виж още няколко хора само като го видят да се качва в това БМВ което едно време е било кола ама сега и живи набури няма, Гоуф само като знаеш, че имаш такава кола и трябва да те е срам да го кажеш! Не всеки селянин кара гоуф, но всеки който кара гоуф е селянин!!!
                            И една цистерна да ходи след него !
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #59
                              Re: Колко върви едно Браво ХГТ ???

                              alekzz написа:
                              superfiata написа:
                              alekzz написа:
                              Питам колко върви бравото, понеже преди известно време до мен на светофара застана едно такова( аз съм с Ксара ВТС).Шофьора му се вживяваше в ролята на Шумахер и ми се форсираше.Тръгнахме и след около 350м вече му бях направил 2-3 коли.На следващия светофар го видях да застава до едно БМВ 320д (от най-новите) и то му причини ужаси в главата!Та мисълта ми е тия бравоци само звук ли вадят? Толкова ли си вървят или...?
                              абе колега кога си видял ситроен бегачка.ще ти кажа.НИКОГА.момчето с бравото да не е заспал :D на светофара.един опитен реисър с hgtще те направи на манджа от светофар до светофар.ситроен да върви .всичките ми служебни коли са ситроени.вярно,возия и спирачки.няма кй да ги бие но само до там.поздрави и нищо лично брат.
                              Абе про, като те гледам какво си си написал в подписа те разбрах че си клавиатурен критик!!!Само та светна, че браво gt e 1.8.И по логиката на всички съм могъл да му видя задния капак само докато сме се дърпали и е бил пред мен ли?!?! Абе вие сте големи смешници бе!Я по добре оставете ако има някой с ХГТ да пише в тая тема пък вие философите само четете!!! И без това освен някоя изцепка друго не можете да кажете!
                              Колега ,не само 1.8 има GT има и JTD и 1.6 ...Иначе мисля ,че ставаме за смях в другите форуми с подобни изказвания и тоя фанатизъм...
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар


                                #60
                                Re: Колко върви едно Браво ХГТ ???

                                alekzz написа:
                                superfiata написа:
                                alekzz написа:
                                Питам колко върви бравото, понеже преди известно време до мен на светофара застана едно такова( аз съм с Ксара ВТС).Шофьора му се вживяваше в ролята на Шумахер и ми се форсираше.Тръгнахме и след около 350м вече му бях направил 2-3 коли.На следващия светофар го видях да застава до едно БМВ 320д (от най-новите) и то му причини ужаси в главата!Та мисълта ми е тия бравоци само звук ли вадят? Толкова ли си вървят или...?
                                абе колега кога си видял ситроен бегачка.ще ти кажа.НИКОГА.момчето с бравото да не е заспал :D на светофара.един опитен реисър с hgtще те направи на манджа от светофар до светофар.ситроен да върви .всичките ми служебни коли са ситроени.вярно,возия и спирачки.няма кй да ги бие но само до там.поздрави и нищо лично брат.
                                Абе про, като те гледам какво си си написал в подписа те разбрах че си клавиатурен критик!!!Само та светна, че браво gt e 1.8.И по логиката на всички съм могъл да му видя задния капак само докато сме се дърпали и е бил пред мен ли?!?! Абе вие сте големи смешници бе!Я по добре оставете ако има някой с ХГТ да пише в тая тема пък вие философите само четете!!! И без това освен някоя изцепка друго не можете да кажете!
                                аз не мисля заради французойка като теб да качвам 50 пъти снимки от документите на колата.
                                fiat bravo 1.6 16v gt
                                fiat marea 1.9 8v jtd
                                fiat punto 1.7 td
                                fiat marea 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X