Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко върви едно Браво ХГТ ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    alekzz написа:
    Не съм тук за да се заяждам или нещо такова, просто дойдох да попитам дали в действителност толкова вървят ХГТ-тата.Нищо повече, а тук вече се намесиха клавиатурните специалисти и аз им отговорих подобаващо! А относно дали е било ХГТ, ми незнам 1.2,1.4,1.6 и 1.8 имат ли 5 цилиндрови мотори?Ако имат може и някое от тях да съм чул и да съм решил че е ХГТ.
    колега едно хгт .. неможеш само по звука да го познаеш .., аз знам едно 1.6 има тука от моя град все едно самосвал кара .. така се чува , как точно разбра че е 5 цилиндъра ?!?
    ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

    Коментар


      #32
      s00rry написа:
      alekzz написа:
      Не съм тук за да се заяждам или нещо такова, просто дойдох да попитам дали в действителност толкова вървят ХГТ-тата.Нищо повече, а тук вече се намесиха клавиатурните специалисти и аз им отговорих подобаващо! А относно дали е било ХГТ, ми незнам 1.2,1.4,1.6 и 1.8 имат ли 5 цилиндрови мотори?Ако имат може и някое от тях да съм чул и да съм решил че е ХГТ.
      колега едно хгт .. неможеш само по звука да го познаеш .., аз знам едно 1.6 има тука от моя град все едно самосвал кара .. така се чува , как точно разбра че е 5 цилиндъра ?!?
      Ами ако не можеш да разпознаеш звука на 5 цилиндров двигател или пък да го сравняваш със звук от 4 цилиндров, е извинявай ама разликата е от земята до небето! Все едно да не можеш да разпознаеш и звука на 6 цилиндров от БМВ например! ХГТ-то парпори много по различно от другите бравоци!Пък отделно на калниците беше с дългите мигачи(тези като на мареа),имаше и емблеми на калниците 155 20v,отзад на капака си пишеше ХГТ.Беше и на 16 или 17 джанти.Абе вече и аз започвам да се чудя ХГТ ли е било?!?!?!

      Коментар


        #33
        е абе явно ги разбираш . смисал рекох да не си някои клашен критикк много зависи от състоянието на колата в което е .. и от шофера ! ама адски много
        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

        Коментар


          #34
          alekzz написа:
          2. Защо реши че не се е състезавал този с бравото?4. По същия каталог като вървя, та кое браво ХГТ дава разход под 14?Аз не съм чул за такова, с изключение на прехвалените разбира се!Та обобщително, такива господа като Atanas71 колкото и да търсят оправдания, Браво ХГТ не върви!
          2. А ти как реши, че Бравото се е състезавало4. А ти не можеш да ме убедиш, че и твоята гори 12 градско в София....май май твойта е от прехвалените...Имам един приятел с Саксо 1,6/120 ....та тя неговата гори доста повече от твоята - макар че е 1,6 и е значително по-лека Та как реши, че ХГТ не върви - Карал ли си...возил ли си се?Абе изобщо за какво си я пуснал тая тема
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #35
            Geraka написа:
            alekzz написа:
            2. Защо реши че не се е състезавал този с бравото?4. По същия каталог като вървя, та кое браво ХГТ дава разход под 14?Аз не съм чул за такова, с изключение на прехвалените разбира се!Та обобщително, такива господа като Atanas71 колкото и да търсят оправдания, Браво ХГТ не върви!
            2. А ти как реши, че Бравото се е състезавало4. А ти не можеш да ме убедиш, че и твоята гори 12 градско в София....май май твойта е от прехвалените...Имам един приятел с Саксо 1,6/120 ....та тя неговата гори доста повече от твоята - макар че е 1,6 и е значително по-лека Та как реши, че ХГТ не върви - Карал ли си...возил ли си се?Абе изобщо за какво си я пуснал тая тема
            Не бе то ХГТ-тата са направени на около 2000-2500об./мин буталата да им излизат през предния капак от зор!По другия въпрос за харченето, дали твоя приятел случайно няма я чипче, я валче, щото аз чисто Саксо/Пежо 106 1.6 16v още не съм видял.Пък като не вярваш колко ми харчи, ела напълни резервоара, карай 100км и го допълни да се убедиш - това важи за всеки който не вярва и иска да се убеди! И накрая как реших че не върви ли? Еми щом толкова изостава след мен - какво друго да реша?И не виждам какво ти пречи темата?Като не ти харесва не влизаш, не четеш и не пишеш!!!

            Коментар


              #36
              По принцип си го купи изцяло сток - до скоро беше с генерация и колектор....сега е само с генераия и нищо друго....А и върви доста повече от ХГТ-та....товята съм сигурен, че и тя върви повече съдейки по 306-ците с тоя двигател, но със сигурност разликата не е огромна и със сигурност ХГТ си върви прилично....Въроса е там, че пускаш тема "Колко върви едбо Браво ХГТ???"...а пък пишеш колко е велик Ситроена....
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #37
                Извинявам се ако така се е получило, но ако обърнеш внимание всичко което съм писал съм го писал в отговор на някой който се е позаял така да се каже или пък ме е питал нещо за ситроена. А аз темата я пуснах чисто и просто да разбера дали шофьорът е бил калпав или колата?

                Коментар


                  #38
                  okайде да сверим hgtколко вървиколко бе колко
                  бмв форевар м5

                  Коментар


                    #39
                    beboka11 написа:
                    okайде да сверим hgtколко вървиколко бе колко
                    Оооо професоре ....
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #40
                      alekzz написа:
                      s00rry написа:
                      alekzz написа:
                      Не съм тук за да се заяждам или нещо такова, просто дойдох да попитам дали в действителност толкова вървят ХГТ-тата.Нищо повече, а тук вече се намесиха клавиатурните специалисти и аз им отговорих подобаващо! А относно дали е било ХГТ, ми незнам 1.2,1.4,1.6 и 1.8 имат ли 5 цилиндрови мотори?Ако имат може и някое от тях да съм чул и да съм решил че е ХГТ.
                      колега едно хгт .. неможеш само по звука да го познаеш .., аз знам едно 1.6 има тука от моя град все едно самосвал кара .. така се чува , как точно разбра че е 5 цилиндъра ?!?
                      Ами ако не можеш да разпознаеш звука на 5 цилиндров двигател или пък да го сравняваш със звук от 4 цилиндров, е извинявай ама разликата е от земята до небето! Все едно да не можеш да разпознаеш и звука на 6 цилиндров от БМВ например! ХГТ-то парпори много по различно от другите бравоци!Пък отделно на калниците беше с дългите мигачи(тези като на мареа),имаше и емблеми на калниците 155 20v,отзад на капака си пишеше ХГТ.Беше и на 16 или 17 джанти.Абе вече и аз започвам да се чудя ХГТ ли е било?!?!?!
                      Щом си видял задния капак значи е било 1.6 слага ме им ХГТ защото много вървят , цепят мрака Ако е било истинско ХГТ нямаше да можеш да прочетеш какво пише на задния капак А по един твой въпрос , дали кола може да вдигне висока скорост в града? може и 200 да вдигне но често такива рацери влизат в хрониките на КАТ
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #41
                        Geraka написа:
                        По принцип си го купи изцяло сток - до скоро беше с генерация и колектор....сега е само с генераия и нищо друго....А и върви доста повече от ХГТ-та....товята съм сигурен, че и тя върви повече съдейки по 306-ците с тоя двигател, но със сигурност разликата не е огромна и със сигурност ХГТ си върви прилично....Въроса е там, че пускаш тема "Колко върви едбо Браво ХГТ???"...а пък пишеш колко е велик Ситроена....
                        Не се ядосвай колега , то тук стана традиция някой като го натупа Фиат и да започне да пуска разни теми. До сега бяха само рацери с БМВ-та Сега рипат и от Ситроен А бе щом колегата със Ситроена е видял какво пише на задния капак , ясно Бравото го е опънало и сега мрънка тук Що се е хванал изобщо , или като е Фиат и дай сега да го дръпна Съжалявям колега , ти сам си написал кой надпис си чел , тоз на задния капак :D
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #42
                          хайде беедна гонкас коли 150коняhjt та кво става
                          бмв форевар м5

                          Коментар


                            #43
                            beboka11 написа:
                            хайде беедна гонкас коли 150коняhjt та кво става
                            Тук ли си бре Вади колите и мачкай наред , твойте са все от бързите
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #44
                              далечесими рибоиначе,штети покажа
                              бмв форевар м5

                              Коментар


                                #45
                                beboka11 написа:
                                далечесими рибоиначе,штети покажа
                                Такава риба като те "нагази" Пази боже Карай умната
                                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                                Коментар

                                Working...
                                X