Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко върви едно Браво ХГТ ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    лъв слама не яде
    бмв форевар м5

    Коментар


      #17
      Ми като го карам кротко около 12, като го настъпвам към 13.5, а извънградско със средна скорост 120 - 7.5 За мен е предоволно за тия коне дето са под капака.Като се има предвид че коли от порядъка на 1.2 , 1.4, 1.6 под 100 коня дават около 10 градско(минимум) въобще не ме е яд за 1-2л отгоре!!!

      Коментар


        #18
        Re: Колко върви едно Браво ХГТ ???

        alekzz написа:
        Питам колко върви бравото, понеже преди известно време до мен на светофара застана едно такова( аз съм с Ксара ВТС).Шофьора му се вживяваше в ролята на Шумахер и ми се форсираше.Тръгнахме и след около 350м вече му бях направил 2-3 коли.На следващия светофар го видях да застава до едно БМВ 320д (от най-новите) и то му причини ужаси в главата!Та мисълта ми е тия бравоци само звук ли вадят? Толкова ли си вървят или...?
        Колега ето ти сравнение за да спиш спокоен на Браво 2.0 20В със всичките разновидности на Ксара с мотор 2.0 16В Вервай ми не е само звука. :D Като виждаш от сравнението с най-мощната Ксара , Бравото е по-бързо от 0-100км./ч. 8.0сек. срещу 8.7сек. за Ситроена Това са около 12-14 метра изоставане на Ксарата при ускорение до 100км./ч. зад Бравото. При ускорение до 100км./ч. е измината 150-160м. малко по-малко от споменатата от теб дистанция 350м. като към края и Бравото се движи със около 155-165км./ч. Може и повече да вдигне в тази дистанция , но аз толкова можах , сигурно собственика ще подобри моите резултати http://www.carexpert.ru/compare.php?...fiata-1995h20&
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #19
          в каталога пише4 цилиндров а 20 клапана
          бмв форевар м5

          Коментар


            #20
            beboka11 написа:
            в каталога пише4 цилиндров а 20 клапана
            Обърка ли са броя на цилиндрите Рашъните
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #21
              бмв форевар м5

              Коментар


                #22
                неги гледай тия каталозибравото 213 ли правиа за 2те коли ситроена е по бърз
                бмв форевар м5

                Коментар


                  #23
                  beboka11 написа:
                  неги гледай тия каталозибравото 213 ли правиа за 2те коли ситроена е по бърз
                  Добре де а ти смяташ ли че те са се гонили със 140-150 до следващия светофар в града ......350метра ......или този с Бравото не е знаел че се гонят А може би си е правил кефа , форсира ,прави старт с въртене на гуми и после отпуска газта за да се посмее на рацера който се е хванал на номера и набира яко превръщайки се в малка точка После на другия светофар си намира друга жертва и оня се хванал по същия начин ..........И после тема във форума " днес сдухах един...."
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #24
                    или сигорносе пуска и се пада
                    бмв форевар м5

                    Коментар


                      #25
                      beboka11 написа:
                      или сигорносе пуска и се пада
                      Ти пък що се ловиш като риба на всяко писание тук в този раздел Карай я по-отгоре , не приемай всичко за кристална истина. Аз съм правил подобни изпълнения и ти казвам няма нищо по смешно да гледаш оня как се набира като откачен напред. Опитай , по е здравословно пък и смеха лекува. Като спреш до такъв на следващия светофар и като го видиш как се е изцъклил , ще паднеш от смях. Пробвай виждаш как човечеца се мъчи да усвой голямото количество адреналин , който е в пъти по-голям от този който може да усвои тялото му
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #26
                        бмв форевар м5

                        Коментар


                          #27
                          Punto 1.4T написа:
                          s00rry написа:
                          ми колега .. мойто върви 1ва - 65, 70 на 7000 об , 2ра 120-5 на 7000, 3та 160-5, 4та - 200 вървя на 5 та обръща стрелката .. говорим си за браво без климатик и без чип
                          Ти сериозно ли си вярваш?
                          колега като не верваш , ела и се качи да го пробваш .. нямаш никакви грижи
                          ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                          Коментар


                            #28
                            Atanas71 написа:
                            beboka11 написа:
                            неги гледай тия каталозибравото 213 ли правиа за 2те коли ситроена е по бърз
                            Добре де а ти смяташ ли че те са се гонили със 140-150 до следващия светофар в града ......350метра ......или този с Бравото не е знаел че се гонят А може би си е правил кефа , форсира ,прави старт с въртене на гуми и после отпуска газта за да се посмее на рацера който се е хванал на номера и набира яко превръщайки се в малка точка После на другия светофар си намира друга жертва и оня се хванал по същия начин ..........И после тема във форума " днес сдухах един...."
                            1. Невъзможно ли е да се развие такава скорост в София?2. Защо реши че не се е състезавал този с бравото?3. Като гледате тоя каталог то мойта ксара на 550об./мин. е на max въртящ момент!4. По същия каталог като вървя, та кое браво ХГТ дава разход под 14?Аз не съм чул за такова, с изключение на прехвалените разбира се!5. И въобще като гледам параметрите в целия каталог, та то това браво по нищо не ме надминава, само по маса!Та обобщително, такива господа като Atanas71 колкото и да търсят оправдания, Браво ХГТ не върви!

                            Коментар


                              #29
                              Колега,след като установи със сигурност,че Браво ХГТ не върви,защо не си заминеш във Ситроен форума и там да се хвалиш?И от къде си сигурен,че Бравото е било ХГТ?Съдиш по звука и надписа отзад или....Ами ако е било 1.2,1.4,1.6,1.8?Или TD,JTD?Недей да съдиш за марка и модел само по една кола засечена на улицата.Нека бъдем максимално обективни.
                              Fiat Punto 1.1 6Speed

                              Коментар


                                #30
                                Не съм тук за да се заяждам или нещо такова, просто дойдох да попитам дали в действителност толкова вървят ХГТ-тата.Нищо повече, а тук вече се намесиха клавиатурните специалисти и аз им отговорих подобаващо! А относно дали е било ХГТ, ми незнам 1.2,1.4,1.6 и 1.8 имат ли 5 цилиндрови мотори?Ако имат може и някое от тях да съм чул и да съм решил че е ХГТ.

                                Коментар

                                Working...
                                X