Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скромен тест

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Това, че на 1,8 му дават 10с., а ти 9 правиш.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #47
      EasternAlien написа:
      докато набирах на 2-а, се включи за секунда ръчната, вижда се и на клипа, как индикатора светва за момент...не знам как стана тоя номер, но определено се усети
      Колега, нищо не си усетил - провери си количеството спирачна течност - ако е малко, се получава това със светването на лампата...особено от резки маневри и такова ускоряване. ПП: Не знам, какво е това Браво 1.6 и как ги прави тия 9, но е много нереална цялата работа.
      3.0CRD

      Коментар


        #48
        Значи скоро си правих спирачките, спирачната течност е сменена скоро.И друг път съм ускорявал по този начин, но не се е включвала.Както вече споменах, замириса и на феродо, понеже бях със свалени стъкла и се усети.Усещането не беше рязко намаляване, по скоро леко забавяне.От горното клипче се вижда, че правя стотака за 10 сек. В този случай, както отново споменах, бях и натоварен с поне 50-60 кг стари вещи, които карах за вилата.Не мисля, да повтарям, но все пак, тези сек ги правя по километраж!!Както каза някой, километража давал грешки така, че може и да е нереално, не твърдя обратното.Чесно казано реално или не е това ускорение, не ми пука.Не съм от хората, които са вманиачени.Един прост тест, на който съм правил 9 сек по КИЛОМЕТРАЖ!А това кой какво смятал ми е през...айде със здраве
        Ползвайте мигачи!
        Sometimes I feel like screaming

        Коментар


          #49
          е добре де какво толкова се запали
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар


            #50
            EasternAlien написа:
            ...иначе на клипа както споменах, докато набирах на 2-а, се включи за секунда ръчната, вижда се и на клипа, как индикатора светва за момент...не знам как стана тоя номер, но определено се усети
            Вземи си провери спирачната течност в казанчето. Да не си въобразяваш друг път
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #51
              Гриша, не съм се запалил, аз така си говоря Бо, ще си проверя спирачната течност, веднага щом ти си провериш мозъчните вълни на специалист Или си провери диоптрите, явно пропускаш нещо Въздържай се от подобни съвети, били и те на шегаМодераторски екип на fiat-bg.org
              Ползвайте мигачи!
              Sometimes I feel like screaming

              Коментар


                #52
                Колега, вече двама ти казваме за спирачната течност - провери си я ! А това за размирисването на феродо си е много-несериозно като факт.
                3.0CRD

                Коментар


                  #53
                  по вероятно да ти е замирисало на гуми и съдинител,все пак ръчната е на задните колела и и за да ти замирише от нея трябва да си имал як попътен вятърда не забравяме че двигателя е 1.6

                  Коментар


                    #54
                    vsd написа:
                    Това каква скорост вдигаш на 2-ра и 3-та не е от толкова голямо значение. Въпроса е да ги правиш бързо. Кажи една по-безопасна отсечка около половин километър и с удоволствие идвам.Смея да твърдя че jtd-то вдига оборотите доста по-бързо от 1,6 и 1,8.Кажи с колко смяташ че ще ме дръпнеш за да знаем после кой ще черпи бира
                    Викаш доста по-бързо вдигало оборотите,а?Интересно ми е пускал ли си се с някое от 2те, че го реши така кардинално въпроса.
                    fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                    volvo s40 1.9

                    Коментар


                      #55
                      Да, пускал съм се. А ти карал ли си jtd че да знаеш как вдига оборотите? А и нали се сещаш че като се дърпам с тях няма как да видя как дигат оборотите.Освен това гледам всички постове за дръпки да са ми приятелски, не случайно наблягам на бирата Важното е да си правим кеф, а не да се нервираме един друг и да си скачаме все едно най-важното на земята е дали 1,6 ще дръпне jtd. Както виждаш и с hgt искам да се дръпна, въпреки че ще ме бие. Въпроса е да се видим и да си полафим, пък това че ме е дръпнал мога да го преживея.
                      FIAT Bravo JTD GT '99

                      Коментар


                        #56
                        Е явно колегата не може да го преживее
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #57
                          Чипнато JTD дърпало ли се е с еноишес? И какъв е бил резултата, евентуално?
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #58
                            tyson, стоково JTD разби на баир ено и шес.Чипнато JTD помля на баир ено и шес.На равно някои да се дръпнат и да видим.Аз съм некадърен в quick shifting-а
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #59
                              emzo написа:
                              tyson, стоково JTD разби на баир ено и шес.Чипнато JTD помля на баир ено и шес....
                              А бе тези резултати защо ги няма в онази тема за 1.6 и жтд на баир? Или аз не съм го видял написано черно на бяло с обясненията
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар


                                #60
                                Има, има, даже съм описал пътя/баира
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X