Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скромен тест

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    vsd написа:
    war_hawk написа:
    Е що на 250м, аз искам на 400м за да направя някаква база за сравнение м/у мойто и твойто.Добре кажи засичал ли си си 400м за колко ги взимаш така да го кажем.
    Ако имаш път към София пиши едно л.с. да го решим този спор. 250 метра са защото толкова права имаше.
    Утре вечер на Бояна устройва ли те ако е сухо времето?
    fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
    volvo s40 1.9

    Коментар


      #77
      tyson написа:
      Искам линк да видя клиповете.И още един въпрос на пуснат климатик дърпал ли си се с някого и какъв е бил резултата евентуално?
      http://www.youtube.com/watch?v=eHTCE9tifTYhttp://www.youtube.com/watch?v=eBe0Pj09gts&feature=relatedНе съм се пускал с никого с пуснат климатик щот много спира колата тва нещо.
      fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
      volvo s40 1.9

      Коментар


        #78
        war_hawk написа:
        Виж сега не ме обиждаш щот не си първия, който реагира така няма да си и последния.Темата я имаше в Тунинг.бг, а и шофера на голфа ми е личен приятел като не вярваш ако си в София ела една вечер на Бояна ще ти викна и другите ми приятели с фокуса, голфа 1.6 да ти го потвърдят те като не вярваш на писаното.Питаи колегата superfiat,че и с него 2пъти се пускахме каква е разликата м/у мойто Браво 1.6 и неговото Браво 1.6 на 400м даже всеизвестният на всички бебока11 даже твърдеше, че лъжа че е 1.6,а било 1.8 щот и той беше там.
        То всичко хубво, но защо твърдиш че 1,6 върви супер много като твоето е пипано и върви повече от нормално 1,6. На бояна къде ги правите гонките?
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар


          #79
          На ОМВто се събираме и на пътя там ги правим.Ако дойдеш ще се уточним допълнително,а и ето пак четете м/у редовете щот никъде не съм казал, че 1.6 сток върви супер много.Питах те за колко взимаш 400м за да го сравня с МОЙТО.
          fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
          volvo s40 1.9

          Коментар


            #80
            Аз разбрах съвсем друго, но няма значение. 400 метра ги мерихме с някъв gps и резултата беше около 15 и нещо, но съм много далече от идеята че това е реалното време.
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              #81
              Ахам е и на мен ми се струват нереални щот ако сте равни със ТДИ 131к.с. той е много далече от 15ка.Аз също не съм се засичал ама няма и къде само по коли сравнявам.
              fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
              volvo s40 1.9

              Коментар


                #82
                Да, съгласен съм. 17 би било по-реално. Проблема е че няма с какво да ги премеря.
                FIAT Bravo JTD GT '99

                Коментар


                  #83
                  Освен заставаш на чертата и да ти го засечат с хронометър ама то пак няма да е 100% точно.П.П. За Бояна утре вечер разбираме ли се нещо щот ако е хубаво времето аз така и така си ходя ама да знам дали ти ще дойдеш?
                  fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                  volvo s40 1.9

                  Коментар


                    #84
                    даже може и тази вечер ако изсъхне до довечера щот аз и днес ще отскоча да видя има ли нещо интересно.
                    fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                    volvo s40 1.9

                    Коментар


                      #85
                      Хаха, ако верно голфа не е SDI, двигателя ти е минал покрай 1,6 !!!
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #86
                        emzo написа:
                        Хаха, ако верно голфа не е SDI, двигателя ти е минал покрай 1,6 !!!
                        Aми не е SDI колкото и невероятно да звучи,а двигателя ми е направо 3.6, само че с 6 цилиндъра и е боксерен
                        fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                        volvo s40 1.9

                        Коментар


                          #87
                          http://vbox7.com/play:a921267f1. Kaк да си купя Мазда ? 2. Ето на такова място се правят такива дръпки.3. Туй Браво е мое дело :P, от 1?? тийма :D
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #88
                            Ето и един клип от мен http://video.data.bg/27/%D0%9A%D0%BE...%B0_24jtd_drag

                            Коментар

                            Working...
                            X