Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скромен тест

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Споко, нямаме бърза работа
    FIAT Bravo JTD GT '99

    Коментар


      #32
      mihail.nikolov21 колега, жалко че си от Благоевград. Тури в джоба някой лев и ела към Русе ако искаш. Както кажеш така ще се пускаме, в завои, на прави отсечки на къси, на дълги отсечки по твой избор. След това ще пуснем клиповете на колегите да се порадват малко и те П.П. Аз пък карам без задни амортисьори
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #33
        когато иам вазмогност 6е намина
        Drive or Die!

        Коментар


          #34
          mihail.nikolov21 написа:
          tyson написа:
          mihail.nikolov21 да бягаш с тази гнида :D аз с 1.9JTD бих 3-те пъти, пък камо ли 2.4
          мом4е зимам задни амортисиории казва6 каде и кога да се бегаметай като нямам 6анс на права отсе4ка,6те се бегаме в завоиако не представлява трудност за тебсамо да те информирам да не се притеснява6-нямам спотртно ока4ване,двигатела нее пипан аблолютно ни6тосамо малко по 6ироки гуми отзад 185/65/14
          Аз сам с теб колега.И моето е 1.2 75,но е леко пипнато.ако те бие ела да ти дам моето И да паднеш,пак те подкрепям
          Вече карам разумно!

          Коментар


            #35
            vsd написа:
            Това каква скорост вдигаш на 2-ра и 3-та не е от толкова голямо значение. Въпроса е да ги правиш бързо. Кажи една по-безопасна отсечка около половин километър и с удоволствие идвам.Смея да твърдя че jtd-то вдига оборотите доста по-бързо от 1,6 и 1,8.Кажи с колко смяташ че ще ме дръпнеш за да знаем после кой ще черпи бира
            Естествено,турбината върши голяма работа.Аз лично,колкото и да не е за вярване,карах преди марея 1.9 тд с интеркулер.ГНП-то валео и пушеше кото икарус,но такова ускорение на печка,дори и JTD-то няма
            Вече карам разумно!

            Коментар


              #36
              Колега, 2 пъти ти чета поста и не мога да го разбера
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #37
                stoyano Пуснато на: Чет Май 21, 2009 10:41 am Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- ГНП-то валео и пушеше кото икарус,но такова ускорение на печка,дори и JTD-то няма
                Ей хора, ще ме съсипете
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #38
                  То жтд-то не може да постигне ускорението и на 1.6, та какво остава да стигне тедесто.

                  Коментар


                    #39
                    Брех и аз си направих подобно тестче.Обаче нещо странно се случи.Някъде на 60 км/ч се включи за момент ръчната, светна лампичката за секунда и изчезна , замириса на феродо....мисля, че ме забави около 1-2 секунди...а пък и багажника беше пълен със стари вещи за вилата.Сори за лошото качество, обаче нямаше как да закача GSM-а, така, че да не мърда http://www.youtube.com/watch?v=C3VYCMGmF40
                    Ползвайте мигачи!
                    Sometimes I feel like screaming

                    Коментар


                      #40
                      EasternAlien за колко правиш 100км/ч, долу-горе?
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #41
                        Като гледам клипа за 10 - 11 сек някъде.
                        Alfa 159 SW 2.4 Ti
                        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                        Коментар


                          #42
                          горе-долу 9 сек.иначе на клипа както споменах, докато набирах на 2-а, се включи за секунда ръчната, вижда се и на клипа, как индикатора светва за момент...не знам как стана тоя номер, но определено се усети
                          Ползвайте мигачи!
                          Sometimes I feel like screaming

                          Коментар


                            #43
                            еее колега, 9 секунди няма как да стане. Доста по-мощни коли го правят за 9 сек. Освен това не забравяйте грешката на скоростомера. Аз като мерих с gps-а, на тест 0-100 чак след 110-115 км показваше резултата. Bravo hgt е малко под 9 сек на 0-100 а е 50 коня разлика.
                            FIAT Bravo JTD GT '99

                            Коментар


                              #44
                              Eно и шес фенс, моля осъзнайте се, кви 9сек ? В какъв филм се вкарвате ?
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #45
                                Сега не знам каква грешка има в скоростомера, аз лично по него съм правил 9.Грешка ли е не е ли, това не знам.Ако някой толкова го интересува, ще му направя една 9-ка.Пак казвам не меря по gps-и и други чудеса на техниката, а само по това,което ми показва скоростомера.Колега emzo, а вас какъв филм ви гони, че не разбрах?
                                Ползвайте мигачи!
                                Sometimes I feel like screaming

                                Коментар

                                Working...
                                X