Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скромен тест

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    mihail.nikolov21 написа:
    хайде с мойто 1.2 75да ги пробаме
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #17
      mihail.nikolov21 да бягаш с тази гнида :D аз с 1.9JTD бих 3-те пъти, пък камо ли 2.4
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #18
        tyson написа:
        mihail.nikolov21 да бягаш с тази гнида :D аз с 1.9JTD бих 3-те пъти, пък камо ли 2.4
        мом4е зимам задни амортисиории казва6 каде и кога да се бегаметай като нямам 6анс на права отсе4ка,6те се бегаме в завоиако не представлява трудност за тебсамо да те информирам да не се притеснява6-нямам спотртно ока4ване,двигатела нее пипан аблолютно ни6тосамо малко по 6ироки гуми отзад 185/65/14
        Drive or Die!

        Коментар


          #19
          ivo098 написа:
          tyson написа:
          Едно въпросче само към Бо, знаеш ли за колко трябва да вдига 100км/ч 1.9 ЖТД (Браво) ?
          сток над 10 секунди, с чип ти ще кажеш
          Сток е около 12-13 секунди. С чип е около 10. Това е жестоката истина
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар


            #20
            1ва 40 2ра 70 3та 120 мъка брат.мисля че едно браво като мойто ще те дръпне и то доволно.ако има интерес казвай.на мен ми взеха книжката та ще пусна жената да кара.ако има интерес казвай.иначе колицата ти си я бива.мен мноо ме кефат.
            fiat bravo 1.6 16v gt
            fiat marea 1.9 8v jtd
            fiat punto 1.7 td
            fiat marea 1.6 16v

            Коментар


              #21
              Това каква скорост вдигаш на 2-ра и 3-та не е от толкова голямо значение. Въпроса е да ги правиш бързо. Кажи една по-безопасна отсечка около половин километър и с удоволствие идвам.Смея да твърдя че jtd-то вдига оборотите доста по-бързо от 1,6 и 1,8.Кажи с колко смяташ че ще ме дръпнеш за да знаем после кой ще черпи бира
              FIAT Bravo JTD GT '99

              Коментар


                #22
                за виси на колко ще се дърпаме.на дълго съм фитка.ама на късо те бия а иначе аз съм 1-ва 57 2-ра 100 3-та 145 4-та 190 5-та 210 но не иска да се изпълни защото няма мощност.поздрави
                fiat bravo 1.6 16v gt
                fiat marea 1.9 8v jtd
                fiat punto 1.7 td
                fiat marea 1.6 16v

                Коментар


                  #23
                  ми на 400-500 метра. Иначе големи скорости аз не вдигам щото съм си пенсионер.BO, сори че ти спамим темата
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    #24
                    vsd написа:
                    ми на 400-500 метра. Иначе големи скорости аз не вдигам щото съм си пенсионер.BO, сори че ти спамим темата
                    Няма грижи. То и без това този форум си е нещо като спам Чакам следващия рацинг маниак да ме предизвика с някое 1.1 файр и спортен филтър
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #25
                      Като сме тръгнали да се дърпаме, BO искаш ли да змаерим бравото и либрата да видим как са. Просто за спорта.
                      FIAT Bravo JTD GT '99

                      Коментар


                        #26
                        vsd написа:
                        Като сме тръгнали да се дърпаме, BO искаш ли да змаерим бравото и либрата да видим как са. Просто за спорта.
                        За спорта може да го направим като се засечем някой ден.Не си падам по тези истории, защото за мен да си "хабиш" колата за нищо не ми харесва.Но щом си чипнат и на мен ми е интересно да видим каква е разликата. Само за това си заслужава.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #27
                          superfiata написа:
                          за виси на колко ще се дърпаме.на дълго съм фитка.ама на късо те бия а иначе аз съм 1-ва 57 2-ра 100 3-та 145 4-та 190 5-та 210 но не иска да се изпълни защото няма мощност.поздрави
                          Е какво като правиш 57 на първа? С подходяща скоростна кутия, ще направиш от 0 до 100 само на първа. Обаче за колко време... Да не казвам голяма дума, ама специално това Браво на колегата ще ти сцепи д-то. Ако се дърпате - запиши си номера му предварително, че после няма да можеш да го видиш. И също така ще имаш нужда от поне 20 метра преднина, ако искаш да завършиш на по-малко от 20 метра след него. И успех.

                          Коментар


                            #28
                            е де
                            fiat bravo 1.6 16v gt
                            fiat marea 1.9 8v jtd
                            fiat punto 1.7 td
                            fiat marea 1.6 16v

                            Коментар


                              #29
                              Искам клип, да се смея после
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #30
                                седи мирен,господ ме наказа и ми взеха книжката,мислех да накарам жената да се дръпне ама като видях че тръгва от 2-ра се отказах.така че имам още 28 дни пеша.след това ще се пробваме
                                fiat bravo 1.6 16v gt
                                fiat marea 1.9 8v jtd
                                fiat punto 1.7 td
                                fiat marea 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X