Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак за тази Селения :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Tornado написа:
    Мен лично разход на масло от порядъка на до 1 литър за 10000 км. не ме притеснява дори ме радва като си знам от време на време как я изпържвам Мареата.Няма такъв автомобил който да има нулев разход на масло все пак буталните пръстени не са от силикон да обират всичкото масло по стените на цилидъра.Всеки който няма разход на масло да се замисли колко студени старта прави на ден и колко пъти в седмицата изминава по над 100 км. на един път.
    Многократно съм го казвал че няма такъв двигател който да не гори масло , не е измислен още. Да ама не като се появи някой и каже моята не гори и грам
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #62
      Ок, ще помоля хората, които са доволни от Селения да ми кажат от къде я купуват

      Коментар


        #63
        В Габрово май няма..За София-ул."Стамболийски 155".
        Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
        Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

        Коментар


          #64
          Shefy написа:
          Ок, ще помоля хората, които са доволни от Селения да ми кажат от къде я купуват
          Знам къде има във В.Търново ,а иначе ако поръчаш от Христо прави 10% отстъпка и ти излиза с доставаката по куриер същото.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #65
            Atanas71 написа:
            Tornado написа:
            Мен лично разход на масло от порядъка на до 1 литър за 10000 км. не ме притеснява дори ме радва като си знам от време на време как я изпържвам Мареата.Няма такъв автомобил който да има нулев разход на масло все пак буталните пръстени не са от силикон да обират всичкото масло по стените на цилидъра.Всеки който няма разход на масло да се замисли колко студени старта прави на ден и колко пъти в седмицата изминава по над 100 км. на един път.
            Многократно съм го казвал че няма такъв двигател който да не гори масло , не е измислен още. Да ама не като се появи някой и каже моята не гори и грам
            Какво за теб е понятието "нормално горене на масло" и "не гори" под формата на литри да речем на 10 хиляди километра?
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #66
              аз имам поне 2-3 студени старта на ден а Q8 ми излиза кум 8 лева литъра а селенията е по скъпа но пак ще слагам Q8
              Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

              Коментар


                #67
                i4kin написа:
                В Габрово май няма..За София-ул."Стамболийски 155".
                А кое е хубавото масло в Габрово?
                Тря'а напиша нещо тука, нали

                Коментар


                  #68
                  Аз живея в София, така че няма да е проблем и там да ме опътите :P

                  Коментар


                    #69
                    Tornado написа:
                    Знам къде има във В.Търново ...
                    къде?
                    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                    Коментар


                      #70
                      GbGzTeaM написа:
                      А кое е хубавото масло в Габрово?
                      Аз маслото по принцип не си го купувам от Габрово и не мога да ти кажа къде точно се продава и има голям избор...!Но ми казаха,че на Шавара имало доста вида масла..
                      Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                      Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                      Коментар


                        #71
                        По принцип и в Габрово се предлага Селения на едно място ама човека е турчин :D От него съм си купувал винаги, защото ми е казвал, че от 10 години е дистрибутор ама тоя път ще е от София. А този Христо, за който ми говорите, какъв му е ника?

                        Коментар

                        Working...
                        X