Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Top Speed на Голф 4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Princo написа:
    Valiosport написа:
    kiselo написа:
    Днес...голф 4ТДИ 110пс...от ~120 до ~200...вземам го доволно...че и натам щеше да стане грозно с повече от две коли...на 3-та после си го дърпах без проблем от 80 нагоре...пс. Стилото е и с ревизирана помпа за високо налягане и сменени всички уплътнения...минала "стенд"...върви прилично
    Пробвай се с помпа-дюза 1.9 116к.с. 110 е TDI с ГНП , ще останеш очуден каква е разликата
    131 PD Golf 4 пада от мапнато стило,ти прецени дали 116 PD срещу мапнато стило има шанс.Ако са сток и двете обаче,PD си е отпред.
    Добре де защо едната кола да бъде мапната а другата не?Не мисля че е равностойно така...Иначе моето TDI без ремап съм го пробвал със същото но с ремап и вървим равни но това не значи че моето е по-бързо а просто другия голф има някакъв проблем
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      Ех Коцев чете и реве
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        Що да реве ? На мотора му е обърнато подходящо внимание, хапва хубави масла, някой ден и на нов съединител ще се зарадва.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          моето браво ЖТД 105 с ремап (ддз какъв) (май е лагъв такъв ) стига 4000 об . на 5-та и не ще повече ..... ама баир ли било равен път ли било , давам газ не давам газ 4000 об . и тва е километража показва 185 км/ч

          Коментар


            HATPOBEH написа:
            моето браво ЖТД 105 с ремап (ддз какъв) (май е лагъв такъв ) стига 4000 об . на 5-та и не ще повече ..... ама баир ли било равен път ли било , давам газ не давам газ 4000 об . и тва е километража показва 185 км/ч
            Значи без ремапа е вървяло повече
            Renault Modus 1.2 16v 2006
            Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

            Коментар


              uBaHoBB написа:
              HATPOBEH написа:
              моето браво ЖТД 105 с ремап (ддз какъв) (май е лагъв такъв ) стига 4000 об . на 5-та и не ще повече ..... ама баир ли било равен път ли било , давам газ не давам газ 4000 об . и тва е километража показва 185 км/ч
              Значи без ремапа е вървяло повече
              Значи че нямам нафта след 4000 об. ... (т.е. въртящият момент спада внезапно и няма кой да бута колата срещу вятъра ) няма файда да карам с 200 +++ мен ме интересува колко бързо ще вдигне дадена скорост .... ако искам отивам при Емзо и ми пуска нафта до 5500 об. ама няма смисъл щото не ми се мре както хлопа предницата и задницата може да падне някое колело (на GPS-a показва 194 км/ч като съм на 4000 об , на кое да вярвам ? )

              Коментар


                Слаба работа сте, аз с мойта машинка 1.9 TDI с малко над 230км/ч съм на 4300 оборота :P
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  Фалиш го на всяка дума тоя голф.... ще го урочасаш . И между другото доста коли вдигат 220км/ч важното е за колко време ги вдигат
                  Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                  Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                  Коментар


                    Най-добрият на света е тоя Голф - най-бърз, най-здрав, най-хубав, с най-добра возия. Просто номер 1. Добре, че го блокирах в скайп, че да не ми надува главата по цял ден с това, че Голфа му бил номер 1, а всички други коли били боклуци.
                    Renault Modus 1.2 16v 2006
                    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                    Коментар


                      Гонка днес с Голф 4-каза , че бил около 190кс-от 0-200км-една композиция зад мен
                      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                      Коментар


                        следващата ми кола ще е или бмв 330д - 335д Е92 комби или алфа брера с мощния дизел ... карам едно служебно 318д 122кс и тряа да ви кажа че старт от място хич го няма чак след 100 тръгва да върви ... не е самолет (все пак до 160 с жтд-то му правя 2 тира) ама пък разхода е на ниво с 220 постоянна скорост ми даде 8/100 .... голф не ми се кара , голяма каруца е мани мани ... също се замислям за Фиат Фриймонт (джипките) като за семеен автомобил , блазни ме 3.6 мотора 280 коня някаде беше с автом. ск .кут. на газ ест.

                        Коментар


                          HATPOBEH написа:
                          следващата ми кола ще е или бмв 330д - 335д Е92 комби или алфа брера с мощния дизел ... карам едно служебно 318д 122кс и тряа да ви кажа че старт от място хич го няма чак след 100 тръгва да върви ... не е самолет (все пак до 160 с жтд-то му правя 2 тира) ама пък разхода е на ниво с 220 постоянна скорост ми даде 8/100 .... голф не ми се кара , голяма каруца е мани мани ... също се замислям за Фиат Фриймонт (джипките) като за семеен автомобил , блазни ме 3.6 мотора 280 коня някаде беше с автом. ск .кут. на газ ест.
                          Колега къде подържа 220км/ч с кола 122кс?????
                          Bravo 1.9d 97г

                          Коментар


                            nsn написа:
                            HATPOBEH написа:
                            следващата ми кола ще е или бмв 330д - 335д Е92 комби или алфа брера с мощния дизел ... карам едно служебно 318д 122кс и тряа да ви кажа че старт от място хич го няма чак след 100 тръгва да върви ... не е самолет (все пак до 160 с жтд-то му правя 2 тира) ама пък разхода е на ниво с 220 постоянна скорост ми даде 8/100 .... голф не ми се кара , голяма каруца е мани мани ... също се замислям за Фиат Фриймонт (джипките) като за семеен автомобил , блазни ме 3.6 мотора 280 коня някаде беше с автом. ск .кут. на газ ест.
                            Колега къде подържа 220км/ч с кола 122кс?????
                            И с максимална скорост по каталог 206км/ч
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              Valiosport написа:
                              Слаба работа сте, аз с мойта машинка 1.9 TDI с малко над 230км/ч съм на 4300 оборота :P
                              Аз кво да кажа, като с 200 съм на 3000 оборота :D
                              207 тиква автомат
                              новокромаджия 2.4 печка

                              Коментар


                                HATPOBEH написа:
                                следващата ми кола ще ... 335д Е92 комби ...
                                Със сигурност ти гарантирам, че няма да е.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X