Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Top Speed на Голф 4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    FSI e това младежо
    Знам знам , бензина си е бензин
    punto HGT

    Коментар


      Пуканките свършиха,минах на фъстъци.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        didich написа:
        Ааа чакай малко, в такъв влекач съм се возил и аз макар и един път, тия машини са по 480-500 коня и без ремъркето въртят гуми и нямат зацепване, за съжаление са ограничени до 90-92км/ч и след това ги разминавам, иначе до 100км/ч ще съм отзад, тука изобщо не споря Дайте да намерим едно Ку-7 стоково 233 кончета и заставам веднага за пробата, а Емо нека да хапва пуканки и да пийва кола
        без ограничител 500кс влекач си прави около 180 с и без товар а ти си мисли, че караш "бързо"
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          S.W.A.T. написа:
          didich написа:
          Ааа чакай малко, в такъв влекач съм се возил и аз макар и един път, тия машини са по 480-500 коня и без ремъркето въртят гуми и нямат зацепване, за съжаление са ограничени до 90-92км/ч и след това ги разминавам, иначе до 100км/ч ще съм отзад, тука изобщо не споря Дайте да намерим едно Ку-7 стоково 233 кончета и заставам веднага за пробата, а Емо нека да хапва пуканки и да пийва кола
          без ограничител 500кс влекач си прави около 180 с и без товар а ти си мисли, че караш "бързо"
          Никога не съм си мислил, че с това пунто мога да карам бързо , бе до 180 може и да го догоня, той влекача колко кила беше, 6-7-10 тона ?
          punto HGT

          Коментар


            лошото, е че има волва по 750 коня/3550nm вече стокови след чип, нещата стават много груби
            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
            '97 Coupe 16VT 262WHP+

            Коментар


              S.W.A.T. написа:
              лошото, е че има волва по 750 коня/3550nm вече стокови
              Ехеее, тоя ако сложи чип няма да може и браво едно и шест да го стигне
              punto HGT

              Коментар


                nikolce написа:
                uBaHoBB написа:
                Смешно е да наричате кола като Q7 "кашон." Смешно е и да ми смятате разни формули и коефициенти при положение, че реално нещата далеч не са такива. Щото това са коли по на 10 години и не се знае по колко коня са им останали. Има и още много фактори, които влияят и не мисля, че е много реалистично да се изчислява максималната скорост по тия формулки.
                Хайде малко по-сериозно, дай факти. Не стояли така нещата, не знам си какво.BO ти показва с формули, че за да вдигне Q7 над 240, са нужни над 300 коня. И съм склонен да вярвам на него, защото където и да погледна в нета, която и търсачка да пусна, сток Q7 3.0TDI толкова си върви.Относно влекачите, имайте едно на ум -> BMW M5 vs Kenworth W900.
                Човек, остави тия формули и глупости, бе! Вие в тия форуми само си чешете езиците. Такива неща се решават на улицата, не из форумите и със смятане на формули. Щото пак се повтарям, че това не са чисто нови коли, конете измират, пътищата не са без наклон. А тия каталози с максимални скорости, ускорения и бла, бла изобщо не ги гледайте, щото са писани наизуст. Те са някакви такива ориентировъчни.Човекът си казва какъв е изхода от гонката. И за мен е нереално да е стоково това Ауди, ама отстрани изглежда супер смешно, като пише коментари от сорта на "ми то тоя кашон, кош" и не знам си какво още или "ми то може да е блъскано и да са сменили капака и да е не знам си колко кубика". Това са тъпи, селски и подигравателни изказвания, които отстрани изглеждат много грозно и е супер сектантско.
                Renault Modus 1.2 16v 2006
                Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                Коментар


                  Фъстъците свършиха,минах на чипс.Някой с браво 1.6 или е36 320 да се включи,че не ми е толкоз пораснал за Q7 ...
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    Значи от сериозния разговор, който проведохме последните 2 страници на тази тема за топ спиид-а на голф 4 стана ясно, че Емо може да мине само ударено отзад бензиново Q7, дето в последствие си е монтирал заден капак от 3,0 TDI п.п. колега Иванов, няма само да се караме и спорим по тия форуми, трябва от време на време и да се пошегуваме и да се посмеем, не ги взимай толко на сериозно нещата, приятелски съвет
                    punto HGT

                    Коментар


                      Точно на emzo да са му измрели конете, не вярвам. Та той няма да може да спи . А и писа, до 240 е бил плътно зад него, след което аудито изчезнало доста бързичко. Съгласен си, че може и да не е бил 3.0 TDI , то и ние сме съгласни. Всъщност се подразни че го нарекоха кашон. Ами кашон е, бе И какво, каталозите били писани наизуст
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар


                        nikolce написа:
                        Точно на emzo да са му измрели конете, не вярвам. Та той няма да може да спи . А и писа, до 240 е бил плътно зад него, след което аудито изчезнало доста бързичко. Съгласен си, че може и да не е бил 3.0 TDI , то и ние сме съгласни. Всъщност се подразни че го нарекоха кашон. Ами кашон е, бе И какво, каталозите били писани наизуст
                        Не мисля, че този луксозен автомобил заслужава да бъде наречен кашон. Нито пък, който и да било друг автомобил. Всеки автомобил заслужава някакво уважение независимо от марка, модел и т.н. Не съществува понятие като "най-добра" кола. Всички си имат предимства и недостатъци. Всичко е въпрос на личен избор, вкус и предпочитания. Неслучайно има толкова много марки и модели.А относно каталозите - да! ПОВЕЧЕТО неща са писани наизуст и са ориентировъчни. Отделно, че е пълно с грешки.
                        Renault Modus 1.2 16v 2006
                        Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                        Коментар


                          Добре бе колеги, толко ли няма някой с Q7 в тоя форум да си отвори сервизната книжка и да види колко са му написали хората от Ауди, че му е максималната и да се приключва
                          punto HGT

                          Коментар


                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              Q7-цата от горния пост е точно такава http://www.cars.bg/c23 , но пак ми се струва че е невъзможно 240+ да направи знам ,че х5 3000кубика 218 кс умират до 220-30 ..... джипки които правят над 250 са издивяли по 5000-6000 кубика би турбота и т.н. не ми се вярва тая нафта 230-240 кс да има силата на 500-600 :D
                              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                              Коментар


                                за 530000км ми бяха умрели само 8 кончета /184-176/,това замериха на диното преди да впрегнем още някой жребец.............
                                Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                                Коментар

                                Working...
                                X