Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Организиране на национален протест срещу цените на горивата.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не виждам каква е връзката между валутния борд и ЕС. Той е наложен от МВФ, който пък американско-еврейска машина за икономическо заробване на пропаднали страни като нашата, но да не задълбаваме в Световната конспирация :D
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      За изтриване.

      Коментар


        Има една поговорка която казва следното: "Абе вие българите като сте толкова умни , защо сте толкова бедни ? "
        681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

        7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

        Коментар


          Krasi1914 написа:
          Има една поговорка която казва следното: "Абе вие българите като сте толкова умни , защо сте толкова бедни ? "
          Щото тия дето са облечени във власт я ползват за лична изгода, а не за народа......а и те са умнички......
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            Airfan: Не може, защото сме в ЕС и, ако го направи, трябва да спонсорира всички превозвачи в ЕС.Krasi1914: Има умни българи с добри доходи, но по принцип българинът е тарикат и далавераджия - ако може от тук, ако може от там да гепи нещо, далавера да направи, вместо да си седне на задника да работи. За справка - на колата на брат ми слагаха аларма - кабели висят, капака на бушоните закрепен, колкото да не падне... но това е друг въпрос.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              Властоимащите си крадат за тях , а ние крадем покрай тях та да живеем и те така...2 неща са прецакали света да е такъв - парите и политиката!Нищо хубаво и от 2те няма.
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                Силно се надявам, че са верни приказкие, че по форумите висят само маргинали, които си нямат друга работа и въобще не са представителна извадка. Защото ако Еле, Иммортал, Еърфен и останалите са представителна извадка и сред такива хора ще живея, нямам друг избор, освен да емигрирам.
                Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                Volvo S60 Sport 2.4D

                Коментар


                  koolio написа:
                  Силно се надявам, че са верни приказкие, че по форумите висят само маргинали, които си нямат друга работа и въобще не са представителна извадка. Защото ако Еле, Иммортал, Еърфен и останалите са представителна извадка и сред такива хора ще живея, нямам друг избор, освен да емигрирам.
                  Прав ти път.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    Само толкова ли ? Гледам новините и Ви чакам да почнете пак как цените няма да се променят. Дани поне там като са Ви го обяснили на достъпен елементарен език да сте разбрали за какво беше протеста. Кофти е,че след като случва нещо и цените ще се променят, всички, които спорихте и плюхте мълчите като ..... не знам къде изчезна злобата ви и ако случайно цените се намалят действително дали няма да е добре да направите нещо за себе си, макар и късно...
                    Fiat Brava 1.8 16V GT

                    Коментар


                      То хубаво , ама в другите държави хората с най-малък доход могат да си позволят абсолютно всичко необходимо за нормален живот. Умните българи - Не
                      681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                      7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                      Коментар


                        А да видим колко ще се променят цените И за колко време.

                        Коментар


                          koolio написа:
                          Силно се надявам, че са верни приказкие, че по форумите висят само маргинали, които си нямат друга работа и въобще не са представителна извадка. Защото ако Еле, Иммортал, Еърфен и останалите са представителна извадка и сред такива хора ще живея, нямам друг избор, освен да емигрирам.
                          Същото мога и аз да кажа, нали така?

                          Коментар


                            Те от днес ( след 0 часа) даже имат промени , за колко, с колко не е ваш проблем, а проблем на хората, които протестираха.Противниците на протеста , кото ще ходят пеш не знам през коя граница ще минат ...
                            Fiat Brava 1.8 16V GT

                            Коментар


                              koolio написа:
                              Силно се надявам, че са верни приказкие, че по форумите висят само маргинали, които си нямат друга работа и въобще не са представителна извадка. Защото ако Еле, Иммортал, Еърфен и останалите са представителна извадка и сред такива хора ще живея, нямам друг избор, освен да емигрирам.
                              Че вися във форума - вися, ма не защото си нямам друга работа, а защото работата ми е на компютъра, и на всеки 30 минути поглеждам за 2-3 във форума.Дори и в момента работя, колкото и да е невероятно за някои!Аз съм се научил за 39-те си години, че вместо да мрънкам мога да направя нещо за себе си.Протестирал съм като съм бил млад, но след години разбрах, че е нямало файда от протести. Щото докато ние протестирахме, мои приятели правиха други неща, и сега са собственици на фирми с милиони капитал. Пък ние пак протестираме.Айде холан.... протестирайте си, кефите ме!

                              Коментар


                                Ми остави хората да правят това което смятат за добре, ти не си успял не е имало ефект,тогава. Времената , хората и нравите се менят приеми,че сега е различно.Редно е всеки да си изживее живота както сметне за добре, не е редно някой от форума да дава наклон на другите дали да протестират или не.
                                Fiat Brava 1.8 16V GT

                                Коментар

                                Working...
                                X