Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Организиране на национален протест срещу цените на горивата.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Организиране на национален протест срещу цените на горивата.

    Здравейте, нека тук пише всеки който мисли да ни подкрепи и да се включи, приемаме всякакви идеи и предложения:П.С. : Това е цитат от един друг форум от днес
    Добре де, направих група, запишете се, обмисля се вариант за протест, обаче всеки вика "кажете кога, кажете къде", един колега от форума (Митко - не му знам ника ) даде няколко предложения, и се почнаха едни коментари - "ооо ама така само вредим на момчетата, които работят на бензиностанциите, а не на шефовете", или " никой няма да ни обърне внимание" и други такива.... Аз го написах на стената, ще го напиша и тука - в Атина като се прави протест се блокира движението и стават лудите задръствания. Хората излизат с лозунги и протестират. Всичко е законно - стига да е предупреден кмета в определен срок преди протеста. Само идея давам, не съм в БГ за да присъствам, но ме е яд като гледам как всички си прехвърлят топката и никой не вярва, че ще стане. Ми ако не стане от първия път се прави втори протест. И ако се предупредят медиите да раздухат, че ще има такъв протест, мислите ли, че няма да се съберат хора?! На всички им е писнало! Така че не сте само вие от форума! Успех!http://www.facebook.com/home.php?sk=...169391766&ap=1
    .Който желае да се присъедини, а ако се навие някой и от Пазарджик и региона да пише , аз съм твърдо ЗА.
    ----------------------------------------------------------------------------
    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

    #2
    +1 Ако се организира нещо присъствие на 100%
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    Коментар


      #3
      ЗА! Както казах и в групата, предложението за "Активни потребители", районни и национални медий също е добро, но трябва да се действа все пак...
      Lancia Lybra '00 1.8 140hp

      Видеорегистратори

      Коментар


        #4
        Търсим човек който е на ясно със цените преди и сега , както и акциза във детайли за да оформи писмо за пред медийте което ще бъде разпространено из всички медий във България, национални и регионални, също така и да оформи писмо към организацията "Активни потребители" да ни подкрепи.И нека всеки да напише исканията си тук .
        ----------------------------------------------------------------------------
        Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
        ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
        ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

        Коментар


          #5
          "ЗАЩО СЕГА ГОРИВАТА СТРУВАТ ТОЛКОВА, КОЛКОТО СТРУВАХА ПРИ БАРЕЛ от 147$ в средата на 2008-ма година, при положение, че акциза е нарастнал само с 3-4 стотинки в цената на литър?"ПОСЕТЕТЕ И СЕ ВКЛЮЧЕТЕ В СТРАНИЦАТА НИ, ГОТВИМ НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ: http://www.facebook.com/home.php?sk=...169391766&ap=1
          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

          Коментар


            #6
            Изпратено е писмо до медиите
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар


              #7
              безсмилена и изгубена кауза... цените на горивата не се определят от управниците или собствениците на бензиностанции, а пък ако си мислите че на правилните хора ще им направи някакво впечатление 200-300 коли зареждащи за жълти ст. или да правят задръстване в някои град жестоко се лъжете...
              Haters Gonna Hate

              Коментар


                #8
                добре видяхме че си безборбен и обичаш да те тъпчат...за това нищо не се получава и сме на това дередже
                Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                Коментар


                  #9
                  зареждайте тогава по 3 лева бензин...що не вземете за пример Франция миналата година като блокира всички рафинерии какво се получи...навсякъде може в България не може...аз не съм организатор прост копирам тема
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                  Коментар


                    #10
                    quintessenz написа:
                    безсмилена и изгубена кауза... цените на горивата не се определят от управниците или собствениците на бензиностанции, а пък ако си мислите че на правилните хора ще им направи някакво впечатление 200-300 коли зареждащи за жълти ст. или да правят задръстване в някои град жестоко се лъжете...
                    Колега аз не споря за това как се определят цените на горивата...Искам просто да разбера,защо при цена на барела от 110 $ плащам цена на литър равна на 150 $,както беше през юли 2008....Условията тогава и сега са едни и същи,с изключение на това,че имаме 2-3 стотинки отгоре заради новия акциз...
                    Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                    Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                    Коментар


                      #11
                      точна така колега ако още няколко хиляди мислят като теб може и да се промени нещо но уви пълно е с овце
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                      Коментар


                        #12
                        Пазарна икономика.Цената се определя от търсенето и предлагането.На който не му изнася - да ходи в Северна Корея - там цените се определят централно, както беше едно време и у нас.Купувате си по-икономични коли, минавате на ток, минавате на мотопеди, минавате на велосипеди... На запад доходите им са в пъти по-високи, и хората масово карат велосипеди, защо ли?У нас има джипове на глава от населението повече отколкото в Германия.Какво значи "протест" срещу пазарното образуване на цените?!?Акцизът е общо-европейски наложен, нашите и да искат, не могат да го махнат или намалят.Останалите съставни части на цената на горивото се определя от монополиста Лукойл Нефтохим.А пък световните цени на нефта се определят далеч извън пределите на Булгаристан.Аз лично бих се борил, ако има смисъл.Иначе прилича на борба с вятърни мелници.

                        Коментар


                          #13
                          и на ток да минем те ще вдигнат и тока
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                          Коментар


                            #14
                            mitkosoft написа:
                            точна така колега ако още няколко хиляди мислят като теб може и да се промени нещо но уви пълно е с овце
                            Бре, много вълци се навъдиха напоследък.Като си вълк, колега ... защо не вземеш да се опашеш с няколко гранати и да се нагласиш срещу офиса на Нефтохим?Или на либийското посолство?Написа вече каква е идеята, защо е нужно де повтаряш едно и също?
                            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                            www.cyxap.com

                            Коментар


                              #15
                              Колега Imortal. Ще искам вот на недоверие. Аааа. Само ако не се борим, няма да успеем. И затова БГ е на това дередже от крадливи и некадърни политици. Ний няколко милиона потребители, плащаме на няколко тариката скъпата им нафта, бензини. Държавата мълчи, щото лапа и огромни данъци. Затова горивата имат една посока в цената. Винаги нагоре. А нии мълчъм и мълчим и ни газят. ДОКОГА колега Imortal! А и винаги забелязвам че прекъсваш подобни идеи. Ако не ти харесва се мести другаде и се съгласявай да те обират разни тарикати. Моите уважения досега към теб, но тук грешиш. Само протести и пак протести ще регулират цените. Тук няма цена според търсенето, защото няма и конкуренция! Има три -четери големи фирми, които ни мамят с безбожни цени на горивата! Ако не искаш да помогнеш, поне не пречи! Форума е и за това! Да сме организирани срещу несгодите! Аз съм за и е крайно време!
                              Fiat Marea TD100

                              Коментар

                              Working...
                              X