Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес като пешеходец видях колега със Синьо Пунто! Минаваше на светофара на Красно Село!! С голям стикер отзад и двуцевка до колкото видях! Незнам кой си, но евала колега ...пуното изглежда супер!!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      Снощи към 20.30 на Ал.Малинов, до аутлет "Принцес", като чакаща на спирка забелязах ТХ 6803....ТЪКМО да махна за поздрав ...и той се изпари. [/b]kiselo разконспириран си
      Независима! Белисима... с BRAVisima
      ТД100, 1.9

      Коментар


        loli написа:
        Снощи към 20.30 на Ал.Малинов, до аутлет "Принцес", като чакаща на спирка забелязах ТХ 6803....ТЪКМО да махна за поздрав ...и той се изпари. [/b]kiselo разконспириран си
        хахаха ще си го върна
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          Днес червено Stilo паркирано до Тойота Изток на Цариградско.
          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
          ...and justice for all

          Коментар


            Снощи към 20:00ч. по ул."Черковна" карах след този колега. Свирнах му на светофара, но не знам дали ме видя
            Прикачени файлове
            FIAT Marea ex
            FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
            Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

            Коментар


              Днес към 17 часа в Студентски град покрай мен мина сиво МК-1 Р 9065... или нещо такова,а пред 36 блок беше паркирана сива брава СА 6398 .Да се разпознават бързо .Нямах фото да ги документирам :D
              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

              Коментар


                wazmo написа:
                Снощи към 20:00ч. по ул."Черковна" карах след този колега. Свирнах му на светофара, но не знам дали ме видя
                Аз бях , колега . Забелязахте още от Мадрид , че караш след мен и дори видях че снимаш :D , но след дългия работен ден не бях много адекватен да реагирам
                FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
                FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
                FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
                HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

                Коментар


                  Опала
                  Прикачени файлове
                  Manowar - Татко
                  Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                  Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                  Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                  Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                  Коментар


                    Колегата Бачев освиркан три пъти днес следобед до Бизнеспарка, а часове преди това, на излизане от КАТ зад мен имаше едно Браво, което след като се шмугна до мен видях стикера. Никакви индикаций от колегата, обаче.....С Ланча Капа бях...

                    Коментар


                      Тоз колегата с черно-бялото пунто мк1-ца преди има няма 15 минути ... На гешов преди К. Величков ...
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        Явор Митев написа:
                        Колегата Бачев освиркан три пъти днес следобед до Бизнеспарка, а часове преди това, на излизане от КАТ зад мен имаше едно Браво, което след като се шмугна до мен видях стикера. Никакви индикаций от колегата, обаче.....С Ланча Капа бях...
                        Видях те като ме задмина вече иначе щях да отвърна Следобед, следобед към 19:30ч си беше :P
                        Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                        Lancia Lybra 1.8 131Hp

                        Коментар


                          bachev написа:
                          Явор Митев написа:
                          Колегата Бачев освиркан три пъти днес следобед до Бизнеспарка, а часове преди това, на излизане от КАТ зад мен имаше едно Браво, което след като се шмугна до мен видях стикера. Никакви индикаций от колегата, обаче.....С Ланча Капа бях...
                          Видях те като ме задмина вече иначе щях да отвърна Следобед, следобед към 19:30ч си беше :P
                          Ееее...да. Привечер е било . Иначе в страничното огледало видях че ми махаше :D

                          Коментар


                            Вчера малко преди седем часа се поздравихме с колега с браво на околомръсното.Да казва кой е ?
                            Manowar - Татко
                            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                            Коментар


                              Вчера около 19 часа карах през една кола зад колега с червена Брава.Свихме към мола и мислех да се поздравим на паркинга,ама колегата се качи на второ ниво,а аз трябваше да взимам дружката че ме чакаше пред врата.Та така и не можахме да се поздравим.Кой беше колегата?
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                Снощи на колелото на 86 до Северния парк Съвсем целенасочено паркирах пред колегата Видях го и паркиран онзи ден пред блока му, но беше малко безмислено да пускам пост (ilkor нали ?)
                                Прикачени файлове
                                Fiat Bravo 1.8 16V
                                Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                                Коментар

                                Working...
                                X