Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Видях те, ти ли беше ? - част 3

    Около 18ч. днес по бул. Ал. Малинов - Младост 1 А :Коя е Колежката да се идентифицира ... Свирнах няколко пъти и махнах ))Темата е разделена поради претрупване.Ето старата тема:!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
    Lancia Lybra 1.8 131Hp

    #2
    Това е жена ми ,засякьл си я с бившата кола на Pecho ...... По получената сводка не си махал само ти а и тя .....
    http://fokkerc.flugmodel.net/

    Коментар


      #3
      Ewing написа:
      днес на раковска посока сточна гара, към 16:40. тъмна мареа комби. номера С 62...нещо си не успях да го загледам хубаво в задното гледало, но беше с големия стикер отзад. свирнах но като че ли говореше по телефона ПОЗДРАВИ !!!
      Видях те ... с Мареа НЕкомби

      Коментар


        #4
        fokke написа:
        Това е жена ми ,засякьл си я с бившата кола на Pecho ...... По получената сводка не си махал само ти а и тя .....
        Не видях да маха, ама бая ми се посмяха Че аз бях доста настоятелен Ръкомахах свирех скачах Сигурно съм бил голяма гледка, ама това ми е първата жена която виждам в кола със стикер и бях много въодушевен
        Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
        Lancia Lybra 1.8 131Hp

        Коментар


          #5
          bachev написа:
          fokke написа:
          Това е жена ми ,засякьл си я с бившата кола на Pecho ...... По получената сводка не си махал само ти а и тя .....
          Не видях да маха, ама бая ми се посмяха Че аз бях доста настоятелен Ръкомахах свирех скачах Сигурно съм бил голяма гледка, ама това ми е първата жена която виждам в кола със стикер и бях много въодушевен
          Загубил си девствеността си - колеги някой да не се засеге ма така ми прозвуча
          FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

          Коментар


            #6
            Онзи ден "svetkos_" на Околовръстното към "Бъкстон" до OMV и миналата седмица "BEX_GT" до "Антракт"-а в "Ст. Град".
            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

            Търси се..

            Коментар


              #7
              Преди около 2 часа колега със светло синьо Браво с регистрация СА 3497 НС (последните цифри може да съм ги объркал) с големия стикер. Колегата правеше обратен завой, а аз се бях загледал право в него (с бяло горнище бях) като пълен идиот, ама ми хареса колицата....
              FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
              FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

              Коментар


                #8
                Четв., 1 окт., около 15:00 часа. Мареа Уикенд , в София, преди кръстовището на Мадрид и Евлоги Георгиев, посока паметника Васил Левски, беше паркирана май, и тръгна. Като че ли сива на цвят с големия стикер. ДКН: 7241 или 7421. Подозирам колегата Даниел Спасов?

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Четв., 1 окт., около 15:00 часа. Мареа Уикенд , в София, преди кръстовището на Мадрид и Евлоги Георгиев, посока паметника Васил Левски, беше паркирана май, и тръгна. Като че ли сива на цвят с големия стикер. ДКН: 7241 или 7421. Подозирам колегата Даниел Спасов?
                  Аз бях. Видях че колега завивайки по ул. Мърфи се заглежда, но не бях сигурен дали е по мен.Десетина минути преди това ме подмина на Слатинска със сребристо Браво и ДКН СА 1250 или нещо такова.
                  Фиат Типо 1.4 2017г.

                  Коментар


                    #10
                    Junkey написа:
                    ogi28b написа:
                    topuzko написа:
                    pred VTU-to v Sofia. Ima li nqkoi da e student tam osvem men?
                    Има - колегата Huku учи там, с Браво GT JTD , боядисани в черно с перли оригинални GT-джанти
                    HuKu е с регистрация "ВН" .
                    Pak pisga ot telefona taka 4e pak se izvinqvam za latinicata Bravoto e s BH registracia. Prosto ne sam zagledal dobre. Snoshti na kolegata kiler_4o puntoto i bravo s reg nomer CA 2446 MP zad 1321 v studentski grad
                    Fiat Bravo SX 1.4 12V

                    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                    Коментар


                      #11
                      TAIF написа:
                      bachev написа:
                      fokke написа:
                      Това е жена ми ,засякьл си я с бившата кола на Pecho ...... По получената сводка не си махал само ти а и тя .....
                      Не видях да маха, ама бая ми се посмяха Че аз бях доста настоятелен Ръкомахах свирех скачах Сигурно съм бил голяма гледка, ама това ми е първата жена която виждам в кола със стикер и бях много въодушевен
                      Загубил си девствеността си - колеги някой да не се засеге ма така ми прозвуча
                      Не бе,колега,това е първата жена,която вижда - демек Ева ,а смокиновия лист отпред, погрешно е взел за стикер!
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        #12
                        Даниел Спасов написа:
                        ogi28b написа:
                        Четв., 1 окт., около 15:00 часа. Мареа Уикенд , в София, преди кръстовището на Мадрид и Евлоги Георгиев, посока паметника Васил Левски, беше паркирана май, и тръгна. Като че ли сива на цвят с големия стикер. ДКН: 7241 или 7421. Подозирам колегата Даниел Спасов?
                        Аз бях. Видях че колега завивайки по ул. Мърфи се заглежда, но не бях сигурен дали е по мен.Десетина минути преди това ме подмина на Слатинска със сребристо Браво и ДКН СА 1250 или нещо такова.
                        По Слатинска въобще не съм те видял, а после отивах до поликлиниката. Чудех се да присветвам ли, да бибткам ли, ама бях далече и назад, и затова си замълчах. Иначе съм с БравА. Ако цъкнеш на иконката в подписа (7.3/100) ще я видиш.

                        Коментар


                          #13
                          FIRE 8V написа:
                          Онзи ден "svetkos_" на Околовръстното към "Бъкстон" до OMV и миналата седмица "BEX_GT" до "Антракт"-а в "Ст. Град".
                          Йепа, някой да ме е видял, най-после. Ама аз, колега, не съм те забелязал. Иначе тази сутрин - към 10.45 ч. на светофара на Околовръстното и бул. Братя Бъкстон зави едно Браво, зеленикаво мисля беше, с малкия стикер в долния ляв ъгъл, а до него имаше триъгълен стикер с БЕБЕ В КОЛАТА или нещо от този род. Идваше откъм Пушкин. Караше жена, която не ме отрази, а и аз я видях, след като ме подмина. Бях първа кола.
                          NOW: ???
                          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                          Коментар


                            #14
                            ВТ-рновска тъмно синя Брава, с големия стикер на задното стъкло, днес около 12-13:00 на Сливница, до Кенар, ама бях с едно бяло Пежо и за това не му свирнах на колегата... Поздрави Вчера, една брава, зелена СО - имаше две двойки в номера, може спокойно да си избърше г-за с книжката, и да се понаучи да кара малко, и да не е толксова нагъл, защото следващия път може да изяде една щанга в задния джам...
                            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                            e30 forever!

                            Коментар


                              #15
                              BEX---GT написа:
                              ВТ-рновска тъмно синя Брава, с големия стикер на задното стъкло, днес около 12-13:00 на Сливница, до Кенар, ама бях с едно бяло Пежо и за това не му свирнах на колегата... Поздрави
                              Отговарям на описанието, но бях там към 15:20 може би, дето се мъчих да се престроя вдясно точно на кенара и не ме пускаха. И си мисля, че видях пежо. Да не е било комби ? А може и да не си видял мен де Иначе преди 15 минути със сиво браво с големия стикер на задния джам се засякохме на светофара на ОМВ в Студентски, той идваше от Младост, аз от Дървеница, но мина пред мен и не ме видя явно. Свирнах и светнах отзад.... Номера беше нещо от сорта на СА 2664.... Мисля
                              Fiat Brava 1.4 12V

                              Коментар

                              Working...
                              X