Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Около 19 ч, в понеделник, на бул.Цариградско шосе в Пловдив, малко преди Скобелева майка, почти настигнах сиво Браво със стикер посредата над чистачката и рег.номер РВ 3579 ... Почти се изравних с него и свирнах няколко пъти, но трябваше да завивам към Изгрев... не знам дали ме усети колегата?Във вторник около 14 ч. по бул. Санкт Петербург в посока от Метро към ВСИ настигнах и изпреварих Браво с цвят бордо и номер РВ 3029 и кръгъл стикер... АхА да свирна, и видях,че го кара възрастен човек... Помислих че е на някой баща му и не свирнах.

    Коментар


      Днес сутринта към 8:20 колега със сива Мареа комби с номер 4650 и големия стикер мина по разбитата уличка покрай 54то училище в жк.Толстой (за втори път засичам този колега )
      Fiat Bravo 1.8 16V
      Fiat Bravo II 1.9 Multijet

      Коментар


        Мареа комби РВ2607 големият стикер на задното стъкло, след обяд към 16:00 покрай ПЖИ-то в Слатина го задминах. Колегата отби на тротоара и го о свирих в този момент, бях с зелено рено лагуна комби.

        Коментар


          chaveto написа:
          Мареа комби РВ2607 големият стикер на задното стъкло, след обяд към 16:00 покрай ПЖИ-то в Слатина го задминах. Колегата отби на тротоара и го о свирих в този момент, бях с зелено рено лагуна комби.
          Аз бях , спрях да си купя цигари . Видях те и така предположих , че си от форума .
          FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
          FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
          FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
          HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

          Коментар


            Вчера малко след 17ч. на "Хайдушка поляна" - зелено пунто СА8946 с малкия стикер
            Manowar - Татко
            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

            Коментар


              Снощи вечерта в Перник преди надлеза закъсала зеленикава брава , някой да се познава ? Не видях стикер и рег табелка, заради несъобразена скорост
              Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

              Коментар


                Днеска зелен до 2-ро основно /Стара Загора/ с двев каки мисля че нямаше стикер.Не съм много сигурен.Ако членки на форума да си признават.
                първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                Коментар


                  Синьо Браво СА 6495 около 20:00ч Настигнах го на светофара след Кауфлан посока надлеза Надежда, минах покрай него и о свирих колегата. Аз бях със сивата либра комби. До светофара на София север кара след мен и там зави към гарата.

                  Коментар


                    преди час и половина някъде на кръстовището на Петко Тодоров и Бяла Черква. Руса колежка с тъмно синьо браво, номер СА 6440 ТК (за ТК-то не съм сигурен изобщо) и малкият стикер долу в ляво. Свирнах и, обърна се и и махнах но по изражението разбрах, че май не се усети защо клаксонирам Поздрави и сори ако съм внесъл смут
                    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                    182A4.000 IAW49F
                    LPG - Lovato EasyFast
                    ----------------------------
                    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                    Коментар


                      Днес на бул.Рожен се разминахме с колегата kik73bg,но не ме забеляза,че в последния момент свирнах..
                      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                      Коментар


                        Вчера в Студентски Плевенско Браво 4607 спряно до 35-ти блок (Старата Мания) с голям и малък стикер.
                        Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                        Lancia Lybra 1.8 131Hp

                        Коментар


                          Преди 20мин. синя Мареа комби с голям стикер.Зави към паркина на Кауфланд в Ямбол.Същата Мареа, засичам често паркирана до пожарната.

                          Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                          Коментар


                            Днес към 10 сутринта по "Сливница" бяло пунто с номер CA 8633 или нещо такова. Свирнах на колегата но незнам дали разбра за какво
                            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                            Коментар


                              разбрах аз разбрах ама малко късно се усетих,че бързах и те видях едва когато завих да 8633 правилно си видял

                              Коментар


                                mitenceto89 написа:
                                Преди 20мин. синя Мареа комби с голям стикер.Зави към паркина на Кауфланд в Ямбол.Същата Мареа, засичам често паркирана до пожарната.
                                На един пожарникар е. Колегата venco_67 му е дал стикера. Иначе май не влиза във форума.

                                Коментар

                                Working...
                                X