Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Immortal написа:
    Около 19 ч, в понеделник, на бул.Цариградско шосе в Пловдив, малко преди Скобелева майка, почти настигнах сиво Браво със стикер посредата над чистачката и рег.номер РВ 3579 ... Почти се изравних с него и свирнах няколко пъти, но трябваше да завивам към Изгрев... не знам дали ме усети колегата?Във вторник около 14 ч. по бул. Санкт Петербург в посока от Метро към ВСИ настигнах и изпреварих Браво с цвят бордо и номер РВ 3029 и кръгъл стикер... АхА да свирна, и видях,че го кара възрастен човек... Помислих че е на някой баща му и не свирнах.
    Сивото Браво е на колегата RacerGT тунинговано Правилно каза почти настигна ГТ мен само ме подминава бързичко :D
    with SGNote & HTC Wildfire 8G
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
    с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

    Коментар


      Тъмно-синьо софийско Браво на бензиностанция Ромпетрол в Дружба 1 в София, или някоя от съседните бензиностанции може би беше, тези в южното платно на широкия булевард. Около 20:30 часа беше паркирано там, малък стикер долу вляво.

      Коментар


        Immortal написа:
        Около 19 ч, в понеделник, на бул.Цариградско шосе в Пловдив, малко преди Скобелева майка, почти настигнах сиво Браво със стикер посредата над чистачката и рег.номер РВ 3579 ... Почти се изравних с него и свирнах няколко пъти, но трябваше да завивам към Изгрев... не знам дали ме усети колегата?
        Колега извини ме не съм те чул... Другия път по настоятелно ако може... .Поздрави
        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

        Коментар


          В четвъртък, в 21.10ч. покрай сатиричния театър бе забелязано да профучава светлосиво(или може би синьо) браво с рег.№ СА2926ВС. Имаше голям стикер.Поздрави, Irka_fihi
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            Колегата със Стило такси днес по обяд около Славейков. Бях със служебна монтанска Тойота.
            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
            ...and justice for all

            Коментар


              fihi написа:
              В четвъртък, в 21.10ч. покрай сатиричния театър бе забелязано да профучава светлосиво(или може би синьо) браво с рег.№ СА2926ВС. Имаше голям стикер.Поздрави, Irka_fihi
              Това бях аз колега. Колата е светло синя. Най - накрая някой да ме види.. Само дето не мога да се сетя, какво правих в четвъртак
              Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

              Коментар


                shikito написа:
                fihi написа:
                В четвъртък, в 21.10ч. покрай сатиричния театър бе забелязано да профучава светлосиво(или може би синьо) браво с рег.№ СА2926ВС. Имаше голям стикер.Поздрави, Irka_fihi
                Това бях аз колега. Колата е светло синя. Най - накрая някой да ме види.. Само дето не мога да се сетя, какво правих в четвъртак
                1. Видяла те е жена ми, но понеже вкъщи няма нет в момента писах аз.2. Ходил си на Салса.
                Manowar - Татко
                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                Коментар


                  То че бях на салса, бях. Аз съм там до 8:30, но след това какво съм правил, идея си нямам. :Д
                  Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                  Коментар


                    Тази седмица беше силна Първо на светофара при "Семинарията" видях "ju", на другия ден засякох и "bachev" да "патрулира" на два пъти по булеварда към "Зимния дворец" в "Студентски град". В хрониката влезе и "kik73bg", зад който карах известно време от малкото НДК до светофара, където сега е стеснен пътя на бул."Витоша" заради строежа на Метрото.
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      днес към 19:00 и аз се засякох с ОБЛАЧЕТО по Царица Йоана, мисля че КН беше на края на номера разменихме по едно клаксонче п.с.силно изглежда това пунто не знам какво стана обаче като изпреварваше един май се опита да те засече малко след пощата, само мернах в огледалото че стана калабалък.
                      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                      182A4.000 IAW49F
                      LPG - Lovato EasyFast
                      ----------------------------
                      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                      Коментар


                        да нещо такова се получи засече ме понеже си ровеше по радиото нещо, но майната си я отнесе резбирасе,малко късно се усетих за клаксончето но поне го върнах навреме

                        Коментар


                          Днес сутринта към 08:20, до 54то училище в Толстой за пореден път беше засечен колегата със сивата Мареа комби с номер СА4650НК и големия стикер
                          Fiat Bravo 1.8 16V
                          Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                          Коментар


                            Първо към 8:10-20 в кв. Христо Ботев се разминах с Брава или Браво, нещо от сорта на светло зелено-жълто-не съм сигурен. Номера беше или С9334 или СА9334. Като цяло не съм сигурен щото оглеждах колежката След това се разминах с тъмно синьо Браво с големият стикер към 9:00 номера беше 8334 или нещо от този сорт, буквите също не ги видях защото го гледах в огледалото. Разминаването се получи в Дружба, но къде точно се намирах не знам. Мога да обясня къде съм бил, но улица................ не знам.

                            Коментар


                              Днес видях на Kiler_4o колата в Студенски град между бл. 11 и 12 !
                              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                              Коментар


                                oblacheto написа:
                                да нещо такова се получи засече ме понеже си ровеше по радиото нещо, но майната си я отнесе резбирасе,малко късно се усетих за клаксончето но поне го върнах навреме
                                аа няма проблем за клаксончето, както каза навреме се усети междувременно днес към 20:30 мисля беше, на кръстовищети на Габрово и Скопие, (за улиците става въпрос ) беше засечено сиво браво СА 9961 ..с колемият стикер, тамън спрях за ляв завой и колегата(колежката) потегли че и светна зелено, не свирках че имаше доста други коли и щеше да настъпи смут п.с.пардон към 21:00 е било , сега си погледнах бележката със записания номер
                                Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                                182A4.000 IAW49F
                                LPG - Lovato EasyFast
                                ----------------------------
                                "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                                Коментар

                                Working...
                                X