Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    coolboby написа:
    Във форума регистрирано ли е старозагорско Браво с много интересен цвят - светло-синьо. Мисля, че капака му беше черен или карбонов. 2.0 на газ беше
    не не е регистрирано ама хубаво браво и цвета много хубав
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      Малко офф ама вчера една алфа 145 светло зелена мисля че БЕЗ ПРЕДЕН КАПАК с червена разпънка се разминах доде си събера очите и да свирна тя беше ме подминала на мебелна палата посока ЦЕНТРАЛ и Сервизите надолу..
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар


        Днес около 14:30 ч на кръстовището пред Еко в Сливен тъмно сива Мареа седан СН 8522 ВВ със кръгъл стикер на предното стъкло, долу вдясно.Аз бях маскиран в една ямболска Корса, но докато видя стикера, и на него му светна зелено и изчезна...Непознат за мен колега?

        Коментар


          winboze написа:
          Ichkin написа:
          winboze написа:
          Бяло пунто, софийска регистрация, нещо от рода на 5129 .. не съм сигурен, ректората на софийски университет към орлов мост. Колегата май беше нещо много нервен :D
          Нищо чудно да съм бил аз ... кога става т’ва ?
          сутринта около 8:15 беше зад мен, а пред мен беше тролея точно пред ректората и като светна зелено нещо много неспокойно мина покрай мен
          Честно да ти кажа не си спомням ... ако си видял късо подстриган олигофрен със слънчеви очила съм бил аз ... и понеже съм бързал нещо съм ти се разсърдил
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            А преди час-2 на макдоналдса беше спряно няк’во тъмно браво ... не знам къв цвят ... със стикер на средата на джама ... ама минавах да си взема за в къщи и не съм видял кой го бръмчи ...
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              Ichkin написа:
              winboze написа:
              Ichkin написа:
              winboze написа:
              Бяло пунто, софийска регистрация, нещо от рода на 5129 .. не съм сигурен, ректората на софийски университет към орлов мост. Колегата май беше нещо много нервен :D
              Нищо чудно да съм бил аз ... кога става т’ва ?
              сутринта около 8:15 беше зад мен, а пред мен беше тролея точно пред ректората и като светна зелено нещо много неспокойно мина покрай мен
              Честно да ти кажа не си спомням ... ако си видял късо подстриган олигофрен със слънчеви очила съм бил аз ... и понеже съм бързал нещо съм ти се разсърдил
              хахаха, сутрин всеки се нерви ама уното още не беше загряло и не можах да впрегна 45те магаренца да те настигна ако си бил ти :D айде безаварийна и по-малко се нерви
              Фиат Уно 1.0 m.i.

              B 9950 PB

              Коментар


                Днеска едно Купе ми мина отляво с бясна газ и пусна аварийни .. не видях да има стикер
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  Днес на бул. Ал. Малинов засечен колега с Пунто МК2 цвят бордо и стекер над чистачката, не видях номера. Да си признав кой е?
                  Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                  Коментар


                    Junkey написа:
                    Днес на бул. Ал. Малинов засечен колега с Пунто МК2 цвят бордо и стекер над чистачката, не видях номера. Да си признав кой е?
                    Сигурно братовчедка ми...отново

                    Коментар


                      Пак колегата със тъмно синьо браво с нмер СА 8612 НН в Хаджи Димитър паркиран да си признава кои е.
                      Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                      Коментар


                        KrAs написа:
                        Малко офф ама вчера една алфа 145 светло зелена мисля че БЕЗ ПРЕДЕН КАПАК с червена разпънка се разминах доде си събера очите и да свирна тя беше ме подминала на мебелна палата посока ЦЕНТРАЛ и Сервизите надолу..
                        алфата е на Тео ( диабло се пише) то ние с него сме така или без капак или без броня ..... за да е по лека хахаха
                        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                        Коментар


                          Вчера около 11 часа Синьо Пунто А4035 (мисля, че е колегата Donnna) беше забелязано паркирано до една кофа зад Община Бургас.
                          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                          Ex.Opel Astra

                          Коментар


                            KrAs написа:
                            Малко офф ама вчера една алфа 145 светло зелена мисля че БЕЗ ПРЕДЕН КАПАК с червена разпънка се разминах доде си събера очите и да свирна тя беше ме подминала на мебелна палата посока ЦЕНТРАЛ и Сервизите надолу..
                            Туй е на Тео алфата. Diablo му е ника в алфа-форума. Аз редовно го засичам и освирквам подобаващо!

                            Коментар


                              Освиркана колежка с големия стикер тъмно синьо браво или черно с детенце на предната седалка сякаш правеше ляв завой под големия Кат към метро преди 30 минути.!
                              Fiat punto 1,1
                              Fiat bravo 1,6 16v
                              Fiat bravo 2,0 20v
                              Honda civic 1,5
                              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                              Коментар


                                Снощи на паркинга на пловдивдиския мол видях червена мареа комби дизел с малкия стикер на страничното стъкло,ако не се лъжа е на колегата Airfan!
                                Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                                Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                                Коментар

                                Working...
                                X