Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Я да казва кой е със синьо Браво РВ..... и цялото е с надписи на фирма за някакъв тунинг. Има от малките стикери на задния прозорец долу в ляво. Беше забелязано паркирано в Приморско на 25.07 около 14 часа близо до Аквапарка.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар




      фиат типо 0720 мисля че беше в младост 2 до 208 блок с големия стикер над задната чистачка
      Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

      Коментар


        Racer GT написа:
        Даниел Спасов написа:
        Racer GT написа:
        Днес около 13:00 часа пак във Варна мареа с рег.номер CA7231.. с големия стикер отзад,този път получихме отговор на поздрава.
        Номера е 7241 но как и да е, аз бях, връщах се от плаж.
        Мерси за поправката колега!Много хубава количка.Евала.
        Старая се да я потдържам.Днес се засякохме с колегата Явор Митев на паркинга на Кауфанд около обяд.
        Фиат Типо 1.4 2017г.

        Коментар


          Снощи около 23.30 ч. видях Punto-то на "Ichkin" спряно пред "Mania"-та в "Ст. Град" :P
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            Днес в Попово видях черна мареа комби , ако не ме лъже паметта за цвета , с бая голям стикер отзад на стъклото... аз бех с темпрата по работа в града... Викам да свирна , но не видях никой в колата ...
            Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

            ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

            Коментар


              NIK_THE_FLASH написа:
              Снощи на колелото на 86 до Северния парк Съвсем целенасочено паркирах пред колегата Видях го и паркиран онзи ден пред блока му, но беше малко безмислено да пускам пост (ilkor нали ?)
              ДА От почти година живея в този квартал и чак сега разбрах че Северния парк бил почти толкова хубав колкото Южния - преди живеех до Южния парк Като си тръгвах видях колата и стикера пред мен, но забравих да пиша ...

              Коментар


                Днес към обед / около 12.30 / - колегата Даниел Спасов засечен да пазарува в Кауфланд. Мааалко по-късно засечен отново с кауфландска количка без стикер. Побъбрихме си, колкото да се запознаем.Малко по-късно на кръстовището до МОЛ-а засечено черно пунто с регистрация ТХ с мъж малко над средна възраст зад волана. Предполагам някой татко на колега...

                Коментар


                  ilkor написа:
                  NIK_THE_FLASH написа:
                  Снощи на колелото на 86 до Северния парк Съвсем целенасочено паркирах пред колегата Видях го и паркиран онзи ден пред блока му, но беше малко безмислено да пускам пост (ilkor нали ?)
                  ДА От почти година живея в този квартал и чак сега разбрах че Северния парк бил почти толкова хубав колкото Южния - преди живеех до Южния парк Като си тръгвах видях колата и стикера пред мен, но забравих да пиша ...
                  Парка никак не е лош Напоследък даже почнаха да го поддържат Вчера около 8 вечерта засечена тази кола в Толстой, спрял на пазарчето до блока на ilkor (Колегата трябва да го кандидатираме за рекламно лице на форума - имаше 10тина стикера по колата )
                  Прикачени файлове
                  Fiat Bravo 1.8 16V
                  Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                  Коментар


                    NIK_THE_FLASH написа:
                    Колегата трябва да го кандидатираме за рекламно лице на форума - имаше 10тина стикера по колата
                    Ми брат, тая мареа все пак е на председателя на сдружение ФФБ
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      fihi написа:
                      NIK_THE_FLASH написа:
                      Колегата трябва да го кандидатираме за рекламно лице на форума - имаше 10тина стикера по колата
                      Ми брат, тая мареа все пак е на председателя на сдружение ФФБ
                      Опа...издънка
                      Fiat Bravo 1.8 16V
                      Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                      Коментар


                        Днес на ул. "Мара Бунева" в района на читалището, тъмно синя брава с номер СО61.. и от малките стикери на предно, задно и странично стъкло
                        Ползвайте мигачи!
                        Sometimes I feel like screaming

                        Коментар


                          Днес около 08:45 в София - великотърновско браво, чийто номер забравих, се измъкна от автомивка Феникс (май така се казваше, и направи десен завой, отпрашвайки към дружба 2. Големият му стикер беше залепен в долната част на задното стъкло.

                          Коментар


                            Бат’ Калин днес към 2-2и30 на Освободителя и Раковска ... Ма беше с клиент :D
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар


                              ТОВА Е НА БЕНЗ ЕКО В ДР 2 НЕ ГО ПОЗНВАМ КОЛЕГАТА
                              Прикачени файлове
                              fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
                              alfa 145

                              Коментар


                                /На горната снимка - Kotseto. Как може на бензиностанцията да не се запознаете ???

                                Коментар

                                Working...
                                X