Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес си святкахме с колегата със Мултиплата такси.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    Коментар


      Днес видях колега с бяло пунто МК1 между Новата поща и ОУ "Васил Априлов" . Беше с големия стикер.
      Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
      Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
      Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

      Коментар


        днес по обяд колегата z_sutrov беше засечен в Несебър до пицария Кинг Конг - аз дебнех отвътре и се борех с малката щерка и една голяма пица....
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          donnna написа:
          днес по обяд колегата z_sutrov беше засечен в Несебър до пицария Кинг Конг - аз дебнех отвътре и се борех с малката щерка и една голяма пица....
          Нямам думи.Всички сте в Несебър и никой не се обажда. Аз бях там до вчера на обяд, после се прибрах по спешност, и утре сутринта пак отивам натам.Ако ще има някой там, да казва докато е време. Утре ще съм само за 1 ден там, вечерта се връщам. Евентуално може да се отбия вечерта на Уеста, ако има някой...

          Коментар


            Immortal написа:
            donnna написа:
            днес по обяд колегата z_sutrov беше засечен в Несебър до пицария Кинг Конг - аз дебнех отвътре и се борех с малката щерка и една голяма пица....
            Нямам думи.Всички сте в Несебър и никой не се обажда. Аз бях там до вчера на обяд, после се прибрах по спешност, и утре сутринта пак отивам натам.Ако ще има някой там, да казва докато е време. Утре ще съм само за 1 ден там, вечерта се връщам. Евентуално може да се отбия вечерта на Уеста, ако има някой...
            то Несебър си ми е кварталче на мен разходката до там днес успя да ме спаси от пърженето на плажа... колкото до Уеста - в тая жега никъде не ми се мърда! ако искаш обади се да те черпя една бира в Сарафово!п.п. извинете ме за спамчето...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              Тази вечер към 21:30ч тъмно синьо Браво с рег. СА9454 паркирано на паркинга на Арена Младост :D

              Коментар


                Отново тази сутрин пак по бул.Възраждане изхващах един колега със синя мареа 100SW с два малки стикера на задното стъкло номер СА6931... викам айде няма да снимам този път да си признава, че иначе другия път ще го снимам и ще го сложа тука на показ да го видят, че се крие
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  AdViSoRa написа:
                  Днес си святкахме с колегата със Мултиплата такси.
                  Преди да ти светна те документирах за протокола
                  Прикачени файлове
                  MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                  "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                  R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                  Коментар


                    kiselo написа:
                    kik73bg написа:
                    Онзи ден тази колица пред Технополис с/у ТЕЦ-а
                    ц ц от кога чакам някой да ме изхваща на работа аз работя в Явор на 2-ри етаж жалко че не съм те видял иначе можеше да те замеря с нещо от офиса а аз преди малко до балкан стар фиксирах бяла темпра с малък стикер отзад в дясно зави посока "МЕЛ" сФирнах ама понеже бях със служебната колица надали колегата се е усетил
                    Ами сигурно сме се видели ,ама нали не се познаваме Ние с жената бяхме в Явор сигурно два часа.Взехме си една холна гарнитура и гледахме за легло на дребния.
                    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                    Коментар


                      kik73bg написа:
                      kiselo написа:
                      kik73bg написа:
                      Онзи ден тази колица пред Технополис с/у ТЕЦ-а
                      ц ц от кога чакам някой да ме изхваща на работа аз работя в Явор на 2-ри етаж жалко че не съм те видял иначе можеше да те замеря с нещо от офиса а аз преди малко до балкан стар фиксирах бяла темпра с малък стикер отзад в дясно зави посока "МЕЛ" сФирнах ама понеже бях със служебната колица надали колегата се е усетил
                      Ами сигурно сме се видели ,ама нали не се познаваме Ние с жената бяхме в Явор сигурно два часа.Взехме си една холна гарнитура и гледахме за легло на дребния.
                      амии ако знаех щах да ви помогна в избора
                      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                      Коментар


                        kiselo написа:
                        kik73bg написа:
                        kiselo написа:
                        kik73bg написа:
                        Онзи ден тази колица пред Технополис с/у ТЕЦ-а
                        ц ц от кога чакам някой да ме изхваща на работа аз работя в Явор на 2-ри етаж жалко че не съм те видял иначе можеше да те замеря с нещо от офиса а аз преди малко до балкан стар фиксирах бяла темпра с малък стикер отзад в дясно зави посока "МЕЛ" сФирнах ама понеже бях със служебната колица надали колегата се е усетил
                        Ами сигурно сме се видели ,ама нали не се познаваме Ние с жената бяхме в Явор сигурно два часа.Взехме си една холна гарнитура и гледахме за легло на дребния.
                        амии ако знаех щах да ви помогна в избора
                        Колега аз преди няколко месеца доста неща напазарувах от вашия магазин и се чудех от къде си ми познат. Жалко ако знаех по-рано щях да се обадя
                        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                        Коментар


                          aми то имаше една тема Кой къде работи и съм писал там ама...айде обаждайте се може да поизмислим някой по хуабвки цени или да наблазним някой отстъпка за нещо
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            kiselo написа:
                            aми то имаше една тема Кой къде работи и съм писал там ама...айде обаждайте се може да поизмислим някой по хуабвки цени или да наблазним някой отстъпка за нещо
                            Ей след дъжд качулка малко,но колегите са си виновни,че не са ти се обадили!
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              kiselo написа:
                              Отново тази сутрин пак по бул.Възраждане изхващах един колега със синя мареа 100SW с два малки стикера на задното стъкло номер СА6931... викам айде няма да снимам този път да си признава, че иначе другия път ще го снимам и ще го сложа тука на показ да го видят, че се крие
                              аз, аз признавам си бързо преди да си сложил снимка и да се види каква ми е "мръсница" колата.срам ме е вече да я карам така, ама ..... .Сори, че късно реагирах, но след нощна смяна съм малко като гърмян заек, мислех че съм засякъл някой че ми беше в мъртвата зона но акто видях бегачката и се усетих
                              Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                              182A4.000 IAW49F
                              LPG - Lovato EasyFast
                              ----------------------------
                              "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                              Коментар


                                да разконспирирам още един от преди 2-3 дни по бул.Овча купел бяло пунтенце караше зад мен ама аз нали съм наблюдателен му фиксирах големия стикер ниско на задния прозорец и му пуснах едни авариики на светофара та се усети тези дни много успешен улов да видим тази седмица кой ще изгори да го изхващам
                                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                                Коментар

                                Working...
                                X