Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колега от фотографски форум /Dexter/ загинал мистериозно.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Не си отиде спокоен от този свят....дано там горе намери такова. Както и още по-красиви образи и кадри....Поклон...!!!

    Коментар


      #47
      Лека му пръст...Иначе случаят е супер лаишки прикрит. Изчезва на 2х юли с колата си, колата се връща пред блока му на 28-ми септември, Декстера бил в моргата от два месеца. Нищо необичайно за нашата държава ...Просто поредния нещастен случай.

      Коментар


        #48
        NEWS.BGquote"гост Регистриран на: 09.04.2008, 14:02"Пуснато на: 13.10.2008, 13:19Аз бях в този влак. Всъщност спомняте ли си пожара на електичката край Пловдив? Това забави моя влак (този от 18:30), всички пътници от този, а и от други влакове бяха превозени в автобуси до Тодор Каблешком, където до София се качихме на връщащия се обратно експрес "Янтра". Той естествено по пътя спираше съде що види керемидка.Почти на входа на Костенец - около 10-10:30 вечерта. Влакът спря. Оказа се че има прегазен човек. След около час се появиха разни линейки, съдемни медицини, полиции, занимаваха се около час и половина с каквото им влиза в задачите.На мен ми стана странно, че никаква информация не се появи в медиите. Все пак има загинал човек, най-малкото имаше допълнително забавяне на трафика с около 2 часа и половина. Чак сега разбирам за какво става дума.Мир на праха му на човека.
        Жалко.... от това, което прочетох не ми приличаше на нещастен случай или самоубийство... Моите саболезнования на близките
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #49
          Жалко... Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 ... дано там е по-добре
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #50
            Шок и Ужас Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 ..........................нямам думи Почивай в мир.......................... п.с. На тази случка трябва да се даде гласност.
            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

            Коментар


              #51
              Макар и нищо да не може да върне Румен смятам за виновен този чиновник от ТП.Почивай в мир Декстър.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #52
                "...На мен ми стана странно, че никаква информация не се появи в медиите. Все пак има загинал човек..."Имам приятел в Транспортна полиция, дознател, който се занимава точно с такива неща. В друг район, разбира се.Та от него знам, че почти всеки ден има прегазени хора от влакове в България. Очевидно такива неща не се огласяват, за разлика от ПТП-тата.Една вечер му бях на гости в неговия град, той беше дежурен на повикване, и посред нощ го извикаха да описва кола с 4 човека вътре, премазана от влака. И 4-мата са били загинали. На другия ден - нищо в нито една медия. А същия ден е имало и други случаи на прегазени хора. И това само в неговия район...Тук е мястото да се замислим за силата на медиите...Още веднъж, съболезнования на близките на фотографа...На мен всичко това ми прилича на добре организирано убийство, и нарочно незавеждане на документите, за да могат всякакви следи за 2 месеца да изчезнат и всички подробности да се забравят...

                Коментар


                  #53
                  Каквото и да кажем....едва ли ще има значение. Няма го...По ирония на съдбата последната му качена във форума снимка като че ли е прощална към всички негови колеги-фотографи......жалко твърде жалкоЕто снимката:

                  Коментар


                    #54
                    Инцидентът е станал на 2-3 км от гара Костенец в посока Пловдив, като сблъсъкът е на завой. Установено е, че Румен не е имал в себе си документи за самоличност, липсват мобилния му телефон, ключовете от дома му и от пежото, което на 29 август т.г бе открито в столичния ж.к Младост 3. В същото време в джобовете на черния му шушляков панталон са открити 744 лева. Това според родителите му също е странно, защото Декстър не е имал навика да носи големи суми в себе си. Не е регистрирано и движение по банковата му сметка от деня на изчезването.Няколк­о дни, след като се разбира, че Румен е блъснат от влак, родителите му подават молба да се разследва дали синът им се е самоубил или е бил убит и хвърлен на ж.п релсите, за да се прикрие престъплението. Това обаче ще бъде установено много по-трудно, защото са минали повече от 2 месеца от фаталната вечер, а трупът не е запазен както трябва в хладилните камери на моргата."http://www.4coolpics.com/photo-forum/1/31119.html
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #55
                      След малко по Нова ТВ ще разискват случая.
                      Fiat Marea 1.8i 16V
                      Fiat Tipo 1.4i 8V
                      Fiat Punto 1.6i 8V
                      www.italauto-bg.net/forum/

                      Коментар


                        #56
                        100% е бил убит...машинистите са го видели ясно, лежал е неподвижен върху релсите без да реагира по никакъв начин на сигналите им. Опитали са се да спрат, но не са имали достатъчно спирачен път.За мен той категорично е убит.

                        Коментар


                          #57
                          Авео написа:
                          100% е бил убит...машинистите са го видели ясно, лежал е неподвижен върху релсите без да реагира по никакъв начин на сигналите им. Опитали са се да спрат, но не са имали достатъчно спирачен път.За мен той категорично е убит.
                          И на мен ми се струва това по-правдоподобно. Приели са го, като премазан от влак и никой не си е правил труда да огледа трупа за други следи. А след два месеца... Историята с колата също е доста неясна!?
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #58
                            Vladim написа:
                            Авео написа:
                            100% е бил убит...машинистите са го видели ясно, лежал е неподвижен върху релсите без да реагира по никакъв начин на сигналите им. Опитали са се да спрат, но не са имали достатъчно спирачен път.За мен той категорично е убит.
                            И на мен ми се струва това по-правдоподобно. Приели са го, като премазан от влак и никой не си е правил труда да огледа трупа за други следи. А след два месеца... Историята с колата също е доста неясна!?
                            То след като човека е бил премазан едва ли са останали някакви следи.По-горе четох че трудно са го разпознали даже.Много съмнителна история...

                            Коментар


                              #59
                              Много ми е криво майка му стара....запознах се с него на един фото-курс. беше много затворен, скромен...но беше добродушен и излъчваше спокойствие. Помня че го затрупвах с въпроси за пустата му експозиция и съвсем спокойно без нерви се мъчеше да ми обясни. Последният ми контакт с него беше в кю-то...питаше ме дали ще идвам на пленера. Ако знаех, че там ще го видя за последен път, със сигурност щях да отида. Влизал е в нашият форум, защото му бях пратил линк с темата за раждането на дъщеря ми....после разглеждал и сподели че много му харесва скина ни.....Много добро момче.....от тук нататък, всеки път, когато нагласям експозицията на апарата, ще се сещам за него. Дано господ гледа отгоре и го възмезди.....Ето последната му качена във форума снимка, със съответните коментари към нея:http://photo-cult.com/showpic.php?id=347784Ето и профила му със всички снимкиhttp://photo-cult.com/author.php?aut=dexter

                              Коментар


                                #60
                                Каква гадна ирония... "Линията на живота" е кръстило момчето тази си снимка.
                                Прикачени файлове
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X