Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колега от фотографски форум /Dexter/ загинал мистериозно.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Откритият мъртъв на релсите край Костенец фотограф-любител Румен Динев - Декстър, не е показал с нищо пред познатите си, че има намерение да се самоубива. Това разказа пред bTV Стефан Манчев, който е прекарал с Румен целия ден преди изчезването му. Манчев е човекът, открил колата на Декстър. Двамата се познавали покрай общото им хоби - фотографията. По думите на Стефан Манчев той се е виждал с Декстър няколко пъти, и по-скоро са познати, а не приятели. "Затворен, не говори много, поне не на живо. Но от контактите с него - и в интернет, и на живо, мога да кажа, че е доста интелигентен човек. Млад, готин, но по-затворен. Виждал съм го два пъти в една община - отдел архитектура и градоустройство. Казваше, че се занимава с недвижими имоти и е там, за да урежда документация", разказа още Манчев.Стефан и Декстър били заедно на последния фото пленер в една асеновградска местност. Спали в един хотел и се върнали в София с автомобила на Декстър. "Последният ден съм бил почти изцяло с него. В неделя станахме сутринта, качихме се на Белинташ, гледахме, щракахме, кефихме се и около обяд спряхме да обядваме", казва Стефан. По думите му настроението на Декстър в този ден е било "съвсем нормално". "Беше си в готино настроение, снимаше си, говореше си с хората...нищо необичайно. Остави ни на хотел "Плиска" и толкова". По думите му той по никакъв начин не показал с нещо, че ще сложи главата на релсите, където е бил открит трупът му. Декстър е сгазен на следващия ден след пленера - 21 юли. Влакът минава през него малко преди 22.00 часа вечерта, а програмата му е почти изяснена до 6. Каквото и да се е случило, станало е в рамките на 2-3 часа. При аутопсията в организма на Декстър е открит алкохол. "Странно. Не съм забелязал да пие", коментира Манчев. Колата на Румен е открита дни след изчезването и много преди трупът му да бъде идентифициран. Намира я Стефан, в квартала си. "Ако не си го бях вложил в главата, нямаше да я видя колата. Аз просто я търсех. Поредица от съвпадения - аз се возя с него, аз намерих колата...родителите му ме търсят...без да знам кой знае колко за човека стана така, че някакви случайности ме въвлякоха", споделя още Стефан Манчев.Разследването за смъртта на Румен Динев тепърва започва.

    Коментар


      #62
      Полицаите нещо май не им се занимава:[color=blue:8da88c6a07]Декстър бил жив преди да го прегази влак31 октомври 2008 / News.dir.bg"Писмено предупреждение

      Коментар


        #63
        Колкото повече я бъркат тая история толкова повече мирише.Карбовски, направи едно предаване бре, да видим какво е станало.

        Коментар

        Working...
        X