Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колега от фотографски форум /Dexter/ загинал мистериозно.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ОК,Вече правя каквото мога (в такива случай информацията е първото по важност) информирайте колкото се може повече хора -и на повече места.
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    Коментар


      #17
      EVITA написа:
      Тази тема не е мястото да се разбирате кой е мама и в кой форум членува! Моля, ви за малко съпричастност и разбиране.
      И аз! И моля без повече простащина!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Re: Румен Димитров /Dexter/ - в неизвестност (Re: Stef)От: steffo, 25.07.2008 10:10 Здравейте, аз пътувах с Декстера в неделя до София. Чух се преди малко с 6то РПУ и ще отида днес да дам показания. Дано свършат работа макар, че не си спомням да е имало нищо особено и извънредно около пътуването - повечето време придремвах. Декстера караше спокойно, климатика работеше - идеални условия за дрямка.Виждал съм се с него на няколко сбирки. Не мога да кажа, че го познавам дотолкова, че да отгатвам настроенията му. Тогава ми изглеждаше не по-различно от всеки друг път, когато сме се виждали. Направил ми е впечатление на човек, който няма да изчезне току така, без да се обади на никой. Затова приемам работата на сериозно, пък ако го е приклещила някоя мадама - после ще черпи всички.Re: Румен Димитров /Dexter/ - в неизвестност (Re: Stef)От: danbi, 25.07.2008 10:10 На пленера Румен беше с едно Пежо 206 - но поне деня, в който ходихме до крепоста/манастира беше сам. По едно време, на път за Белинтаж (или още за манастира) изчезна и го видяхме чак вечерта. Това се сетих сега... тогава ми стана странно, че не спря да ни изчака и дори мислехме, че се е загубил.Колата знае ли се къде е?Това са последните коментари от фото-култ!
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          #19
          колеги пуснах темата в stzcarfans.com и vwclub-bg.org -не се знае от къде може да се извлече някаква информация
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #20
            Това излезе тази вечер по новините по БНТ:"Столичното Шесто РПУ издирва 28-годишния Румен Димитров Динев. Мъжът е с постоянен адрес ж.к. Младост, на 21 юли е напуснал вилата си в Симеоново с лека кола "Пежо" 206, сив металик и оттогава е в неизвестност. Румен Динев е висок 1 и 80, слаб, с кафяви очи, леко чуплива коса. Облича се спортно. Полицията умолява гражданите, които имат някаква информация, да се обадят на телефон 166 и 982 17 60, 982 17 55, или в най-близкото полицейско управление."http://news.bnt.bg/content/view/full/248418
            Space Star 1.9 DID

            Коментар


              #21
              От dnes.bg[color=brown:69deaa629d]Декстър, обади се! Издирват те!06.08.2008 10:44 "Декстър, обади се! Дано си жив и здрав." С тези думи вече 16 дни близки и приятели издирват 28-годишния Румен Димитров Динев.За последно фотографът бил забелязан да се качва в колата си "Пежо 206", и оттогава - ни вест, ни кост.Младият мъж е с постоянен адрес в столичния ж.к.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                И аз току-що го прочетох, тази история няма да свърши добре, но надеждата все пак остава. Минало е прекалено много време и се даде гласност, дано всичко да свърши добре.
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #23
                  Според мен тази тема трябва да се направи ВАЖНА, а не някакви хобита и теми с изтекла давност!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #24
                    Няма да е зле да се даде описание и на въпросното Пежо.Щото аз физиономии не помня, но виж коли и особено регистрационни номера...

                    Коментар


                      #25
                      Може би наистина трябва да се знае регистрационния номер на колата. Ако някой го знае или може да го разбере - нека да го даде.

                      Коментар


                        #26
                        maiska написа:
                        Може би наистина трябва да се знае регистрационния номер на колата. Ако някой го знае или може да го разбере - нека да го даде.
                        Колата е сив металик Пежо 206 с номер С 4992 ХТПрилагам и една снимка да се сетите, как изглежда такова Пежо...
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #27
                          Нещо ново по случая?
                          Fiat Marea 1.8i 16V
                          Fiat Tipo 1.4i 8V
                          Fiat Punto 1.6i 8V
                          www.italauto-bg.net/forum/

                          Коментар


                            #28
                            Нищо...

                            Коментар


                              #29
                              Колата е намерена в Младост 3 в София.....но от Декстъра няма и следа..

                              Коментар


                                #30
                                Ето какво прочетох току що http://dnes.dir.bg/2008/09/02/news3342879.html
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X