Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълна промяна за едно Фиат Купе 20V Turbo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Баси, направо с това трябваше да започнеш : "а на старото място стои по принцип жената, а тя става изключително нервна и сприхава когато в студено време не е обдухвана от големи количества топлина", отивам да търся. :D :D :D Приятел в нужда се познава :D :D :D

    Коментар


      Това ли ти трябва?
      Прикачени файлове

      Коментар


        Мда - съчини си цена и на офис Хаджи димитър Асенов - Стара Загора - Николай Димитров, 0888135063.......
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          Фераристе, съжалявам, но днес не можах да ти го пусна, защото се оказа, че са закрили офиса на ЕКОНТ в Банкя, а нямах време да отида до София. Утре сутринта ще ти го пусна. Това което си дал като адрес е офис на ЕКОНТ нали?

          Коментар


            Мда, не е проблем........Офис на Еконт е...
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              Абе търся кората под чистачките, мислех да ги оставя така, но е кофти а ми трябва кората под тях......Също така и моторчето което върти клапата на парното и спира и пуска въздуха отвън и в купето вътре........Пускам първо запитване тука, че после в Купува.....
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                Голямата, декоративна, пластмаса, пред предното стъкло ли имаш в предвид?

                Коментар


                  Мда, баш нея......ако я имаш, а и моторчето, направо знаеш къде да ги пращаш с съответния наложен......
                  Alfa 156 2.0 TS
                  Alfa 156 20VTurbo
                  Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                  Locost TF1 3.0V6

                  Коментар


                    Пребоядисването почти завърши, понеже отзад е "за гледане", пускам ориентировъчна снимка, тия дни ще пригодя новата предна броня за монтиране, праговете ще лепя и прочее.....На финала сме...
                    Alfa 156 2.0 TS
                    Alfa 156 20VTurbo
                    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                    Locost TF1 3.0V6

                    Коментар


                      Красота
                      Lancia Lybra 2,4JTD '03
                      Фиат Браво 1.9TD75 '97
                      Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                      Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                      Коментар


                        Густуууууууууууууу :D Супер е бяло Купе...възможно най-любимият ми цвят за Купето.И ся едни черни джанти и заспива
                        <<KARKELANOV>>

                        Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
                        Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                          Джантари поне има, мисля да си плесна едни черни, едни бели и според кефа......Днес плеснах и резервното Брембо дето го имам в червенко, ще го сложа като свърши доизкусуряването.....
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            Белия цвят наистина подчертава красотата на Купето!Отделно с тази добавка на задната броня...........направо мания!Защо колата е с кукерска регистрация?

                            Коментар


                              Евала отпред си го представям така ... определено ще е от най-красивите купета дори в фццюк форума :P
                              Прикачени файлове
                              Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                              Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                              Fiat Tipo 1991 - ex
                              Fiat Uno Fire - ex ex

                              Коментар


                                nastybg написа:
                                Евала отпред си го представям така ... определено ще е от най-красивите купета дори в фццюк форума :P
                                Мда, бронята е същата, праговете тоже, ся лепих и веждите на фаровете заедно с праговете, довечера ще изкарам една нощна в сервиза че вечер ми е най - рахат да си бачкам, ще завия болчетата на стойката на ск лост че скапания тунел трябва да се бъзика(тва тоя тунел е ебаси измислицата) и ще почвам довършителните работи, трябва да направя нещо като място за захващане на предния спойлер че е малко факано, отделно и място за халогените върху него.....
                                kaci написа:
                                Защо колата е с кукерска регистрация?
                                Ми живяхме дълго там, и въпреки че от 7-8 години не съм там, ме мързи да си преместя адресната регистрация тук в СТЗГ, пък и не обичам държавата да има контакт с мен......
                                Alfa 156 2.0 TS
                                Alfa 156 20VTurbo
                                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                                Locost TF1 3.0V6

                                Коментар

                                Working...
                                X