Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълна промяна за едно Фиат Купе 20V Turbo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Значи идва си същото съпротивление и на екуто, обаче снощи си запали от раз, едвам пъхнах ключа и веднага пламна, явно се усети че много съм и се заканил........странна работа.......Днес свалих двете странични греди на който ляга предната броня за да ги боядисам и стегна че имат ръждица тук там, после реших че ще е добре да си сложа и стандартните чистачки че английските вече не ми пасват - тва е ебаси гърча, рейката е по лесно да си прехвърли човек........от 4 дупки за захващане, само 2 пасват, моторчето опира на некви греди, в външния си край рамената ще трият в кабелите на екуто ако не ги нагъна някак си надолу, 4 часа си играх с тва, и остана и за утре, щото заваля, а трябва от ваншния край към калника където трябва да се захванат крайщата на чистачките, там няма нищо и се наложи да правя планка, и утре може би ще я прикапя да държи горе долу......
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      Външно Купето вече е готово, трябва само чистачките да му побългаря малко, и като имам време да сменя задните главини с такива за 5 болта, че само предните са такива сега и не върви да го карам с 2 различни джанти.......
      Прикачени файлове
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        Още....
        Прикачени файлове
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          Страхотна в станала колега, но имам няколко насоки кум теб (мое мнение)Предната решетка не ми харесва и един черен таван ще завърши колатаОще веднъж мое мнение.Винаги съм си мислил, че на бяла кола черен таван е върха.Поздравление още веднъж
          Fiat Bravo 1.6 16 103hp

          Коментар


            И според мен предната решетка не става, един черен таван ще завърши колата !!!Винаги съм си мислил, че на бяла кола черен таван е върхът!! Иначе купето е страхотно!!само му сложи някакава друга абе като долната решетка и черен таван и е убиец ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!

            Коментар


              Колата е станала екстра, за разлика от черните матови джанти, които убиват стойката и, а маската не искам да я коментирам ...
              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
              '97 Coupe 16VT 262WHP+

              Коментар


                Колата е страхотна ! И явно всеки може да се изказва....аз лично бих махнал капаците на фаровете.Всичко останало е 6+
                Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                GTV 2.0 (612 A)now
                E60 530D now.. hate it big time :D
                Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                Коментар


                  Ми мърсола от Пойзън тунинг реши такава решетка да направи, макар че му показах съвсем друг модел.......Още търся от тази на квадратчета дето е, или мисля да я изрежа тази в центъра - този правоъгълник да стане по голям и да сложа като тази решетка на бронята дето е.......
                  Alfa 156 2.0 TS
                  Alfa 156 20VTurbo
                  Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                  Locost TF1 3.0V6

                  Коментар


                    Идейно е ...
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      незнам нещо тия джанти не му седят добре..., тоя мат убива нещо стойката иначе колата мисля че е стана уникално и един черен таван би засилил крайния ефект ! иначе капаците на фаровете мн добре седят
                      ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                      Коментар


                        s00rry написа:
                        незнам нещо тия джанти не му седят добре..., тоя мат убива нещо стойката иначе колата мисля че е стана уникално и един черен таван би засилил крайния ефект ! иначе капаците на фаровете мн добре седят
                        Имам 3 чифта джанти който стават са купето, затова и минах от 4 болтови джанти на 5.......няма да е с тия постоянно, а и тия дето са на прадните гуми ще се боядисат черен металик така или иначе, но на другите две 17ки в момента има сликове и нямам случай да ги махна......Иначе мисля да го оставя с тия джанти дето по принцип си влача на нея Алфата до Калояново......18ки са, и мисля че ще изглежда добре......
                        Прикачени файлове
                        Alfa 156 2.0 TS
                        Alfa 156 20VTurbo
                        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                        Locost TF1 3.0V6

                        Коментар


                          брутално е станало
                          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                          Коментар


                            Преди нямаше ли пружини купето, сега нещо вирнато стои... А и с какво окачване смяташ да е търкаляш на Калояново?
                            Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
                            Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

                            Коментар


                              С някакво ново монро съм отпред, отзад си взех Каяба, спортни пружини FK, но мисля да си направя по твърди и ниски в Крън, има готин завод за пружини, там направихме вече към 8 комплекта за нас и колеги, и съм доволен, верно че има малък риск да не уцелиш височината и да ги караш пак за свиване, но си струва, а и не ми е далече......Със това окачване ще съм живот и здраве, но задължително с пълни сликове, то иначе е безпредметно......
                              Alfa 156 2.0 TS
                              Alfa 156 20VTurbo
                              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                              Locost TF1 3.0V6

                              Коментар


                                Днес сложих и задните главини с 5 болта дето са, и полиуретанче на задния мост, че два от тампоните бяха яко зян.....
                                Прикачени файлове
                                Alfa 156 2.0 TS
                                Alfa 156 20VTurbo
                                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                                Locost TF1 3.0V6

                                Коментар

                                Working...
                                X