Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe LE 341 Вече е тук.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво Каци, много добре седи. Вчера и моето Купенце стоя на слънце завито с покривало, ама защото боядисвах една кола и се опасявах да не падне мъгла върху боята. Обаче моето не пасва на колата така като твоето Къде казваш стои новото ми покривало

    Коментар


      http://goo.gl/maps/6EqQ

      Коментар


        Мойта е същотосамо че може би една идея по късо, тъй като не влиза добре под предната броня, но за това може и да има отношение факта че не е стоковата.......
        VET написа:
        Браво Каци, много добре седи. Вчера и моето Купенце стоя на слънце завито с покривало, ама защото боядисвах една кола и се опасявах да не падне мъгла върху боята. Обаче моето не пасва на колата така като твоето Къде казваш стои новото ми покривало
        Тва явно е на платен паркинг, ако го остави така пред блока и VET ще го отнесе за нула време.....
        Прикачени файлове
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          ФЕРАРИСТ написа:
          Мойта е същотосамо че може би една идея по късо, тъй като не влиза добре под предната броня, но за това може и да има отношение факта че не е стоковата.......
          По снимката личи, че идеята е около 10см. което си е почти един размер по малко. Моето беше М като размер.
          ФЕРАРИСТ написа:
          Тва явно е на платен паркинг, ако го остави така пред блока и VET ще го отнесе за нула време.....
          Те толкова хора искат да си вземат по нещо и от двете ми коли, че може и да не остане нищо за взимане ако колата нощува пред блока Отделно селяците си накупиха по 2-3 коли и вече е невъзможно да се спре на паркинга пред блока.

          Коментар


            kaci написа:
            Отделно селяците си накупиха по 2-3 коли и вече е невъзможно да се спре на паркинга пред блока.
            А така, те били виновни че ти имаш само две.....
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              Егати наглите селяци. Виж сега Каци, в събота, когато тея наглеци си отидат по родните места, хващам две пътни помощи и цял ден носим от Банкя моите коли и така паркинга ще си е само наш Хем аз ще изчистя махалата, хем ти ще можеш да паркираш, където си искаш без да се страхуваш, че ще запушиш някой, защото това ще съм всъщност аз . А, я кажи как се отнася твоето покривало към вятъра, че моето ми писна да го гоня по дворовете.

              Коментар


                От ден втори откакто живея в Овча Купел (май станаха 7 години )си спирам на охраняем паркинг и хич не ме интересува кой и по колко коли спира. Лошото (за останалите, не за мен) е, че физически няма как да спреш, но проблема си е техен.Покривалото е с ластици по цялата периферия, но за всеки случай ще претърпи леки корекции относно начина на закрепването му към купето. Лошото при Купето е, че няма куки за теглене и осигуряването на покривалото против излитане, ще е малко по трудно и "цапащо"

                Коментар


                  Баща ми едно време имаше брезентово покривало с въже по цялата периферия, което завършваше отзад. Покриваше колата (Шкода 105 L) покривалото падаше с около 5-8 см под праговете. После стягаше въжето и го връзваше за аспуха.На покривалото с боя, с големи букви и цифри беше изписан номера С 2255 АН
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    Всички бащи по онова време имаха по едно такова покривало с номера на безценното :D

                    Коментар


                      Навремето бяхме правили с баща ми ’поръчково’ покривало за първата ни западна кола - Митсубиши Галант, 2,0, турбо бензин Та против ’бягането’ му, бяхме пришили по средата от двата края едни широки капронови ленти - падаха се между задната предната врати. Само за да се прекара под колата трябваше все да търся някакво камъче за да го вържа за дългото въже. Там като се върже - няма бягане от какъвто и да е вятър - не му позволява да се надуе като парашут.
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        Yavor написа:
                        Само за да се прекара под колата трябваше все да търся някакво камъче за да го вържа за дългото въже. Там като се върже - няма бягане от какъвто и да е вятър - не му позволява да се надуе като парашут.
                        Точно това имах предвид като написах "цапащо"

                        Коментар


                          Пак се увлякох с няколко покупки, две от които са за Купето Заден Zender спойлер и една средна конзола (тази с часовника и врътките за отоплението) която мисля след време да боядисам в онзи екзотичен LE титаниево/сив цвят.Този модел заден спойлер е от най омразните ми като визия, но видях снимки на такъв спойлер монтиран малко по високо отколкото е фабрично и седи идея по добре като визия. Още не съм 100% сигурен, че ще бъде монтиран, ама има само два варианта - или Купето няма да може да се бута безопасно или спойлера ще бъде пуснат за продажба. Ето как би трябвало да изглежда при алтернативния монтаж (на последната снимка, спойлера е монтиран "правилно")
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            kaci написа:
                            Този модел заден спойлер е от най омразните ми като визия,============ или спойлера ще бъде пуснат за продажба.
                            Значи тва е най - гадния, грозен и кофти спойлер дето може да се намери за тая кола, а пък съм абсолютно убеден че ако купето е някак си лимитирано, ще му стои още по кофти......отделно няма да може да се бута както ти каза, покривалото няма да пасва като хората.......Аз като разбран човек някак си мога да ти спестя всичките тия ядове......
                            Alfa 156 2.0 TS
                            Alfa 156 20VTurbo
                            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                            Locost TF1 3.0V6

                            Коментар


                              ФЕРАРИСТ написа:
                              Значи тва е най - гадния, грозен и кофти спойлер дето може да се намери за тая кола, а пък съм абсолютно убеден че ако купето е някак си лимитирано, ще му стои още по кофти......отделно няма да може да се бута както ти каза, покривалото няма да пасва като хората.......Аз като разбран човек някак си мога да ти спестя всичките тия ядове......
                              Винаги съм твърдял, че човек може да разчита на теб Щом спойлера е при мен, ще ти се обадя.

                              Коментар


                                Колега аз си търся отдавна точно този спойлер .Ако го продаваш го купувам без да се пазаря
                                NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                                Коментар

                                Working...
                                X