Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe LE 341 Вече е тук.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поздравления за свършената работа и хъса!!!П.П. Колега, а от къде пазаруваш в UK? От някой сайт ли?

    Коментар


      Humppa написа:
      Поздравления за свършената работа и хъса!!!
      Благодаря.
      Humppa написа:
      П.П. Колега, а от къде пазаруваш в UK? От някой сайт ли?
      Различно.Някои от нещата са от eBay, други са от магазини. За съжаление повечето търговци не искат и да чуят за доставка до България(по обясними за мен причини).

      Коментар


        Вече си имам носачи с рециклирани шарнири и пълен комплект полиуретанови тампони за тях Специални благодарности на Ники (Ферарист). Радвам се че в милата ни татковина все още се намират хора на които може да разчиташ!

        Коментар


          Честито!Със здраве да си го караш

          Коментар


            Сутринта гледам че е паднал накрайника на гърнето! Грозна гледка. Май е дошло време за нови шумни гърнета :D От няколко дни ми се струва че чувам яко чукане на "аванс" . Бензина е хубав и е малко вероятно да е от него. Колата харчи обидно малко и си мисля да опитам първо със смяна на дюзи, после с мерене налягането на бензина и най накрая с проверка за напрежението стигащо до бензиновата помпа.

            Коментар


              За мен реда би бил 1.смяна на бензина 2.свещи с различно топлинно число 3.налягане на бензина 4.датчик за детонации и след това се заемаш с количеството/налягането на въздуха.

              Коментар


                По време на днешния 4 часов работен ден открих нещо нередно докато сменях дюзите:Как се е откопчала скобата на "поничката" нямам никакво логично обяснение!Ако не беше гранде мизерия около нея, сигурно никога нямаше да забележа че там дреме проблем!След смяната на дюзите забелязаната разликата е единствено в леко подобрената динамика и чудесно изглеждащата горивна рампа.Преди:След:Отново чувам металното "цвърчене" и вече спокойно мога да се насоча към другите периферни компоненти.

                Коментар


                  kaci, с такава капачка за маслото от къде може да се уредиме
                  ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                  Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                  Jet Black E46 M3

                  Коментар


                    injekciona написа:
                    kaci, с такава капачка за маслото от къде може да се уредиме
                    Изработена е от човека който прави ринговете. С тях(с ринговете) има драма, но ще изчакам потвърждение и сега няма да ви развалям почивката

                    Коментар


                      Виж капачки като тия ако има, одма взимам една без да се пазаря.........
                      Alfa 156 2.0 TS
                      Alfa 156 20VTurbo
                      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                      Locost TF1 3.0V6

                      Коментар


                        Цената за капачката е 50лв. Може да се направи след 10.10.2011г. Тази дата е и стартова за изработката на ринговете.Неръждаемата стомана отпадна като вариант поради високата си цена като суров материал.Ще опитам няколко вида дуралуминий и от най податливия към полировка ще бъдат изработени всички комплекти.

                        Коментар


                          Навит съм.....
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            Вчера си получих и новото задно гърне благодарение на ТЕЗИ хора. Изключително рядко хваля и съм доволен от българин (или българска ф-ма), но за конкретната фирма залагам името си че вършат работа! Ако някой иска нещо за доставка от Англия - те са хората(стига да знаете какво искате и да сте прочели условията им - така няма взаимно да си губите времето).На първата снимка може да видите как куриер олигофрен (най вероятно продукт от брак между брат и сестра ) пише фамилията ми. Тъпото е че на долния лист името ми е написано правилно Иначе измих и "полирах" гърнето което е от неръждаема полирана стомана, с 4 инчов накрайник и е произведено от една от любимите ми фирми за изпускателни у-би.Утре (най вероятно) ще го видите и монтирано на колата.

                            Коментар


                              Гърнето вече е монтирано и изглежда много добре! Имах опасения че заради огромния накрайник ще се наруши симетрията отзад, но за щастие всичко ми изглежда добре!За монтажа му се разхождах чак до Дружба, но всеки изминат километър си струваше. Просто момчето работи без забележки! Ако някой иска негов телефон, нека драсне два реда!Прибирайки се в най големите задръствания обаче забелязах страшно пушене и огромни облаци син дим! Нямам обяснение на какво се дължат! Странното е че както се появиха, така и изчезнаха Ако заради освободената генерация се е скапало турбото, просто не ми се мисли.

                              Коментар


                                Да не би да са изгорели някакви консервационни масла и смазки вътре или отвън гърнето, а ти да се шашкаш?

                                Коментар

                                Working...
                                X