Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe LE 341 Вече е тук.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Другата опция за зимуване беше в един завод в Ихтиман Обстановката около Купето е потресаваща, но най важното е, че колата се запази от студа и снега и след едно добро измиване и полиране, ще си стане отново прилична (каквато беше преди да бъде заточена в "ада" ) кола.

    Коментар


      И моето купе е така прибрано в един гараж не съм го виждал от миналото лято кое знае колко е прашасало.
      Обичам си работата.

      Коментар


        Ето какво е положението отпреди отзад Ужасен ужас както се казва, но хубавото е, че повечето химикали за почистването вече са налични и остана само да купя хубав шампоан (и естествено да извадя колата).

        Коментар


          В един разговор на тази тема, ми споделиха, че такива "минерални" отлагания се чистят много сполучливо със солна киселина...

          Коментар


            Купил съм възможно най-доброто - IronX. Мисля да направя и снимки на хигиенизирането.

            Коментар


              А бе Каци, ти не купи ли някакво покривало или си го пазиш за чеиз :D :D :D . Как можа поне един найлон да не му хвърлиш отгоре. Голям си калпазанин да знаеш. :D :D :D

              Коментар


                Виноват Дори и не предполагах, че няма да имам никакъв достъп до колата няколко месеца. Отделно, като са я прибирали, естествено никой не се е сетил да хвърли нещо отгоре.Откакто остарях забелязвам, че правя все повече компромиси

                Коментар


                  Хич не ми се обяснявай, остарял бил. Ако правилно помня, само с две годинки си ми батко, пък аз още не съм порастнал :D Но както и да е, доста работа те чака. Дерзай.

                  Коментар


                    Днес, след два месеца, най изненадващо ми пристигна и оригиналната аларма за Купето. Вече я бях отписал Това означава, че алармата от предишната страница на темата, спокойно може да зарадва някой собственик на новия модел Браво или на някое Стило (или всичко италианско, което е с КАН шина)."Съживяването" на Купето се отлага за м. Юни. А така се надявах да му направя едни хубави снимки в Гърция, ама.........

                    Коментар


                      Е юни е добре, може да организираме едно тържество по случая, както се прави ще счупим в него една бутилка шампанско, като гледаме да го направим в някоя от джантите......
                      Alfa 156 2.0 TS
                      Alfa 156 20VTurbo
                      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                      Locost TF1 3.0V6

                      Коментар


                        Преди малко занесох и съединителя до сервиза. Би трябвало да е монтиран до края на деня заедно с рециклираните носачи и биалетките.

                        Коментар


                          Съединителя, носачите и биалетките са сменени. Успях даже и да измия колата и се оказа, че щетите по боята не са чак толкова големи. Другата седмица ще се повозя на Купе.

                          Коментар


                            Най накрая сложих и покривалото.Уцелил съм размера и като демонтирам антената за телефона, ще лепне като шито по поръчка

                            Коментар


                              От къде го взе това покривало и за кви пари?
                              Обичам си работата.

                              Коментар


                                Valentin_V написа:
                                От къде го взе това покривало и за кви пари?
                                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=984433#984433

                                Коментар

                                Working...
                                X