Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe LE 341 Вече е тук.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега аз си търся отдавна точно този спойлер .Ако го продаваш го купувам без да се пазаря
    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

    Коментар


      Като ми стане ясно какво ще правя със спойлера, ще ти драсна едно л.с.

      Коментар


        Няколко сутрешни снимки преди отново да съм сложил покривалото

        Коментар


          Малко промени във външния вид на Купето от тази сутрин Една кака се погрижи колата да изглежда по друг начин.За пореден път от две коли пак ще ходя пеша Някой да предлага капак.

          Коментар


            Ц-ц-ц.....тва е баси жалкото......
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              kaci написа:
              За пореден път от две коли пак ще ходя пеша
              Хвани другото червено от снимките по-горе за утеха

              Коментар


                jorko написа:
                Хвани другото червено от снимките по-горе за утеха
                Не помага http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...100707#1100707

                Коментар


                  Абе Къци що не внимаваш бре, ама то така става като караш с покривало. Щото в горния пост пишеш, че ще слагаш покривалото и после тряс. А иначе сериозно, баси простотията да му се не види. Аз ще пукна от яд, а си представям на теб какво ти е. Иначе имам три капака ама са все като твоя и сега избирам кой да правя. Всъщност твоя не е непоправим.

                  Коментар


                    Гадна работа, но за съжаление такива неща се случват.Поне пострадаха частите които така или иначе щях да пребоядисвам заради разликите в цвета с останалите панели по купето.Капака определено е поправим, но ще го сменя за мое успокоение.

                    Коментар


                      А как се зарадвах за Бравото че има раздвижване ииииииииииииииии като видях Купенцето ме заболя сърцето.Егати и късмета дето имаш Каци,за пореден път се убеждавам че лошите работи стават все на хубавите хора.А на каката дето не те е видяла какината и Дано го оправиш по бързо и да му се радваш отново в цялия му разкош!
                      Fiat Coupe: 16V Turbo
                      FIAT= FERRARI-INDUSTRIES-AUTO-TECHNIKA

                      Коментар


                        Така или иначе сте обърнали темата на чат, местя я в тунинг-раздела.

                        Коментар


                          Лоша работа, kaci... Поне е уцелила 2-та детайла, които бяха различни и ще дадеш на бояджиите втори шанс да уцелят цвета на купето Бравото бързо си го оправил, щом вчера беше с него. Може да направиме групово пребоядисване и изправяне на предните капаци ако дадът преференциални цени, че мойта още я карам крива...
                          ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                          Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                          Jet Black E46 M3

                          Коментар


                            Може и да нямам Купе което е в движение, но продължавам с покупката на глезотии Ринговете за отоплителния панел пристигнаха днес и изглеждат много, ама много добре.Лошото е, че не мога да намеря преден капак който наистина да ми харесва и нищо чудно да зазимя колата разглобена

                            Коментар


                              kaci написа:
                              Лошото е, че не мога да намеря преден капак който наистина да ми харесва и нищо чудно да зазимя колата разглобена
                              Не си единствен и аз се оглеждах за капак, че не ми се занимаваше с моя, че той както изглежда леко подпрян така е посукан доста гадно.... В събота ходих да гледам едно купе в Бенковски, което "уж" беше с читав капак и като го видях лошо ми стана. То хем, че е бил удрян, хем тоя който го е правил сигурно е слагал с лопатата кит по него.... Та в края на месеца я вкарам и ще си правя моя, освен ако не изпадне някой читав капак до тогава... Иначе честито за ринговете, този път със сигурност са ти излезли по-евтино от предишните
                              ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                              Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                              Jet Black E46 M3

                              Коментар


                                Жълтото Купе (някъде след ДЗИ в Орландовци се падаше) и аз го гледах и капака наистина е.............Само си загубих времето и ме е яд, че още се връзвам на разни търгаши според които, капаците които продават са само с леки забележки Явно читав капак в България няма. Тези дни ще погледна и един капак който се намира в Банишора, но искам последната дума да я каже бояджията за да няма после - ама то такъв капак донесе и затова седи като насаден от друга кола

                                Коментар

                                Working...
                                X