Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На мен ми се струва, че тази турбинка е за "Италианка", но не е за Типо-то. Просто имам едни съмнения. Ама нека Ици да каже по-точно. П.П. Ици много благоадря за возенето на Междене. И сега като се сетя за тогава, се усмихвам до уши и настръхвам. Голям кеф! Искам и аз като твоята кола. :P
    Bravo 1.8 16V GT ex.
    Fiat Croma 1.9 16V mjet

    Коментар


      Колеги,турбинката наистина не е за Типо-то на Ици.Явно не обръщате внимание на определението "икона" което използва Ици,само ще спомена че колата е Делта Интеграле ЕВО и се очаква да стане мноооооого сериозно
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        Ами прокрадна ми се на мене тая мисла за жълтата икона (щото само тя от наще талиги заслужва това определение), ама си викам " чакай да питам запознатите...." мнооого добре колеги - ще чакаме изродските резултати с нея!!! Стига бързи ’гралета в София я, трябва и във вашата околия да се страхуват от тях

        Коментар


          вече съм в нова обширна обител за малки и по-големи турбозаври :D ...и за типото не остава време, куцото то
          Прикачени файлове
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            :D
            EX DELTA 1.9TDS
            ALFA 147 1.9 JTD 16V Powerеd by TST-Racing

            Коментар


              хм Квай таз аУфа бре ? я разкажете малко че съм пропуснал ?

              Коментар


                Изглежда ми дизеляк
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  Ха, да ти е честит новия работен кът. Много завършени проекти както беше и в стария. Поздрави!Митко.
                  Fiat Bravo 11'97
                  1.4 12V A/C

                  Коментар


                    Колега БРАВО.Разгледах из основи проекта ти... И направо щях да падна от стола Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 1-во колко труд е налят в нея 2-ро колко нерви и 3-то какво количество пари .... Браво и успехи за напред ..... П.п А вярно имаш ли си някаква представа г/д от както си купил колата до сега за каква цифра пари говорим си хвърлил по нея ?
                    PUNTO GT LOVER
                    http://muscle-damage.com/

                    Коментар


                      такива въпроси не се задават щото може да получи инфаркт ако почне да смята както и аз не смятам че лошо ми става и получавам сърцебиене но когато напукаш некоя скъпа количка и всичко ти минава
                      Power Under Pressure

                      Коментар


                        Ама се връткат колите около делата..барем прихванат нещо от нея
                        4 бири и турбината да свири

                        Коментар


                          Понеже много хора се интересуват колко струва да се направи много бърза кола, рекох да пусна едно списъче дето го пишех подробно около 80% може би, по времето когато беше на предно колата.Сега го допълних съвсем набързо за времето след Интеграле конверсията и много неща ги пропускам със сигурност. Който иска да сумира цените на "частите" конверсия към турбоТурбо от АТП Гарет ГТ2860РС къстъм Т3 турбинен корпус А/Р .63 2360лв уейстгейт Турбосмарт 450лв Кометик гарнитура 200лв ковани бутала Иаса рейсинг комплект 1200лв + 100лв доработкакулер и блоуоф 590лв бенз. външна помпа 175лв буустметър 35лв ЕКУ 300лв къстъм базов чип 400лв изп. вал от Интеграле 100лв изп. колектор 75лв маслен радиатор 1,9 ТД 80лв съединител комплект 800лв двойни бобини и комутатор 160лв дюзи 440цц 340лв МАП М.Марели 250кПа 211лв РПМ датчик 50лв фазов датчик на старо 90лв бууст соленоид и нок сензор 350лв стоманен маховик ICIDesign 5.2кг 450 лв раздвижни алу колела ICIDesign 250лв болтове глава 160лв болтове мотовилки 80лввсички лагери к. вал 280лв шлайф, хонинг блок, глава 95лвфланци главини 130лвшпилки и гайки 45лв Иновейт сонда 340лвбаланс к. вал и маховик 70лв маслен термостат 150лвпружини H&R 430лвджанти RH 500лв АФР дисплей 210лвалу. турбопътища 603лвалу. рейсинг радиатор 420лвтурбо фланци лазерно рязани 70лвскоби,щуцери,маркуч,манометър с индикатор за маслото 50лвгенерация 76мм 600лв (бъдеща)гайки,шайби,болтове Хр.Никел 15лв маркучи, щуцери, заварки, скоби, болтчета 90лвспрейове 20лвфилтър конус K&N и почистващ кит 200лвтръбен хр. никелов изп. колектор ICIDesign 700лвносачи и амортисьори на полиамидни втулки 70лв спирачни дискове Брембо макс 290лвнакладки спортни комплект 450лв портване на главата ххх лвработа всичко хххх лвгуми хххх лвконверсия Интегралетрансмисия Дедра Интеграле 1000лвH-профил рейсинг биели Eagle с доработка 1000лвРейсинг лагери Clevite77 160лввсм. колектор Каппа турбо 100лвизп. атм. вал 2.0 16в 100лвработа хххх лв
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            18 бона и отгре още 4 5 хилки поне ..бах ма ! а колко долу горе е струвала основата ( типото ) ако не е тайна
                            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                            Коментар


                              Типото го бях взел за 4200лв
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                хубава цена излиза ... :P
                                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                                Коментар

                                Working...
                                X