Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво за резултатите Вече имам кутия остава моето и типо да го хване малко магия на мотора
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      Да и на мен ми направи впечатление по снимките че бая се чекне колата. Ако си с оригиналното окачване 1.01.26 е страхотно време!!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        S.W.A.T. написа:
        Браво за резултатите Вече имам кутия остава моето и типо да го хване малко магия на мотора
        ще стане, къде ще ходи
        xctr написа:
        Да и на мен ми направи впечатление по снимките че бая се чекне колата. Ако си с оригиналното окачване 1.01.26 е страхотно време!!
        не е точно стандартното - пружини H&R - 30mm снижаване, амортисьорите са нормални Монро Рефлекс, просто с тях беше колата навремето като я взех. Но за пистово каране не се получава - трябват си койлоувъри и то не улични.
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          Задницата как се държи, предполагам че 4х4-то я държи да не бяга ?
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            S.W.A.T. написа:
            Задницата как се държи, предполагам че 4х4-то я държи да не бяга ?
            Мииии,точно на обратното - бяга та се не види :D Не се майтапя ,сериозно говоря.За разлика от мене ,неговата са развява като вестник из трънки Ето ина снимка и на мойта на същото място да са прай сравнение
            Прикачени файлове
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              S.W.A.T. написа:
              Задницата как се държи, предполагам че 4х4-то я държи да не бяга ?
              с тия коне на излизане от завой и смачкване на газта почва да пързаля, а на мокро е вече голямо напрежение Иван може да каже на сняг как е, той покара тая зима повечко.Даже на право като се ускорява почва да развява задницата, с други думи подобно на кола със задно нервно поведение когато загуби сцепление отзад.
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                Колко струват комплект добри пружини и амортесьори за отпред? Ориентировъчно питам
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  S.W.A.T. написа:
                  Колко струват комплект добри пружини и амортесьори за отпред? Ориентировъчно питам
                  най-доброто са койлоувъри, примерно има стрийт за към 700 евро, комплект предни и задниА иначе пружини има спортни в комбинация със спортни амортисьори за горе-долу половината на тази цена.Отделно предни само се намират трудно.
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    аз заложих на билщайн Б8 и айбах червени пружини като на място колта едвам се поклаща но това си е окачванеза улицата на пистата няма да свърши никва работа иска си койловете
                    alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                    Коментар


                      Ето и малко видео от Итал трак дея.Онборда е на мокро и с излишно напомпени предни гуми, бръждящият звук е от тях когато губят сцепление. http://www.streetfire.net/video/ital...ay_2014401.htm
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        1912 написа:
                        аз заложих на билщайн Б8 и айбах червени пружини като на място колта едвам се поклаща но това си е окачванеза улицата на пистата няма да свърши никва работа иска си койловете
                        колега и аз съм със същата комбинация на окачване и за стриит съм много доволен :D
                        FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                        НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                        Коментар


                          малко пораздвижих колата на Фиат срещата на Междени http://vimeo.com/12535878
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            ici написа:
                            малко пораздвижих колата на Фиат срещата на Междени http://vimeo.com/12535878
                            Таз Хонда не знам каква беше ,ама направо се изгаври с нея!!!Поздравления за колата!!!Между другото и аз имам замисъл за подобен проект ,но с 1.6 двувалка...да видим дали ще стане само че...
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              Predatorsi написа:
                              ici написа:
                              малко пораздвижих колата на Фиат срещата на Междени http://vimeo.com/12535878
                              Таз Хонда не знам каква беше ,ама направо се изгаври с нея!!!Поздравления за колата!!!Между другото и аз имам замисъл за подобен проект ,но с 1.6 двувалка...да видим дали ще стане само че...
                              С Хондите бяха хора които им личи че се занимават с драг сериозно.Просто се разбрахме да му дам старта на колегата с Хондата за да видим един вид от летящ как е, но доста го изпуснах напред и едвам го догоних накрая.Иначе втория старт си стртирах както си трябва и то с около 100-тина кг багаж (понеже вече бяхме натоварили да си ходим )под формата на 4 гуми с джанти, голям сервизен крик а и колегата когото возех С други думи едни близо 200кг екстра товар което си е бая наказателна тежест
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                Predatorsi написа:
                                Между другото и аз имам замисъл за подобен проект ,но с 1.6 двувалка...да видим дали ще стане само че...
                                подобен проект турбо интеграле 1.6 ли?Само да ти кажа че трябва да е поне 250 коня за да ти тръгва настрани и то на хлъзгав терен, а за това дето го правя аз ти трябват към 400 коня
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X