Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ici написа:
    Predatorsi написа:
    Между другото и аз имам замисъл за подобен проект ,но с 1.6 двувалка...да видим дали ще стане само че...
    подобен проект турбо интеграле 1.6 ли?Само да ти кажа че трябва да е поне 250 коня за да ти тръгва настрани и то на хлъзгав терен, а за това дето го правя аз ти трябват към 400 коня
    Не ,не ,не...Няма да е толкова брутално...Ще си седи на предно ,но и няма да е толкова сериозен силовия тунинг... Имах в предвид ,че мисля за турбиниране...Като няма да се стремим към голяма мощност ,а просто към по-мощна ежедневка...Все пак едни 140-50 кона мисля че са реални...И най-важното е ,че ще го правим с един мой братовчед сами ,без сервиз ,и засега сме в процес на усилено четене и подготовка откъм теория... Защото ми е пределно ясно ,че не става току-така...А за конверсия в сервиз-няма толкова средства ,пък и нямаме някакъв краен срок ,а когато стане...Пък и все пак колата още си е в заводски вид ,ако не броим спортното гърне и махането на катализатора... Поздрави!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      Съвет колега - по-добре потърси комплект двигател 2.0 8в/16в турбо+скорсти и инсталация. Има ги доста вече и на добри цени, резлутата дори и без да правиш силов "ъпгрейд" ще е задоволителен, да не говориме колко по-надежден ще е за всекидневна употреба от една подбна конверсия на 1.6. Единствено ще трябва за да си 100% сигурен и спокоен да му направиш една хубава профилактика и тогава да го затвориш, но бъди сигурен че след това ще си поне 5 пъти по-доволен отколкото ако се занимаваш с твоя мотор А да не говориме и за финансовото изражение на нещата....

      Коментар


        Tie написа:
        Съвет колега - по-добре потърси комплект двигател 2.0 8в/16в турбо+скорсти и инсталация. Има ги доста вече и на добри цени, резлутата дори и без да правиш силов "ъпгрейд" ще е задоволителен, да не говориме колко по-надежден ще е за всекидневна употреба от една подбна конверсия на 1.6. Единствено ще трябва за да си 100% сигурен и спокоен да му направиш една хубава профилактика и тогава да го затвориш, но бъди сигурен че след това ще си поне 5 пъти по-доволен отколкото ако се занимаваш с твоя мотор А да не говориме и за финансовото изражение на нещата....
        Ами и аз преди малко това гледах...Има двигатели ,които не са скъпи ,а това си е добър вариант...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          буустметърче с мап сензор и стъпково моторче, някой ден трябва да махна прословутия картон и да наредя уредите и едни интересни лагерчета ...
          Прикачени файлове
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            е пак ли ще отваряш мотора ?? не ти ли омръзна
            Power Under Pressure

            Коментар


              WhitePower написа:
              е пак ли ще отваряш мотора ?? не ти ли омръзна
              при тоя повер и начин на каране трябва да се мисли за ревизия в близко бъдеще, а иначе по принцип ги поръчах за един наш проект-икона
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                Ами хайде де откога го чакаме тоз момент някой ден трябва да махна прословутия картон и да наредя уредите :D
                EX DELTA 1.9TDS
                ALFA 147 1.9 JTD 16V Powerеd by TST-Racing

                Коментар


                  lancione написа:
                  Ами хайде де откога го чакаме тоз момент някой ден трябва да махна прословутия картон и да наредя уредите :D
                  ами нещо много турбо проекти се наредиха че да видим моя кога ще го пипна
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    Коментар


                      малко лирично отклонение за оплакване на очите въздушно охлаждане, керамични съчмени лагери работещи до 1000* Целзий, компресорно колело триизмерно фрезовано от монолитен блок ...
                      Прикачени файлове
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        Турбото дет си взел е ............. един път, просто :D Аз лично съм изкефен отсекъде Браво за избора ти

                        Коментар


                          biser_as написа:
                          Турбото дет си взел е ............. един път, просто :D Аз лично съм изкефен отсекъде Браво за избора ти
                          500 к.с. проект на една нашенска сектантска икона ще е, аз отсега притръпвам като си представя какво ще е като се даде газ :D просто това турбо ми се видя като най-доброто от всичко което може да се купи :D
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            А говореше че не искаш power над 400те коня за да не чупиш кутии!!
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              Тази турбина доколкто разбирам няма да се качва на Типо-то или...?

                              Коментар


                                Таз мания на Precision да не е за некое Митсубиши? :D

                                Коментар

                                Working...
                                X