Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    малко хром-никелова продукция :D и един сектантски фотос :P
    Прикачени файлове
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      тунинг

      Красоти ..... Много маняшка работа колко пари излиза такъв хедерс.

      Коментар


        Re: тунинг

        bauki написа:
        Красоти ..... Много маняшка работа колко пари излиза такъв хедерс.
        ами скъпичък е, към четирицифрена сума се доближава понеже е доста усложнена плетката ... и е вътрешно напълнен с аргон при заваряването
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          тунинг

          Струва си парите като гледам испълнението му... С коква турбина ще се кара тази красавица . И сигурно ти ще я мапваш ...[/b]

          Коментар


            Re: тунинг

            bauki написа:
            Струва си парите като гледам испълнението му... С коква турбина ще се кара тази красавица . И сигурно ти ще я мапваш ...[/b]
            Турбото е Precision 5057 ceramic ball bearing, billet compressor, air cooled от снимките от предните страници, вадят до 600 коня с него.Ей го къде е http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...sc&start=675А за мапването, да :D
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              Днес бях на Острово и те гледах като караш..........ЕВАЛЛА!!!!!!!!!!!!!Много ми хареса как върви Типото!Бравооооооооооооооооо!!!!!!!!!!

              Коментар


                valyotuning написа:
                Днес бях на Острово и те гледах като караш..........ЕВАЛЛА!!!!!!!!!!!!!Много ми хареса как върви Типото!Бравооооооооооооооооо!!!!!!!!!!
                :D жалко че се провали събитието, иначе и аз съм доволен - даде време 12.2 на 1/4 миля при старт с лошо сцепление.
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  резултата от няколкото старта днес на едно чакълесто трасе измерени с 5Hz GPS и RaceChronoНа кратко,60 фута за 1.95 което е малко слабичко заради лошата настилка, то и цялата графика е замазана заради това.1/4 миля за 12.28 при 181 км/ч0-100км/ч за 4.15и интересното е пиковото 3.22 G по средата на първа когато вече е позацепила що-годе На нормален асфалт трябва да е доста по-добре.
                  Прикачени файлове
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    12.2 е много добро време като се има впредвид състоянието на пистата!Как завършихте с Аудито,че бях посредата на пистата и не се вижда?

                    Коментар


                      valyotuning написа:
                      12.2 е много добро време като се има впредвид състоянието на пистата!Как завършихте с Аудито,че бях посредата на пистата и не се вижда?
                      До трета вървяхме заедно, към края и и вече на 4-та почна да ме разтегля и на финала беше с около 10 метра вече напред.Все пак Аудито е 560 коня на мотора и даже останах изненадан че се задържах до средата с него, просто е въртяло гуми до тогава и не е могло да сложи всичките коне на трасето.
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        Поздрав за сектата Днес разлаяхме кучетата със Звяра ...малка сверка на мапването в движение на първа на 1.1 бара актуатор с директно свързан уейстгейт (по-мудна е така), усещам уникалната сила още от сега http://www.streetfire.net/video/lanc...o2_2076721.htm
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          Следя си мълчаливо темата от както се спомена за това жълто съкровище ... Страхотна е, очаквам развитието с нетърпение ...
                          Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
                          Fiat Marea 1.6 16v

                          Коментар


                            а инъче на колко ще се кара сега е на 1.1 с актуатора и като чувам " добре разлайва кучетата" очакваме Ланчата да е в пълна сили в най скоро време! на дини ще я катерите ли? или ще карате на изчисления

                            Коментар


                              На дино ще се ходи за да мога да я настроя добре на големият надув, понеже на пътя ще е голямо приключение.Сега с тоя надув е около 300 коня, сложих и 3 баров МАП сензор и 630цц дюзи, ще гоним 500 коня на 1.8 бара предполагам, може и до 2 бара да се надуе но евентуално само на диното ще е.
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                браво браво... доколкото знам тоя мотор държи и 800кс. айде скоро и толкова да стане дано

                                Коментар

                                Working...
                                X