Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиза на Евгени (Гената)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    определено повече не искам да стъпвам там.... в какво приключение ме вкараха... НЕЩАСТНИЦИ ... Само пари им дай па, ако може нищо да не правят най-добре..
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #62
      Добре, нека някой от посетилите този сервиз да пусне анкета. Тогава ще се разбере дали да го драскаме или не. Но от нещата, които чета в последно време за него...
      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

      Коментар


        #63
        Anaboliy написа:
        определено повече неискам да стъпвам там.... в какво приключение ме вкараха... НЕЩАСНИЦИ ... Само пари им дай па ако може нищо да не правят най-добре..
        Е разкажи кво е станало ся де...
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #64
          Здравейте ! Днес ходих в сервиза на Гената. Посрещна ме Нушката. Отначало имах намерение само да прегледа какво има да се прави по колата и да се договорим кога да я докарам за ремонт. Оказа се че може да се ремонтира веднага. Останах много изненадан. Приятно !!!Без много обяснения просто ми ремонтираха колата. Смяна на предни носачи. Допълнително ме консултираха за някои въпроси по колата.Впечатлението ми е много добро. Не всеки ден се срещат такива хора и сме длъжни да ги ценим. Просто съм длъжен да споделя много добрите си впечатления от обслужването и от цената на услугата.Поднасям моите уважения на хората с които се срещнах днес !!!

          Коментар


            #65
            отиди още няколко пъти да те видят че си редовен и после говори...А за части по добре си търсете сами, по големи ментета от техните няма....Ако някой е чел за проблемите ми с дизелчето ще знае за какво става дума и защо няма да стъпя там повече!
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #66
              Аз не мога да ви разбера за едно нещо. Добре - някой са доволни, някои не ! Когато аз имам проблем с дадени майстори и нещо се случи по тяхна вина карам им колата и докато не я оправят да не ме търсят. Има и такива, които се мислят за велики и почват да философстват. Процедурата е проста - получават 24 часа ултиматум - пак се правят на ударени... Идвам с два трима едри мъжаги и пребиваме някой от работниците - нови 24 часа... Колата е готова и всичко е ок. Получават предупреждение, че сега е моментът да си кажат ако нещо са омазали иначе следва пребиване на още някой - и нещата си идват на мястото.... Толкова ми е и акъла на мен и като ми се разхлопа дъската правя поразии и то големи...
              www.CarProfi-BG.com
              Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
              Зареждане и ремонт на автоклиматици.
              Най-атрактивните цени в София!

              Коментар


                #67
                Дано не ви се разваля често колата колега но понякога майсторът е способен да те вкара в такова пътуване във времето, пространството и финансите, че наистина му идва на човек да бие. За мен решението беше Друмник .... 2 пъти съм бил при тях и всичко мина добре. Сега пролетно пак ще отида. Освен гумите и джантите, ще ги занимая и с проблем със скоростите. Правил съм смяна на: масло, тампони, биалетки, спирачни дискове и спирачни накладки както и редовното прекодиране заради светната CODE лампа. Всички казват, че е по-скъпо, но честно казано по майстори според мен излиза по-скъпо. Много хора тук си го казаха. Уж ефтино, ама ... скъпо излиза накрая като теглиш чертата. По майстори съм давал за един проблем по 4-5 пъти повече пари заради рецидиви, отколкото в нормален сервиз (АА или Друмник). Разбира се това не важи за всеки. Има хора който са много навътре и умеят да се разбират с майстори и т.н. Но за мен, обикновеният потребител това е алтернативата.
                Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

                Коментар


                  #68
                  Anaboliy написа:
                  отиди още няколко пъти да те видят че си редовен и после говори...
                  Ми аз съм ходила доста пъти при тях. Последното беше за смяна на амортисьори... Впечатленията ми продължават да са добри... Аз и толкова мога да разбера, ако са ме метнали за нещо де. Но колата върви ли, върви... Мен това ме интересува
                  RIP Притежателка на горда Panda RIP
                  Bravo 1.2 16V

                  Коментар


                    #69
                    дали бачка гената в събота

                    Коментар


                      #70
                      novak s Brava написа:
                      дали бачка гената в събота
                      Май до обяд. Звънни и питай.
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #71
                        crush написа:
                        Аз не мога да ви разбера за едно нещо. Добре - някой са доволни, някои не ! Когато аз имам проблем с дадени майстори и нещо се случи по тяхна вина карам им колата и докато не я оправят да не ме търсят. Има и такива, които се мислят за велики и почват да философстват. Процедурата е проста - получават 24 часа ултиматум - пак се правят на ударени... Идвам с два трима едри мъжаги и пребиваме някой от работниците - нови 24 часа... Колата е готова и всичко е ок. Получават предупреждение, че сега е моментът да си кажат ако нещо са омазали иначе следва пребиване на още някой - и нещата си идват на мястото.... Толкова ми е и акъла на мен и като ми се разхлопа дъската правя поразии и то големи...
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #72
                          Еми извинявам се ама така трябва да се процедира с наглеците. Да не мислиш, че на мен ми се занимава да ангажирам някой да върши черна работа ?!
                          www.CarProfi-BG.com
                          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                          Най-атрактивните цени в София!

                          Коментар


                            #73
                            Anaboliy написа:
                            определено повече не искам да стъпвам там.... в какво приключение ме вкараха...
                            Присъединявам се към мнението, ето каква е историята:преди година години ми сменяха в сервиза им спирачен цилиндър, който днес се оказа, че е изтекъл тотално.Понеже било "рутинна операция", ми го сменяха заедно с ремонта на още няколко коли в същото време, значи работеха по колата ми на едри прекъсвания във времето. Това ок, но смененият цилиндър ме оставя на път, а другият още е здрав, не са го пипали, както ми предложиха още тогава, и добре че.Няма да споменавам, че е доста трудно да се ангажират на работа тези хора. Нушката е човек, но т.нар. "Гената" разваля славата на сервиза съвсем целенасочено, както онзи ден се убедих. Явно му е дошла прекалено много. Заварвайки подобие на селска седянка около една кола в сервиза с много шум и приповдигнато настроение от страна на домакините, бях приет за добре дошъл без поздрав, с думите "изчакай малко".Изгледите да е приемливо "малко" се изпариха, след като, разбира се, си тръгнах. Явно т.нар. Гената има достатъчно голяма мрежа със сигурни клиенти, или просто не е бил на работа този ден, за да си позволи да ме разиграва.Отказ за обслужване е приемлив, има и други сервизи, но непримлив е неуважителният начин, по който го прави - сервизът се затваря за нови клиенти по този начин.Съжалявам, че трябва да пиша такива неща, но хора, не си губете времето в този сервиз. Колкото пъти съм ходил, съм се усетил като натрапник и състезател в надприказване заради хаоса, който цари на това място.Единственото, от което съм доволен, беше отпушването на ВИК системата на колата ми, което беше заслуга на Нушката.Жалко, че не работи на по-нормално място, както и за останалите момчета от сервиза, които знаят как да говорят с клиенти.Не се забравя, обаче, подигравателният тон на Гената, който повече възнамерявам да не чувам.

                            Коментар


                              #74
                              Anaboliy написа:
                              отиди още няколко пъти да те видят че си редовен и после говори...А за части по добре си търсете сами, по големи ментета от техните няма....
                              Абсолютно вярно и по двата параграфа, за съжаление, на едно от посещенията ми (за две години съм ходил 4-5 пъти) бях посрещнат с надсмешката: "Какво счупи пак!?" от един русоляв образ, който не е ясно като какъв се изживява.

                              Коментар


                                #75
                                Аз принципно съм много доволен както от Гената и Нушката, така и от другите момчета в сервиза.Там съм правил основен ремонт на Типо-то, докато беше живо, а на Мареа-та съм сменял ангренажен комплект, гарнитура на главата, съединител. Правили са ми и спирачки на Типо-то, както и други дребни неща. Отделен въпрос, че съм цъфвъл там в 19,15 часа и Нушката ми е правил диагностика, въпреки че е време да си ходи при семейството.Приблема е, че телефона, дето го имам, вече не работи, та ако някой знае някакъв работещ телефон на Гената или Нушката, ще съм благодарен да го споделите, че не ми се ходи до Слатина ей така. Естествено, може просот да е изключен за деня. Утре ще пробвам пак.
                                Shit happens, sometimes...
                                Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                                Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                                Коментар

                                Working...
                                X