Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиза на Евгени (Гената)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Доволен

    Аз ще напиша един бърз отзив (че е ден на майстора и не ми се седи повече пред ПЦ- то) :DПопаднах на тази тема със сервизите и съвсем случайно докато се чудя къде да отида, видях този адрес който се оказа точно до мойта работа.Днес реших да се доверя на Евгени, смяна на ангренажен ремък и ролка, преглед по ходовата част и скоростната кутия(понеже я карам от скоро)!Ами определено останах доволен, момчетата бяха възпитани, любезни, смениха нещата на много добра цена и със сигурност ако имам нужда бих отишъл отново там!!!
    FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
    FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
    FIAT Stilo 1.2 16V LPG

    Коментар


      #17
      Аз говорих с него и се разбрахме утре да отида. Купил съм частие и те ще ги сменят...ролки, ремъци, филтри,масло. Та и аз ще си кажа мнението после . Ако пък и открият кво ми тропа отпред вляво и го отстранят цена няма да имат
      Fiat Brava 1.6 16V

      Коментар


        #18
        nickybg87 написа:
        Аз говорих с него и се разбрахме утре да отида. Купил съм частие и те ще ги сменят...ролки, ремъци, филтри,масло. Та и аз ще си кажа мнението после . Ако пък и открият кво ми тропа отпред вляво и го отстранят цена няма да имат
        Ако разберат за тропането, сподели го тук, че на мен ми тропа отпред в дясно и немога да го хвана от какво е
        Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
        Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
        Fiat Bravo 1.4 120k.с.

        Коментар


          #19
          Nikcho написа:
          nickybg87 написа:
          Аз говорих с него и се разбрахме утре да отида. Купил съм частие и те ще ги сменят...ролки, ремъци, филтри,масло. Та и аз ще си кажа мнението после . Ако пък и открият кво ми тропа отпред вляво и го отстранят цена няма да имат
          Ако разберат за тропането, сподели го тук, че на мен ми тропа отпред в дясно и немога да го хвана от какво е
          Тампон на макферсона. Каза ми че не е наложително да се сменя...пък и то почти не се чува или като се чува е сравнително рядко. Иначе съм много доволен от сервиза...та явно и "аз намерих своя сервиз" . Момчетата са много печени и останах с впечатлението, че работят добре а и цените са им екстра. Днес като отидох да я взема колата имаше бая народ, което говори добре...въпреки това ми обърнаха внимание, обсъждахме, говорихме, гледахме и т.н. Определено съм доволен
          Fiat Brava 1.6 16V

          Коментар


            #20
            Някой скоро да е посещавал този сервиз, че постовете не са много скорошни? не за другo, но ми се налага да отида на още една диагностика, а този сервиз ми е много близо. Та питам още ли му е такова реномето?
            RIP Притежателка на горда Panda RIP
            Bravo 1.2 16V

            Коментар


              #21
              Искам такива отзиви за сервиз ама във Варна.
              Пунто SX 55 '95 Метан

              Коментар


                #22
                Ами аз ходих преди месец и нещо за смяна на термостата,останах много доволен,и парното ми оправи даже.Значи сервиза няма много добър външен вид но пък останах доволен.Аз също мисслех да отида там на диагностика,но когато званях на гената нямаха в момента стенда за диогностика,така че за диогностиката незнам как е ,но мился и аз скоро да мина,така че ако ходиш пиши някакви коментари как е!!! :D
                Brava 1.6 16V 96

                Коментар


                  #23
                  Така като чета и аз кьм тоз сервиз ще се насоча.Но да попитам за отзиви за смяна на ремьци и ролки на 1.8 16в. Дава ли гаранция за ремонтите.Че вьв ВАНТОТРЕИД 600лв за четири ролки и два ремька с работата.А и тея 6 месеца гаранция не ме устройват за тези пари.(на предишната ми кола Ланчия 1.8 ролките на алтернаторния ремьк от кварталния сервиз изкараха 8 месеца пак повече от 6мес.)
                  Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                  Коментар


                    #24
                    Най-после и аз отидох до сервиза на Гената! Впечатленията са ми само положителни, много печени хора! Диагностика не можаха да ми направят, че моя мотор не е толкова разпространен и нямаха данни за него, но пък имам проблем с антифриза. Погледнаха, видяха какво му е, обясниха ми, показаха ми за какво става дума. Диагнозата обаче, се оказа тежка за съжаление - трябва да се сменя гарнитура. Ще се видим скоро отново.Дано и следващия ми пост да е само с положителни впечатления!
                    RIP Притежателка на горда Panda RIP
                    Bravo 1.2 16V

                    Коментар


                      #25
                      Знае ли някой дали сервиза работи в събота? и до колко часа работят момчетата през седмицата?
                      Fiat Bravo 1.8 GT

                      Коментар


                        #26
                        Не мога да кажа до кога работят, но знам че работят и в събота Винаги можеш да се обадиш по телефона и да питаш, аз така направих.
                        RIP Притежателка на горда Panda RIP
                        Bravo 1.2 16V

                        Коментар


                          #27
                          Нека си изкажа и аз силно положителното мнение. Днес бях в сревиза и момчетата ми отстраниха всички проблеми, за които бях там. Любезни са, не се сърдят ако гледаш и обясняват всичко, което ги питаш. В София съм бил в четири други сервиза взключително и един оторизиран, но никъде не са се отнасяли така към мен и колата. Със сигурност за в бъдеще това ще е моя сервиз. Поздрави на всички работещи там за професионализма!
                          Lancia Y, 1.2, 60

                          Коментар


                            #28
                            Аз само по телефона се консултирах (с Гената най-вероятно) и също останах доволен. Беше крайно изчерпателен и любезен.Продължавайте в същия дух момчета
                            Fiat Bravo 1.8 GT

                            Коментар


                              #29
                              Дам, момчетата са супер. Аз вчера си взех колата след смяна на гарнитура и си е супер. Дано не ми се налага да ги виждам често, но ако ми се наложи все пак ще разчитам на тях!
                              RIP Притежателка на горда Panda RIP
                              Bravo 1.2 16V

                              Коментар


                                #30
                                Като последица от събитията от края на Април изчезна моят отзив за сервиза на Гената и Нушката. А това не бива да остава така и сега ще се опитам да повторя, поне по смисъл, онова което бях написал.Отидох там със странен проблем - двигателя гаснеше на празни обороти. Причината не беше открита много лесно, но бе елиминирана изцяло и с подобаващото и описано преди това от вас, любезно отношение към мен и внимание към Бравчо. Оказа се бобина.Благодаря на хората в сервиза и дано се налага много, много рядко, но само при тях ще ходя.Обещах на на Гената да напиша тук и телефона на Нушката. Ето: 0899 973 496. Има и друг - 0887 584 964. Според визитката са на Нушката.
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X