Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиза на Евгени (Гената)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    днес ходих при Нушката. Намерих го без никакъв проблем само по обясненията - "само на ляво след светофара". Доволен съм от хората. Бяха учтиви и любезни. Оправих какво ми трябваше. Оказа се, че тресенето не е от тампон, а е отишло отвътре резонаторно гърне, както и дърпа въздух от сервото. За целта трябва ново гърне и ново серво. Засега не мисля да ги сменям, може би само гърнето, че е към 100 лв с труда, а другото ще е страшно. Ще свиквам със звука и виБрацията )

    Коментар


      #32
      позволявам си да дам още една оценка без да си променям предишния пост, защото отидох до Ем Комплект за гърнето, което споменах и хората ми казаха, че няма никакъв проблем. Яд ме е, защото се разочаровах от така прехваления сервиз на Гената. Не че разочарованието е огромно, но хубаво, че отидох и при още някой за консултация. А в Ем Комплект разбират от гърнета определено. Аман от майстори, а ужасното е, че не мога да си намеря свестен просто. Митко

      Коментар


        #33
        Ами нека и аз да си дам мнението: хората са супер учтиви и добри професионалисти! 10х
        FIAT BRAVO 1.6 SX,103HP

        Коментар


          #34
          coolgoose написа:
          Ами нека и аз да си дам мнението: хората са супер учтиви и добри професионалисти! 10х
          Това си е самата истина.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #35
            mitenze написа:
            днес ходих при Нушката. .... Доволен съм от хората. Бяха учтиви и любезни. Оправих какво ми трябваше. Оказа се, че тресенето не е от тампон, а е отишло отвътре резонаторно гърне...
            .................................................. .................................................. ....
            mitenze написа:
            .... отидох до Ем Комплект за гърнето, което споменах и хората ми казаха, че няма никакъв проблем. Яд ме е, защото се разочаровах от така прехваления сервиз на Гената. Не че разочарованието е огромно, но хубаво, че отидох и при още някой за консултация. А в Ем Комплект разбират от гърнета определено. Аман от майстори, а ужасното е, че не мога да си намеря свестен просто. Митко
            .................................................. .................................................. ....
            mitenze написа:
            Както ми дръхти гърнето като запаля, все едно се дави, но в Ем Комплект казаха, че може още да изкара, че нищо му няма. Било отвътре неква вата паднала, ма не било заминало.
            Нещо не можах да схвана!? Нали и Нушката ти е казал същото. От какво си разочарован тогава?
            Fiat Marea 1.8i 16V
            Fiat Tipo 1.4i 8V
            Fiat Punto 1.6i 8V
            www.italauto-bg.net/forum/

            Коментар


              #36
              ...

              Коментар


                #37
                Искам да попитам дали трябва да си закупувам частите предварително или в сервиза предлагат. Говоря за ангренажен ремък, ролки, филтри.....
                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                Коментар


                  #38
                  noriaga написа:
                  Искам да попитам дали трябва да си закупувам частите предварително или в сервиза предлагат. Говоря за ангренажен ремък, ролки, филтри.....
                  Аз съм ходил и по двата начина. Все пак като се уговаряш по телефона не пречи и за това да питаш. Иначе и от мен едно "за".
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #39
                    noriaga написа:
                    Искам да попитам дали трябва да си закупувам частите предварително или в сервиза предлагат. Говоря за ангренажен ремък, ролки, филтри.....
                    Аз се опарих вече от предварително купуване. Купих от Т&N Car предни носачи и право при Гената. Наложи се те да купуват пак. Ако не си сигурен, няма проблем да отидеш без каквито и да е било предварително закупени части. Те си знаят в сервиза и няма да те минат с цената. Има дори случай в който минаваш по-тънко.
                    Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

                    Коментар


                      #40
                      Днес ходих до сервиза да сменя консумативите. Единственото нещо което мога да кажа е "ЗЛАТНИ МОМЧЕТА"! Знаят какво правят и определено на доста тънка цена. Мога да кажа ЕВАЛА момчета! Мерси много
                      Прикачени файлове
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #41
                        Ето още няколко снимки!
                        Прикачени файлове
                        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                        Коментар


                          #42
                          Мога само да допълня, че много хора от Благоевград съжаляват, че Нушката е "избягал" в София, но при сериозен проблем си ходят до там, въпреки, че в града майстори, колкото искаш...
                          Fiat Marea 1.8i 16V
                          Fiat Tipo 1.4i 8V
                          Fiat Punto 1.6i 8V
                          www.italauto-bg.net/forum/

                          Коментар


                            #43
                            Добре работят, лошото е че ни се налага да ходим на майстори попринцип Утре и моята влиза в бокса дано не е сериозно и да стане бързо.
                            Fiat Bravo 1.9 TD100

                            Коментар


                              #44
                              Айде пак да похшалч Гената... Опраши ми колата и си я взех преди 20 мин. БРАВО!
                              Fiat Bravo 1.9 TD100

                              Коментар


                                #45
                                Anaboliy написа:
                                Айде пак да похшалч Гената... Опраши ми колата и си я взех преди 20 мин. БРАВО!
                                Да си видял една бяла Мареа там? Във вторник сутрин я занесох и нищо за сега ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                                Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

                                Коментар

                                Working...
                                X