Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT STILO-мнения

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    batproho написа:
    Ама пък ако случайноооо залитне към Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm си е още по-рахат.
    И като се разтропа предницата и си скубеш косите.Цената е Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
    Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
    EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
    EX.Fiar Ritmo 105TC

    Коментар


      И аз се оглеждам за Стило дизел,но с изключение на двувратите мареята си изглежда много по добре
      FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

      Коментар


        Съгласен съм че с 4/5 врати са грозни.
        Powered by Emzo

        Коментар


          Гледам ги по улиците,уж ми харесват,отивам в автосалоните ,сядам вътре и нищо,баба мара е с пъти по добра
          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

          Коментар


            Мултивагона е супер, днес събрах 2 стойки по 180см само като пуснах задните седалки, напречно събирам чадър градински 280см
            Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
            Втората......пак същата!
            (_-_)______////_______(_-_)
            Punto75-Вече на жената!
            Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

            Коментар


              Бе и аз събрах 1тон пясък,ама не е там работата
              FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

              Коментар


                Интериора на Мареата е стила на Пунто 1 , браво, брава ........... Стилото си има съвременен дизайн като на кола 2000 и .....
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  Не съм се зачитал в предишните постове, но от към скърцане в купето при стило как е. Браво/а/марея си е голяма гадост тропането на пластмаси , возията си е твърда. Иначе и аз мисля, че стило двуврато е готина, 4-вратките са малко "дедовски" , определено интериора му изглежда по-добре от на предшествениците си.

                  Коментар


                    Стилото е по-високо от браво/а.Като изработна на таблото незнам дали е от по добри материали.Масово които съм гледал по автокъщите са доста захабени таблата и копчетата.Бях се решил да скачам на стило, но след дълго четене се отказах.Сега като гледам са доста евтини за придобиване.
                    Fiat Brava 1.9 JTD

                    Коментар


                      vnukata написа:
                      Не съм се зачитал в предишните постове, но от към скърцане в купето при стило как е. Браво/а/марея си е голяма гадост тропането на пластмаси , возията си е твърда. Иначе и аз мисля, че стило двуврато е готина, 4-вратките са малко "дедовски" , определено интериора му изглежда по-добре от на предшествениците си.
                      След 15000км. по родните пътища единственото нещо, което скърца в интериора на моето Стило е преходникът на CD-то... Ама след леко натискане се оправя...
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        Седалките на стило са по удобни от тези на браво? Пич. Луд ли си? В събота сядах в стило, ами няма нищо общо.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Ще пускам 159ката май за продан,да си купя мареа ... Говорите несмислени неща,зависи как си я нагласиш,седалката е удобна ... Не мисля да споря с никой,хвалете си браво и мареа,но ще иска някой евентуален купувач на стило да прочете мнения,ще влезе тук и ще чете колко по-добре е браво.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            Някой знае ли нещо повече за 1,9 мултиджет - 90 ксТози двигател гледам го слагат на Стило 2006-2007 гКакъв е този мотор , и що е толкоз малко коне ?

                            Коментар


                              90 и 80 коньовите са с цел по-малък данък. Иначе двигателя е същия.
                              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                              Втората......пак същата!
                              (_-_)______////_______(_-_)
                              Punto75-Вече на жената!
                              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                              Коментар


                                bmahob написа:
                                90 и 80 коньовите са с цел по-малък данък. Иначе двигателя е същия.
                                Значи би трябвало софтуерно да достигне пак 115к.с ?

                                Коментар

                                Working...
                                X