Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT STILO-мнения

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT STILO-мнения

    колеги ако може да ми кажете нещо повече за FIAT STILO 1.9 JTD ,дават ли проблеми кой са им слабите страни като цяло
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Купувай при първа възможност.Аз о т Типо се метнах на Брава, сега е ред от Бравата на Стилото.Колата си е "добра" а за двигателя не може да се каже нищо лошо!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Re: FIAT STILO

      soulkeeper написа:
      колеги ако може да ми кажете нещо повече за FIAT STILO 1.9 JTD ,дават ли проблеми кой са им слабите страни като цяло
      Бях правил ревю на личният си автомобил: http://www.iplbg.com/other/stiloГодина след това събитие мога спокойно да кажа, че колата е звяр!!! Не е мръднала нито на йота. Всичко си работи, двигателя е железен.Може би е по-добре да се изкаже някой колега със Стило на повече години. Все пак моето е само на една година и 19 000 км. Твърде му е рано да показва капризи Иначе колата е желязна. Взимай без да се замисляш
      Analog Man...

      Коментар


        #4
        ami takmo shte se pohvalia ot dnes sam gord sobstvenik na STILO 1.9 multijet 8v no shte napravia popravka niakade chetoh v foruma che bilo 115h.p. no ne e malko po iako e 120h.p. moeto e na 5 meseca s 5vrati no me kefi maksimalno shte go vidia kak e na ulicata oshte ne sam go karal ima malko udarche no i chastite ne sa mu skapi predna bronia 180lv far 170lvЧестито! Моля те забележи, че в нашият форум писането на латиница е недопустимо! Моля те, имай го предвид в следващите си постове!Още веднъж поздравления за удачният избор!Поздрави:Nino

        Коментар


          #5
          Честито колега - невероятна колица си си взел.Покарай и ще се убедиш сам във Forza FIAT :D

          Коментар


            #6
            Ами да ви пиша нещо може да е от полза на тези които карат или ще карат :D Стило значи купих си предна броня и фар от представителството на Фиат а се оказа че можело да се намерят на половин цена предна броня от 180 на 110-120 носач от 199лв на 100лв биалетка от 40лв на 16лв калник от 200лв на 120лв

            Коментар


              #7
              Re: FIAT STILO

              p_kolev написа:
              Бях правил ревю на личният си автомобил: http://www.iplbg.com/other/stiloГодина след това събитие мога спокойно да кажа, че колата е звяр!!! Не е мръднала нито на йота. Всичко си работи, двигателя е железен.
              Няколко пъти вече се заглеждам по твоето Stilo - няма да казвам до кой блок в Младост - наистина има страхотна визия :D, а и като чета отзивите ти за разход, вървене ... ! Мечтая си за такова, но с 5 врати! Може би на твоето му липсват само едни хубави тасове ?
              BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
              Среден разход на газ

              Коментар


                #8
                Re: FIAT STILO

                p_kolev написа:
                soulkeeper написа:
                колеги ако може да ми кажете нещо повече за FIAT STILO 1.9 JTD ,дават ли проблеми кой са им слабите страни като цяло
                Бях правил ревю на личният си автомобил: http://www.iplbg.com/other/stiloГодина след това събитие мога спокойно да кажа, че колата е звяр!!! Не е мръднала нито на йота. Всичко си работи, двигателя е железен.Може би е по-добре да се изкаже някой колега със Стило на повече години. Все пак моето е само на една година и 19 000 км. Твърде му е рано да показва капризи Иначе колата е желязна. Взимай без да се замисляш
                Колега, сложих линка ти в тази Важна тема http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...=132044#132044

                Коментар


                  #9
                  Гледам че от доста време не е писано в тази тема но:Кажете ми нещо повече за Стило 1.9JTD , смятам скоро да си купувам такъв.../още мално парички ми трябват/та затова се интересувам и колко е реалната цена, гледам тук в Стара Загора има едно Stilo 1.9JTD 2001g.иска му 11900лв. на 156000км е ,това как Ви се струва..?

                  Коментар


                    #10
                    za Stilo

                    здравейте и от мен.от вчера се сдобих с Стило 1,9 jtd 2003 . може ли да ме насочите за цени на необходимите за смяна ремъци,ролки , масла и филтри .предварително благодаря на отзовалите се :D

                    Коментар


                      #11
                      Re: za Stilo

                      nbojkov написа:
                      здравейте и от мен.от вчера се сдобих с Стило 1,9 jtd 2003 . може ли да ме насочите за цени на необходимите за смяна ремъци,ролки , масла и филтри .предварително благодаря на отзовалите се :D
                      Виж в този сайт как вървят цените на търсените от теб части www.axm-auto.com
                      Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                      Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                      I am in love with my cars

                      Коментар


                        #12
                        Здравейте и от мен. Аз имам Стило от 3 месеца колата е 12 месец 2002г 1,9JTD за сега е много добре много пъргава и много икономична и мисля,че е добър избор за тези пари 10500. Истината е че намирам разлика с предишната си кола Нисан Примера но по-добре 5 годишен Фиат отколкото 10 годишен Голф,а и в момента дизелите на Фиат са много добри.За консумативите - масло, ангренажен ремък с ролки, филтри горивен въздушен и маслен цена 400 лева, но не знам какви са защото майстора ми ги купува Успех с покупките.
                        FIAT Stilo 1.9 Jtd

                        Коментар


                          #13
                          И на мене ми взеха около 400лв. за смяна на масла, ремъци, филтри. и после още 100 за смяна маслото на скоростната кутия и някакви други глупости

                          Коментар


                            #14
                            Ами одавна не сам посещавал форума.Вече става 4-5месца и сам много доволен от колицата страхотна возия а за варвенето просто нямам думи варви като самолет такива голф 4 да не се чува просто като спрели дори с едно БМВ 520д 136кс го лапнах от ниското просто се истрелва моята е 1.9 мулти жет 120кс не знам другата 140 сигурно е самолет но ми е интересно какав ли тунинг мога да и направя

                            Коментар


                              #15
                              Е айде и аз да се изкажа, въпреки че моето е бензин. Чудесна кола е и не моного често срещана. Проблем с airbag-a (сигурно 90% го имат) и в моя случай - проблем със Skaywindow-a и вариатора. Малко бавно тръгва (доста е тежка все пак) на после 133 кончета правят чудеса при около 3500 оборота Спирачките са най-добрите от всички коли които съм карал! Airbag проблема е предимно при 2-вратите!
                              Stilo 1.8 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X