Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT STILO-мнения

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Тука е олющен и долния слой, не става.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #47
      благодаря ви за бързите отговори...сега съм като че ли малко по уверен...а и общо взето, бях готов да дам повече пари за др кола, така че дори и повече от 1000 лв да ми излезне да я стегна, не е проблем. А и все пак е втора употреба кола, на доста години, сигурно и на доста километри (реални), така че нормално е да се очакват проблемчета...

      Коментар


        #48
        Aбе друго си е да има ел. кожен салон, с подгрев.Само тоя панорамен покрив за мен лично е голям минус - отваряй си очите, затвори го и на мивка, да пръскат яко отгоре - гледай за течове.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #49
          а и нещо друго ми направи впечатление. Когато го запали, звука от мотора наподобяваше на дизелов? какво ще рече това?

          Коментар


            #50
            Aко беше 1.8 бих казал вариатор
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #51
              Дано да е някой ролка, ремък, а не някой хидравличен повдигач, клапан и т.н. Ако ще я купуваш отиди се консултирай с някой майстор, който разбира от Фиат!

              Коментар


                #52
                е бях на майстор...само я повдигна, поогледа я набързо отдолу, после я прикачи на компютъра и това беше...каза ми само нещата които показва като грешки на компютъра...

                Коментар


                  #53
                  Това Стило аз не бих го купил. Изглежда ужасно захабено... (това е мое мнение).
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #54
                    tyson написа:
                    Това Стило аз не бих го купил. Изглежда ужасно захабено... (това е мое мнение).
                    Споделям мнението на колегата. За да докара до такъв вид интериора, собственикът явно е мърляч. А от такъв човек не очаквай да е полагал особени грижи и по останалите аспекти, свързани с въпросния автомобил. Заслужава ли си заради единия кожен салон да си купиш курник?Моето Мондео миналата година го взех на 15 000 км и възраст година и половина. Та за този кратък период старата собственичка доста се беше постарала да си остави следите по интериора. Кочина и омазано навсякъде и върхът.... тъй като колата е автоматик и в задръстванията се е чудила къде да си дене ръцете, решила е да чопли с нокти по декоративните панели около лоста. Чопкала и люпила нашата като за световно, та трябваше да ги сменям. Е от такъв тип човек как да очакваш да поддържа на ниво автомобила?
                    преди - TIPO
                    сега - VOLVO XC60

                    Коментар


                      #55
                      да да, вече се отказах...мисля да потърся някое по запазено дизеларче, приятели джамбази ми казаха че са с мн стабилни мотори. Дори не ща екстрите на това от обявата...щото както викат някой хора "колкото повече, толкова повече...." ....проблеми. А и като цяло Стилото с 1.9 двигател, май обира "аплодисментите" сред останалите...

                      Коментар


                        #56
                        Дам откажи си от това, че мисля , че 2001г. няма производство на модели с Навигация т.е. това на тая женска е афтърмаркет слагано, по късно в годините започват да ги слагат фабрично, а за мен афтърмаркет модулите са със симнителна надежност!

                        Коментар


                          #57
                          стило проблем със съединителя

                          имам проблем със съединителя на Фиат Стило 1.9жтд .смених 2 горни помпи,но педала продължава да потъва и се налага да помпя за да мога да влключа на скорост.някой знае ли какъв ми е проблема???благодаря предварително

                          Коментар


                            #58
                            стило проблем със съединителя

                            имам проблем със съединителя на Фиат Стило 1.9жтд .смених 2 горни помпи,но педала продължава да потъва и се налага да помпя за да мога да влключа на скорост.някой знае ли какъв ми е проблема???благодаря предварително

                            Коментар


                              #59
                              Млад шофьор съм...научих се да карам на Фиат Типо,старичко обаче никога не ме остави на пътя,як тормоз видя,купих си втора кола Мерцедес Е300ТД,но мисля че е старичко и пак се връщам на ФИАТ и съм си харесал едно Стило 1.9JTD,дали ще си заслужава инвестицията колеги 2005 година е с голямата навигация,бихте ли си казали мнението добре ли се представя като цяло

                              Коментар


                                #60
                                @samolevski5 - обезвъздушаване ти трябва.тирозов - таралеж в гащите е, но си заслужава
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X