Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT STILO-мнения

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    може ли да ми кажете за стило 1.6 16винтила какво мислите и какъв разход на гориво дава?
    благодаря ви!!!

    Коментар


      #17
      аз карам комби с такъв мотор, 8+ градско, извънградско зависи как караш, как е вятъра и т.н. ... може и 5.5 да ти гори. Като се лепнеш на сянка зад някой тир и моментен 4 показва

      Коментар


        #18
        Здравейте, искам един съвет от вас, ще си взимам кола и си харесах фиат стило, 2002 год. 1.9 дизел за 5500 лв, струва ли си?

        Коментар


          #19
          Ултра ниска цена, да не е прецакано?
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #20
            http://www.mobilen.bg/11249624224950590

            Коментар


              #21
              http://www.mobilen.bg/11255018335710...43000349265379

              Коментар


                #22
                vladi85 написа:
                http://www.mobilen.bg/11249624224950590
                Хайде да ти спестя разкарването !Колата е с пукнато предно стъкло, счупен заден стоп.Демпферна шайба за смяна и сигурно повечето тампони на двигателя.Оборудването е Динамик, но салона е меко казано ужасен.Кара я уж жената на собственика на салона, не ми се понрави звука на двигателя и просто я пропуснах.Била преди 2 седмици регистрирана, не искал да я продава, че жена му я харесала и т.н.Тази е за смяна на съединител, следователно не съм я оглеждал повече
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  Значи и трите отпадат, мерси за помоща

                  Коментар


                    #24
                    Re: FIAT STILO-мнения

                    kolegi dali davat problemi s motora - jtd - turbo, duzi, pompi..... 4e sam se navil mnogo da si vzema. Blagodarq predvaritelno!!!

                    Коментар


                      #25
                      kolegi dali davat problemi s motora - jtd - turbo, duzi, pompi..... 4e sam se navil mnogo da si vzema. Blagodarq predvaritelno!!!Пиши на кирилица!Модераторски екип на fiat-bg.org

                      Коментар


                        #26
                        Мисля да си купувам Фиат Стило 1.9 мултиджет април 2004 140 к.с. какви са му предимствата и недостатъците?

                        Коментар


                          #27
                          Минуси:- трудно се намират специфични части по моргите, а цените на новите са солени- кодировка на дюзите- мисля, че имат филтър за твърди частициПлюсове:- по-нова технология - евро4 май бяха- 6 предавки, голям плюс ако знаеш как да го ползваш
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #28
                            Здравейте, обмислям покупка на Stilo и гледам разни обяви. Нормално ли е 2002ра година с 1.9 JTD да струва около 5000 лева? Виждам такива обяви и частни и от салони. От салона е на 150 000км, частната обява на малко над 100 000км (с 2 врати).

                            Коментар


                              #29
                              Здравейте и от мен. Аз също търся да закупя кола и погледът ми днес случайно се спря на FIAT Stilo, които имат учудващо ниски цени. Аз съм склонен да дам и малко повечко пари за модела, за да е по-читав, за което по принцип няма гаранция, но съм на идеяата, че като искаш хубаво трябва да си платиш. Гледах мнения за колата из форума и като че ли са добри. Исках да питам кой двигател е за предпочитане и кой какви дефекти дава - засгеа съм се ориентирал към дизеолвия - 115 коня, но може да се замисля и над бензиновия 130. Като купе ми харесва 2вратото и смятам да си взема именно такова.Моля за мнения и относно това дали са относително здрави, какви цените на частите и т.н. Обръщам се към форумците на FIAT, като най-дълбоко разучилите материала Благодаря предварително.

                              Коментар


                                #30
                                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=38790 enjoy
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X