Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка за зимата на Хелиос-последен тест!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    ilkor написа:
    Днес и аз си сипах от вълшебната добавка.Естествено шише за 200 литра За сега не забелязвам ефект - както и със всички други добавки които съм пробвал ...
    Аз на почти празен резервоар сипвам за 200л пълня до горе,а не като doofiat първо нафтата и после добавката или аз поне така разбрах от писаното му,защото нити може да се смеси хубаво а и остава по трабата а всякак капка е ценна от добавката.Аз усетих разликата във вървенето като на първият резервоар минах 200км.Вече 3-ти резервоар сипвам само по добавка за 200л и доливам около 60л явно остават по 3-4 литра от стария.Ако сте забеязали на добавката за 200л пише че течноста е 200мл което ме съмнява че е 200мл.Но за всеки случай на четвъртият резервоар ше сложа половината коеото 100мл да не стане няко фал а после пак ще бухам по 200

    Коментар


      #47
      Току що ме привлече на Лукойл Карлово тази голямата бутилка малее доста си е.Вие сигурно със читав акумулатор и в Коми ще запалите,а колко бяха температурите там.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #48
        Tornado написа:
        Току що ме привлече на Лукойл Карлово тази голямата бутилка малее доста си е.Вие сигурно със читав акумулатор и в Коми ще запалите,а колко бяха температурите там.
        -40 в топла година Там само добавка да слагаш пак ще замръзне Доколкото знам от познати посещавали това място, се карат само бензини и не се гасят нощем, за да не замръзва маслото
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #49
          Чувал съм, че тези добавки за "почистване" са били много ефективни:http://www.darucar.bg/part_inquiry_client.phpДобавката се нарича DIESEL-SPULUNG part №81229407528 В сайта на "Дарукар" излиза под горния номер.Някой има ли повече информация?
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #50
            Nino написа:
            Чувал съм, че тези добавки за "почистване" са били много ефективни:http://www.darucar.bg/part_inquiry_client.phpДобавката се нарича DIESEL-SPULUNG part №81229407528 В сайта на "Дарукар" излиза под горния номер.Някой има ли повече информация?
            лоша дума за качеството не съм чул, но виж за цената :D ако не те бъркат парите взимай сигурен съм че няма да съжеляваш
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #51
              За това питам.. ако е за 40л гориво естествено, че няма смисъл, но ако е за 200 да.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #52
                Днес купих и аз добавка Хелиос.Самоче за бензин понеже имам и бензинова кола.Да ви кажа не съм много радостен.Преди да сипа добавката колата рабореше добре а след това почна да държи по ниски обороти и да придръпва до като не загря напълно.Дали не съм сипал менте.(да кажа сипах само добавка без бензин)
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #53
                  MartoModev написа:
                  Днес купих и аз добавка Хелиос.Самоче за бензин понеже имам и бензинова кола.Да ви кажа не съм много радостен.Преди да сипа добавката колата рабореше добре а след това почна да държи по ниски обороти и да придръпва до като не загря напълно.Дали не съм сипал менте.(да кажа сипах само добавка без бензин)
                  Това показва, че действа, но за да има ефект ще минеш поне 200 км и тогава пак ще говорим

                  Коментар


                    #54
                    има нещо гнило с тази добавка: отивам на еко /това на завод електроника/ да заредя и искам да си купя аз "хелиос" по препоръките тук. търся, добавка такава няма. питам едно от момчетата и то казва, че ей сега ги гледало на щанда. след дълго лутане, питам касиерката, а тя ме усведомява, че преди половин час, шефа наредил да приберат цялото налично количество от тази добавка в склада значи, или има някакво спукано гърне с хелиоса, или е станала толкова популярна, че са я прибрали и чакат да вдигнат цените
                    Bravo SX TD100, 1997

                    Коментар


                      #55
                      simps написа:
                      има нещо гнило с тази добавка: отивам на еко /това на завод електроника/ да заредя и искам да си купя аз "хелиос" по препоръките тук. търся, добавка такава няма. питам едно от момчетата и то казва, че ей сега ги гледало на щанда. след дълго лутане, питам касиерката, а тя ме усведомява, че преди половин час, шефа наредил да приберат цялото налично количество от тази добавка в склада значи, или има някакво спукано гърне с хелиоса, или е станала толкова популярна, че са я прибрали и чакат да вдигнат цените
                      Там нямат Хелиос, търсих преди 2 седмици Казали са ти това, за да не изглеждат като лимони Отиди на Петрол или Лукойл-Петрол и ще си купиш Има я на бензиностанцията срещу КАТ
                      http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                      Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                      FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                      FIAT Punto 99' 1.7 TD

                      Коментар


                        #56
                        Точно вчера вечерта бях там, има Хелиос и то бая.Сложили са ги точно като влизаш от вратата, вляво, до стъклото.
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #57
                          Пичове, вече се отказвам от постоянната употреба на Хелиос в големи количества. Вече ще си слагам точно колкото е написано.Освен това спирам и да зареждам от ЛУКОЙЛ, който така често напоследък хвалех - издъниха се. От както взех да сипвам от ЛУКОЙЛ пълнех винаги догоре. При последното пълнене бях решил да не слагам добавка Хелиос и да си карам без. Ей, хора, абе като минах 50 км без добавка, абе колата направо спираше и като я настъпя припушваше. Не знам какво й бяха направили на тая нафта, но ме отказаха да зареждам оттях. Просто колата не вървеше като преди.В момента в който сложих добавка нещата се оправиха.Но пък ми дойдоха проблемите с въздуха и си го обяснявам с предозирането точно на Хелиос. Затова последния път заредих от Еко и съм много доволен. Колицата си върви. Сега ще гледам да я покарам повечко, че да мога да разредя да разредя скапаната нафта на ЛУКОЙЛ.

                          Коментар


                            #58
                            doofiat написа:
                            Пичове, вече се отказвам от постоянната употреба на Хелиос в големи количества. Вече ще си слагам точно колкото е написано.Освен това спирам и да зареждам от ЛУКОЙЛ, който така често напоследък хвалех - издъниха се. От както взех да сипвам от ЛУКОЙЛ пълнех винаги догоре. При последното пълнене бях решил да не слагам добавка Хелиос и да си карам без. Ей, хора, абе като минах 50 км без добавка, абе колата направо спираше и като я настъпя припушваше. Не знам какво й бяха направили на тая нафта, но ме отказаха да зареждам оттях. Просто колата не вървеше като преди.В момента в който сложих добавка нещата се оправиха.Но пък ми дойдоха проблемите с въздуха и си го обяснявам с предозирането точно на Хелиос. Затова последния път заредих от Еко и съм много доволен. Колицата си върви. Сега ще гледам да я покарам повечко, че да мога да разредя да разредя скапаната нафта на ЛУКОЙЛ.
                            Добре дошъл в отбора! Ама преди май съм говорил на старата ми шапка , а не на теб.От Лукойл си взимам само цигари, близалки и други простотии.Гориво не съм зареждал от 2004г, след един драматичен weekend, пътуване на далеко с тяхно гориво.Щи уври главата!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #59
                              Вчера ходих да зареждам и като теглих калема изпаднах в унес. За изминати 1216 км заредих 54,81л което пресметнато дава 4,5л/100км. Възможно ли е това ? Проверих всички сметки и не намерих грешка ... Всички тези километри съм ги минал в София като за последно съм зареждал на 25 декември миналата година - имам тефтер в който си пиша и винаги пълня до горе.След това последно зареждане сипах и едно шише хелиос за 200 литра с червената капачка ...---------------------------------------------------------------------------------------Edit:Тая добавка да не превърта километражите нещо

                              Коментар


                                #60
                                ilkor написа:
                                Вчера ходих да зареждам и като теглих калема изпаднах в унес. За изминати 1216 км заредих 54,81л което пресметнато дава 4,5л/100км. Възможно ли е това ? Проверих всички сметки и не намерих грешка ... Всички тези километри съм ги минал в София като за последно съм зареждал на 25 декември миналата година - имам тефтер в който си пиша и винаги пълня до горе.След това последно зареждане сипах и едно шише хелиос за 200 литра с червената капачка ...
                                Добре де, на теб резервоара не ти ли е 50 литра. Има два варианта - единият е първоначалния ефект на Халиос (супер нисък разход), а другият е на коланката да са те излъгали с количеството.

                                Коментар

                                Working...
                                X