Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка за зимата на Хелиос-последен тест!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами вече минах 200 км с добавка за 200 литра на 50 л.Ами да ви кажа, няма никакъв черен пушък, дори и да я настъпвам няма нищо. Вечер като има някой зад мен виждам че пуши нещо, но явно това са си изгорелите газове.Настъпвам до към 3000-3500 оборота и върви. Смених в събота и горивния филтър (беше на около 15000 км) и колата върви много леко и ако не я ръчках, щях да постигна сигурно и нисък разход, защото при спокойно каране натискам по-малко газта. За шума на двигателя не мога да кажа нищо, защото от музиката не го чувам - ама май е утихнал.Доволен съм. Днес реших да налея нафта за 20 лева, за да разредя съотношението и пак се движеше много добре.За справка заредих на Лукойл.

    Коментар


      #17
      Казах ли аз че е супер добавката и като качестео и като цена.Само че аз не разреждам.Зареждам колата само на празен резервоар и то догоре и всеки път сипвам добавка за 200л.Разсъждавам по този идиотски начин:в сайтана тая добавка има таблици за двойни дози,значи може и двойна доза да се сипва.Само че тия тествания са направени с хубава нафта не с боклуки за това на 63л слагам добавка за 200л което е тройна доза.Но Дофиат ъи си сипал на 50л гориво за това е добре че си разредил малко да не се окоти на бат Слави котарака

      Коментар


        #18
        gdd55 написа:
        Казах ли аз че е супер добавката и като качестео и като цена.Само че аз не разреждам.Зареждам колата само на празен резервоар и то догоре и всеки път сипвам добавка за 200л.Разсъждавам по този идиотски начин:в сайтана тая добавка има таблици за двойни дози,значи може и двойна доза да се сипва.Само че тия тествания са направени с хубава нафта не с боклуки за това на 63л слагам добавка за 200л което е тройна доза.Но Дофиат ъи си сипал на 50л гориво за това е добре че си разредил малко да не се окоти на бат Слави котарака
        Нищо няма да се окоти Преди няколко дни един приятел ми се обажда и пита: "Ти слагаш ли добавка на нафтата?", а аз "Слагам, ама само на личната, за да видя при колко ще замръзне на служебната " и той: "Аз също слагах, ама гледам, че тази дето я слагах (ЛикиМоли) е замръзнала добавката на балкона " ... Отидох вчера вечерта и се убедих лично, беше я сложил във фризера, че навън бе доста топло.Да Ви кажа честно вече незнам кое не е менте в тази държава Карайте си колите и да не Ви пука ....
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #19
          Dodo 155 написа:
          Нищо няма да се окоти Преди няколко дни един приятел ми се обажда и пита: "Ти слагаш ли добавка на нафтата?", а аз "Слагам, ама само на личната, за да видя при колко ще замръзне на служебната " и той: "Аз също слагах, ама гледам, че тази дето я слагах (ЛикиМоли) е замръзнала добавката на балкона " ... Отидох вчера вечерта и се убедих лично, беше я сложил във фризера, че навън бе доста топло.Да Ви кажа честно вече незнам кое не е менте в тази държава Карайте си колите и да не Ви пука ....
          Аз маах от тази добавка миналата зима и при минус 16-18 градуса палеше от раз при положение, че съм зареждал само обикновен дизел. Купих си голяма разфасовка от същата добавка... ще пробам за всеки случай, като сложа малко във фризера! :D
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            Добавката наистина е хубава.Мотора работи малко по меко,тягата му е по голяма и разхода на колата от подписа от днес е 290км Карлово-В.Търново през Шипка в едната посока с не повече от 100км/ч обратно където позволява пътя 120-130 въпросното разстояние изминах със 17 литра гориво.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #21
              Ами всичките по една ракия малееее

              Коментар


                #22
                Айде Жорка, една ракия и от мен на West-a, само да ми отвориш очите - колкото пъти съм я търсил тая добавка не съм я намирал-къде в Бургас я има, сега?
                FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                Коментар


                  #23
                  Dodo 155 написа:
                  Нищо няма да се окоти Преди няколко дни един приятел ми се обажда и пита: "Ти слагаш ли добавка на нафтата?", а аз "Слагам, ама само на личната, за да видя при колко ще замръзне на служебната " и той: "Аз също слагах, ама гледам, че тази дето я слагах (ЛикиМоли) е замръзнала добавката на балкона " ... Отидох вчера вечерта и се убедих лично, беше я сложил във фризера, че навън бе доста топло.Да Ви кажа честно вече незнам кое не е менте в тази държава Карайте си колите и да не Ви пука ....
                  Майтап! И моята добавка въд фризера замръзна! :D Ще се опитам да намеря малко нафта за да я смеся с нея за да направя втори тест. Може би при смесване с нафта добавката създава някаква реакция, знам ли...
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #24
                    Gugev написа:
                    Айде Жорка, една ракия и от мен на West-a, само да ми отвориш очите - колкото пъти съм я търсил тая добавка не съм я намирал-къде в Бургас я има, сега?
                    Ще се оговорим и жарката преди да слезе към центъра ще мине през карабаирските бензиностанции и ще ти купи

                    Коментар


                      #25
                      Vladim написа:
                      Dodo 155 написа:
                      Нищо няма да се окоти Преди няколко дни един приятел ми се обажда и пита: "Ти слагаш ли добавка на нафтата?", а аз "Слагам, ама само на личната, за да видя при колко ще замръзне на служебната " и той: "Аз също слагах, ама гледам, че тази дето я слагах (ЛикиМоли) е замръзнала добавката на балкона " ... Отидох вчера вечерта и се убедих лично, беше я сложил във фризера, че навън бе доста топло.Да Ви кажа честно вече незнам кое не е менте в тази държава Карайте си колите и да не Ви пука ....
                      Майтап! И моята добавка въд фризера замръзна! :D Ще се опитам да намеря малко нафта за да я смеся с нея за да направя втори тест. Може би при смесване с нафта добавката създава някаква реакция, знам ли...
                      Да и реакцията ще бъде да замръзне и нафтата Провери все пак Аз КАСТРОЛА го тествах вече :D Дори не си смени вискозитета
                      http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                      Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                      FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                      FIAT Punto 99' 1.7 TD

                      Коментар


                        #26
                        Леле, от толкоз любознателност ша се изтровите бре!Направо си представям с цвят реакцията на жената намирайки наФта във фризера!Айде, антифриза мина за кола-блу ама нафтата си и смърди... Да не говорим че китки очаквам да цъфтат вече, вие за замръзване си говорите :D
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар


                          #27
                          Ще цъфнат китките те през февруари че чак ще родят.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #28
                            Esper написа:
                            Леле, от толкоз любознателност ша се изтровите бре!Направо си представям с цвят реакцията на жената намирайки наФта във фризера!Айде, антифриза мина за кола-блу ама нафтата си и смърди... Да не говорим че китки очаквам да цъфтат вече, вие за замръзване си говорите :D
                            Е все някой трябва да се жертва Иначе после ще си купувате разни вносни присадки или извънземни нафти и ще се чудите защо при -5 не пали
                            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                            FIAT Punto 99' 1.7 TD

                            Коментар


                              #29
                              Dodo 155 написа:
                              Е все някой трябва да се жертва Иначе после ще си купувате разни вносни присадки или извънземни нафти и ще се чудите защо при -5 не пали
                              Аз мама я преупредих за да няма Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 като товори фризера! Ще направя наистина този тест и с нафтата за да съм сигурен, че останалата добавка е за боклука!
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар


                                #30
                                Докладвам с изумление:Нещо стана на колата ми от толкова много добавка. Чудя се как да го обясня това явлени без да ме гледате като гръмнати.Говоря само за градско каране, без да вися много по задръстванията.В неделя заредих нафта от Лукойл за 25 лв (1,70 лв/л), това прави 14,70 л.Преди малко като слязах от колата погледна километража - показваше 215 км, изминати след зареждането.Това прави разход 6,8 л/100 км софийско градско Карал съм и бавно и бързо. Не съм правил този разход с цел и затова ми е много странен - никога не съм го постигал.Нямам думи!

                                Коментар

                                Working...
                                X