Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка за зимата на Хелиос-последен тест!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Забравил си в сметките да добавиш количеството добавка която си сипал.

    Коментар


      #32
      ilkor написа:
      Забравил си в сметките да добавиш количеството добавка която си сипал.
      Ами тя струваше 4,90 лв :D

      Коментар


        #33
        doofiat казах ли ти Аз сам се шашнах и затова писах за добавка, апак и с тая цена си е направо без пари

        Коментар


          #34
          А и да добавя с тази добавка при градско каране само с гас до ламарината ама яко думан ми даде разход 8л/100

          Коментар


            #35
            doofiat написа:
            gdd55 написа:
            Дофиате ти тази зимната ли сипа или лятната пише ли -25С на етикета защото само това е разликата в етикетите и капачката на -25 е черна.Питам те защото си е взел много евтина да не си взел лятната ?
            На етикета пише до -25 и е с червена капачка в черна тубичка.
            Освен че пише -25 има и снежинка и добавката е 15д ,а лятната ги няма тези работи и е 13д и е с червена капачка.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #36
              gdd55 написа:
              А и да добавя с тази добавка при градско каране само с гас до ламарината ама яко думан ми даде разход 8л/100
              Ти разбираш ли, че аз направо не мога да повярвам. И сега като жената я няма и аз настъпвам до 4000 оборота и пак е нисък разхода.Ама ефект усетих като разредих добавката с още малко нафтата(визирам последното зареждане за 25 лв.) и смених и горивния филтър.

              Коментар


                #37
                Ами тя струваше 4,90 лв
                Говоря като количество - 25л нафта и толкова добавки Сега като свърши по магазините тази добавка ...

                Коментар


                  #38
                  ilkor написа:
                  Ами тя струваше 4,90 лв
                  Говоря като количество - 25л нафта и толкова добавки Сега като свърши по магазините тази добавка ...
                  Виж темата отначало.Сложих на около 50 л нафта добавка за 200 литра. След това карах около 300 км и в неделя сложих още 14,7 литра нафта.

                  Коментар


                    #39
                    doofiat днес най-новото откритие от тая добавка.Спипах добавката естествено пак за 200л и долях догоре 57л явно съм имал 5л.За пръв път да си чувам толкова ясно турбината направо е музика за ушите ми.На магазинерката като и казах че я сипвам всичката добавка за 200л на 63л резервоар ми зададе въпроса ама половината ли добавка като и казах пак всичкатаме попита нямало ли опасност да ми гръмне колата :D ,жени Ти колко пъти вече сипваш от нея и чуваш ли си така ясно турбината от както сипваш?

                    Коментар


                      #40
                      И аз горе долу съм с такава пропорция две тубички за по 50литра гориво от Хелиос 15 Д и малко Кастрол ТДА на 63 литра гориво.С риска да се повторя и хвалбите на колегите също ето резултата.1.Прекалено нисък разход на гориво независимо от скороста.2.Много тиха работа на мотора.3.Изключително висока мощност в ниските обороти на мотора.Препоръчах я на колегата със Ситроен ксантия и той също остана много доволен.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #41
                        Tornado написа:
                        И аз горе долу съм с такава пропорция две тубички за по 50литра гориво от Хелиос 15 Д и малко Кастрол ТДА на 63 литра гориво.С риска да се повторя и хвалбите на колегите също ето резултата.1.Прекалено нисък разход на гориво независимо от скороста.2.Много тиха работа на мотора.3.Изключително висока мощност в ниските обороти на мотора.Препоръчах я на колегата със Ситроен ксантия и той също остана много доволен.
                        3.Изключително висока мощност в ниските обороти на мотора.Тва го осетих на 2-рия път като сипах добавка за 200л и напълних догоре.Преди това беше много спънат кон преди да влезе в турборежима.Тук може да се постави въпросът вредна ли е или полезно сипването на добавки.Или пародията прави ли добавката за нафтата ни от пълен боклук в нормална нафта с каквато карат хората в Западна Европа или е*ава майката на мотора особенно в мойте количества.

                        Коментар


                          #42
                          Ако имате връзки в авиацията или в Невтохим потърсете си "Течност И". Не гледайте очудено, точно така се казва. Това нещо обира ледените кристали ако има такива и не дава на керосина, а в нашия случай на нафтата да стане на желе. Много е добро, но е доста агресивно, затова се слага по малко и гледайте да не попада върху боята , че ефекта е хубав.
                          TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
                          ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
                          НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

                          Коментар


                            #43
                            Течността е "J".
                            FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                            Коментар


                              #44
                              Днес и аз си сипах от вълшебната добавка.Естествено шише за 200 литра За сега не забелязвам ефект - както и със всички други добавки които съм пробвал ...

                              Коментар


                                #45
                                ilkor написа:
                                Днес и аз си сипах от вълшебната добавка.Естествено шише за 200 литра За сега не забелязвам ефект - както и със всички други добавки които съм пробвал ...
                                Ефекта при мен се получи като изгорих половиния резервоар и след това като долях нафта за 25 лв.След това малко трябва според мен да се разреди концентрацията, защото може и да има и странични явления, но какви не се знае.Тази вечер след срещата заредих догоре и си купих пак добавка и сипах малко от нея. Според мен след като сте сложили вече един път добавка за 200 л на цял резервоар, ще добре след като изгорите нафтата да сложите добавка за 100 литра на цял резервоар.

                                Коментар

                                Working...
                                X