Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

неоткриваемо тресене на двг.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Дано сте прави за случайното съвпадение между случката със скоростите и прблем по електриката :D
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #92
      S_BANKOV написа:
      ivel написа:
      ако е дизелов мотор мога да се съглася че вибрацията може да е от тампон,но на бензинов е смешно и непрофесионално да си мислим че е от тампон
      Ац също съм на мнение че проблема е от дисбаланс в мотора, но гледайки снимките тази тампон ми направи впечатление че нещо не е в час
      естествено че не е в ред за това съм написал че са две снимки на този тампон и в едната снимка съм го натиснал навътре а в другата навън зада се види как играе по остта си за него казах че са скъсали.
      weekend hlx 2.0 20v

      Коментар


        #93
        ето и малко снимки от свалените скорости. да кажа само че няма никакъв видим проблем в съединителя освен търкането на лагера в притискателя. по маховика няма никакви видими деформации болтовете са здрави и стегнати . така че "пророците" който предположиха че не е там проблема се оказаха правиhttp://koceboce07.snimka.bg/automobi...tel.650497.all
        weekend hlx 2.0 20v

        Коментар


          #94
          Колко пари ти взеха за смяната на съединителя?

          Коментар


            #95
            и сега пак тресе илимерни една компресия това ми идва на акълаи ако нямапроблем съм и там съм пас аз нямам повече идей
            Power Under Pressure

            Коментар


              #96
              В първия пост пише че компресията е мерена и е еднаква за всички цилиндри

              Коментар


                #97
                Май остана само да се види искрата как се подава :D

                Коментар


                  #98
                  kaci написа:
                  Колко пари ти взеха за смяната на съединителя?
                  250 комплекта и 120 за работа , като 250 е с отстъпка от 301 лева а 120 за работа се договорихме преди да видят колата и какъв х..й е и немаше как да променат цената
                  weekend hlx 2.0 20v

                  Коментар


                    #99
                    WhitePower написа:
                    и сега пак тресе илимерни една компресия това ми идва на акълаи ако нямапроблем съм и там съм пас аз нямам повече идей
                    9.7 равна на 5-те цилиндъра ми да тресе но вече се замислям и не мога да остановя колко е , но да отбележа че не са сменили тампона и това според мене дава отражение на предаването на вибрациите към купето. с две думи следващия петък ще сменя и тампона и тогава ще имам реална представа как тресе
                    weekend hlx 2.0 20v

                    Коментар


                      еми що е равна , аз съм пас - изчерпан съм от идей
                      Power Under Pressure

                      Коментар


                        То от тампоните със сигурност ше се успокои, въпроса е колко. Поне заслужаваше ли си да се разглобява съединител- беше ли достатъчно износен, или ...
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          Dido_Lyubenov написа:
                          То от тампоните със сигурност ше се успокои, въпроса е колко. Поне заслужаваше ли си да се разглобява съединител- беше ли достатъчно износен, или ...
                          по скоро ще предаде вибрациите според мен де. а дали е износен- ми не само лагера дет е трил в притискателя беше поизядено но сичко друго наред пластини прави имаше си и феродо но ми направи впечатление че като погледнеш от страни феродото все едно е от две части слепени и посредата се беше напукало но иначе бая си имашеПогледни малко по нагоре снимки съм направил но незнам така може ли да прецениш в какво сътояние е съединителя
                          weekend hlx 2.0 20v

                          Коментар


                            Поогледах ги, но си е друго да го видиш на живо, а и база за сравнение си имал с новия :D
                            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                            Коментар


                              Това с притискателя е нормално за кола карана от жена!Чудно ми е защо не са сменили втулката (не е тампон) при положение, че сега и е бил момента Задния тампон погледнаха ли го така както ти написах (с демонтиране)?

                              Коментар


                                kaci написа:
                                Това с притискателя е нормално за кола карана от жена!Чудно ми е защо не са сменили втулката (не е тампон) при положение, че сега и е бил момента Задния тампон погледнаха ли го така както ти написах (с демонтиране)?
                                ааааиде пак за жената :P извиняваи забравих да напиша -да погледнаха го няма нищо нередно,то конзолата беше свалена и само болтовете трябваше да развият . а втулката не я смениха защото не остана време понеже ако не бях взел сега колата цяла седмица щеше да им виси в сервиза щото аз си карам служебна и няма как двете да ги карам наведнъж. но аз съм я купил втулката и в петък ще я сменявам.някой има ли спомен за размера на тази втулка . тая която купих е фи 5см и3.4 широчина но в магазина не бяха сигурни дали е тя а докато не сваля старата нема как да знам.колега за какво ти трябваше цената на съединителя и как е ,добре или съм се минал ???
                                weekend hlx 2.0 20v

                                Коментар

                                Working...
                                X