Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видео с гонки!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    jimi69 написа:
    Bimero написа:
    jimi69 написа:
    WhitePower написа:
    jimi69 написа:
    muns61 написа:
    http://fakti.bg/avto/40174-nai-barziat-golf-ii-prebori-veyron
    ШЕ ПОВЪРНА ВЕЧЕ! Извръщение пълно. Ако ще говорим за коли от такъв клас дай да погледнем ауди S2 направо откача магарето.Иначе евала, че са го запазили сток на външен вид, явно немците си се кефят на гошо 2 единствения гоуф който ми харесва като цяло е гошо 5. Ето тая ме кефи вече.
    свери си малко часовника , кви са тез 15 ки от 105 коня браво с чип , май незнаеш колко трудно се слиза в 15 ките а змея въобще не е критерии за бърз дизел , даже е далеч от бързите дизели
    Колегата SWAT с Типото от форума може да потвърди. Г-тека е любителски, незнам какво отклонение може да дава но съм го виждал с очите си.208 коня на колелата не е лошо какво ?
    Добре нека направим така,щом е толкова бърз Змея,сподели една негова победа(над автомобил),и ще докажеш казаното от теб(относно Змея)!За всичко друго,което изписа.............като чета е трудно да ти се обясни за какво иде реч,затова живей си със здраве!
    Ей батка, аз имам една обикновенна дизелова кола, която се ползва всеки ден за всякви цели, и за мене алфата на змея не е бавна, въобще не ме интересува кой е победил, казах, че колата е бърза, като за дизел, и разбива мита, че само на ТДИ може да се слагат яки части, точка.Като ти е трудно да ми обясниш, обяснявай как ги биеш там с баварката или с лагуна ли там кво беше и тва е, не ми спами ако нямаш клипове.Дървени философи да искаш
    Нещо се бъгна форума,ако може някой модератор да ИЗТРИЕ празните постове(съжалявам за неудобството)!По темата!Не мога да разбера,защо скачаш така,като не ме познаваш и НЕ ЗНАЕШ дали мога да ти затворя УСТАТА с ФАКТИ!Да ти спамя?Заповядай 230 клипа с ГОНКИ,като в 80% от СЛУЧАЙТЕ УЧАСТВАМ АЗ! http://vbox7.com/user:bimera?p=allvideos За Лагуната НЕ ЧЕТЕШ приятел: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...r=asc&start=60 :
    Bimero написа:
    Bimero написа:
    Днес най-вероятно ще се състои гонка между мен(Лагуната) и колегата с Алфата 156 1.9jtd 115к.с!След 22:00 ще имаме резултат!
    Значи с колегата majarina се чухме по телефона и се оговорихме да се замерим!Колегата е пич и всичко си беше така както се оговорихме!Значи имаше два летящи(от 30км/ч и от 60км/ч) старт от място нямаше(а там според мен ми беше силата),защото колегата имаше пробелем с едно от каретата си и решихме да не рискуваме да счупим Алфата!Та развоя на гонките беше следният!30км/ч до около 140-50км/ч около кола и половина ми направи(между двамата)!60км/ч-190км/ч ми направи 2 коли и малко(между двамата)!Не снимахме клип,защото ми се обади към 19:50 и се разбрахме за 21:30-или по-точно нямаше как да викнем някой да снима,а ние да снимаме с тези скорости не ми се струваше разумно!Говорихме,и спрямо разговора разбрах,че трябва да съм доволен от развоя на гонката,ЗАЩОТО колегата се е дърпал не веднъж с Алфата и по интересното е,че бие Алфа 2.4jtd 136к.с СТОК с малко по-малко разстояни от колкото ме бие мен(КОЕТО ЗА МЕН Е МНОГО ДОБРЕ)!Говорихме и за други гонки,и от това,което чух съм сигурен,че ЛАГУНАТА върви перфектно за това,което предлага,А именно приятно семейно комби!Евала още един път,за ентусиазма и затова,че в този форум има хора,които се и дърпат,а НЕ САМО ДА ЛАЯТ!През тази седмица съм зает-до другата неделя,но до тогава,може някой Фиат Мареа,Браво, 1.9jtd 105к.с ,Стило 1.9jtd 80к.с,Стило 1.9jtd 115к.с(комби),Крома 1.9 Мулти-Джет 120к.с,да излезне да видим какъв ще е развоят!
    Обичам повече да ДЕЙСТВАМ отколкото да ЛАЯ като теб и то ПОДЧЕРТАВАМ без да ми пука какъв е развоя от замерването!Укроти се,не е нужно да се пенявиш,ако имаш път към София пиши,дай ми тел на лично,независимо колко е часът ще ти откликна,ще дойда с Лагуната(ако искаш и с БМВ-то)АКО искаш и с двете,ще замерим, ще те поприземя и така!Предполагам след това ще се почерпим по бира ще полафим и ти ЩЕ станеш друг човек!

    Коментар


      #77
      Като действаш а не лаеш защо направи тема със незнам си колко страници и без една гонка, я виж аз до 3та страница колко гонки имам и колко още дето не са снимани... Айде ся, като си разбирач и не лаеш, кажи що помпа дюзата е по добре. Или и ти само лаеш?Казах 5 0000000 пъти, че колата ми не е бърза и е обикновенна НО... Върви повече от ТДИ с тия коне, точка!Като те изравня по коне тогава все някога ще дойда в софия да ме приземиш, с "бързото" БМВ или Лагуна. Лагуната бих я пробвал на момента но ни делят 400км така, че няма да има такава гонка, аз вече съм се мерил с лагуна 140 или 150 + ремап ама няма значение.Щях да имам път към софия тия дни обаче нещата се обърнаха, така, че няма да спорим повече, щото в интернет се вижда, че няма да намерим приказка.Повече няма да ъпдейтвам темата, тъй, като във форума на мойта марка скочиха 20 човека срещу мен да ме убедят , че голфа е мноо бърз. Тогава що не си купихте голфове ?Вчера гледах гонка ауди А3 130 коня + ремап 2003 срещу Тойота Авенсис 2.2 150 коня + power box със джанти 18ки и такива ластици правеше тая Тойота на аудито , че тоя мотор помпа дюза може да го хвърлите на боклука.Тва го пиша един път, и повече няма да коментирам, който вярва вярва не ме е.е въобще.пп. Единствения клип който ме накефи е хондата как ускорява айде карайте си помпи дюзите и оставете на мира по бавното JTD от мене повече клипове няма да видите тука.
      Punto JTD
      http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

      Коментар


        #78
        jimi69 написа:
        Като действаш а не лаеш защо направи тема със незнам си колко страници и без една гонка, я виж аз до 3та страница колко гонки имам и колко още дето не са снимани... Айде ся, като си разбирач и не лаеш, кажи що помпа дюзата е по добре. Или и ти само лаеш?Казах 5 0000000 пъти, че колата ми не е бърза и е обикновенна НО... Върви повече от ТДИ с тия коне, точка!Като те изравня по коне тогава все някога ще дойда в софия да ме приземиш, с "бързото" БМВ или Лагуна. Лагуната бих я пробвал на момента но ни делят 400км така, че няма да има такава гонка, аз вече съм се мерил с лагуна 140 или 150 + ремап ама няма значение.Щях да имам път към софия тия дни обаче нещата се обърнаха, така, че няма да спорим повече, щото в интернет се вижда, че няма да намерим приказка.Повече няма да ъпдейтвам темата, тъй, като във форума на мойта марка скочиха 20 човека срещу мен да ме убедят , че голфа е мноо бърз. Тогава що не си купихте голфове ?Вчера гледах гонка ауди А3 130 коня + ремап 2003 срещу Тойота Авенсис 2.2 150 коня + power box със джанти 18ки и такива ластици правеше тая Тойота на аудито , че тоя мотор помпа дюза може да го хвърлите на боклука.Тва го пиша един път, и повече няма да коментирам, който вярва вярва не ме е.е въобще.пп. Единствения клип който ме накефи е хондата как ускорява айде карайте си помпи дюзите и оставете на мира по бавното JTD от мене повече клипове няма да видите тука.
        Според теб трябва да направя тема в която да поствам повече от 200 клипа с гонки и т.н!Разгедай има повече от 16 страници с гонки!Пак не си прочел!Предизвиквах какви ли не Фиати от София,НЕ ОТКЛИКНА НИКОЙ!Само с колегата с Алфата се рабрахме като си разменихме телефоните,и след 2 часа вече се бяхме замерили!Аз не подкрепям каквото и да е било,затова и ти казах да ми разгледаш ЦЕЛИЯ ПРОФИЛ С МОИ КЛИПОВЕ,за да видиш(поне добиеш представа),че знам за какво ти говоря и съм ДАЛЕЧ ОТ МИСЪЛТА да се заяждам или подкрепям каквото и да е било!

        Коментар


          #79
          Bimero написа:
          jimi69 написа:
          Като действаш а не лаеш защо направи тема със незнам си колко страници и без една гонка, я виж аз до 3та страница колко гонки имам и колко още дето не са снимани... Айде ся, като си разбирач и не лаеш, кажи що помпа дюзата е по добре. Или и ти само лаеш?Казах 5 0000000 пъти, че колата ми не е бърза и е обикновенна НО... Върви повече от ТДИ с тия коне, точка!Като те изравня по коне тогава все някога ще дойда в софия да ме приземиш, с "бързото" БМВ или Лагуна. Лагуната бих я пробвал на момента но ни делят 400км така, че няма да има такава гонка, аз вече съм се мерил с лагуна 140 или 150 + ремап ама няма значение.Щях да имам път към софия тия дни обаче нещата се обърнаха, така, че няма да спорим повече, щото в интернет се вижда, че няма да намерим приказка.Повече няма да ъпдейтвам темата, тъй, като във форума на мойта марка скочиха 20 човека срещу мен да ме убедят , че голфа е мноо бърз. Тогава що не си купихте голфове ?Вчера гледах гонка ауди А3 130 коня + ремап 2003 срещу Тойота Авенсис 2.2 150 коня + power box със джанти 18ки и такива ластици правеше тая Тойота на аудито , че тоя мотор помпа дюза може да го хвърлите на боклука.Тва го пиша един път, и повече няма да коментирам, който вярва вярва не ме е.е въобще.пп. Единствения клип който ме накефи е хондата как ускорява айде карайте си помпи дюзите и оставете на мира по бавното JTD от мене повече клипове няма да видите тука.
          Според теб трябва да направя тема в която да поствам повече от 200 клипа с гонки и т.н!Разгедай има повече от 16 страници с гонки!Пак не си прочел!Предизвиквах какви ли не Фиати от София,НЕ ОТКЛИКНА НИКОЙ!Само с колегата с Алфата се рабрахме като си разменихме телефоните,и след 2 часа вече се бяхме замерили!Аз не подкрепям каквото и да е било,затова и ти казах да ми разгледаш ЦЕЛИЯ ПРОФИЛ С МОИ КЛИПОВЕ,за да видиш(поне добиеш представа),че знам за какво ти говоря и съм ДАЛЕЧ ОТ МИСЪЛТА да се заяждам или подкрепям каквото и да е било!
          Е как да не се заяждате... ?Аз се гоня с някой , бия го, споделям, и ме упрекват и ме изкарват лъжец, и едва ли не съм казал, че колата ми е много бърза. Един път не публикувах клип и ме изкараха най големия лъжец, тва си е заяждане, още повече , че хората дето се джафкат са от мойта марка. Кво тряя да напрая да се регистрирам във Вафла форума и да дразня там момчетата ли ? Може да не ме кефят колите им, обаче имам приятели с немски коли, и ако няма спор не е интересно.И ти не си мисли , че ти плюя колата , като твърдя, че не е пъргава, тва е факт , че БМВ-то и Лагуната не са пъргави коли, който квото иска да приказва. И с лагуна и с БМВ съм се гонил и знам много добре, че тия коли просто не са за такива работи, естествено ако БМВ-то не е ЕМ-ка или IS.Нямам причина да "лая" и обиждам БМВ щото аз исках да си вземам БМВ 330cd просто тогава нямах пари и си взех фиат пунто, но за 2000кубика има далеч по бързи коли от баварките, все пак тва е магистрална кола, не резачка.
          Punto JTD
          http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

          Коментар


            #80
            Bimero написа:
            Предизвиквах какви ли не Фиати от София,НЕ ОТКЛИКНА НИКОЙ
            не са изхфърляй толкоз
            Power Under Pressure

            Коментар


              #81
              WhitePower написа:
              Bimero написа:
              Предизвиквах какви ли не Фиати от София,НЕ ОТКЛИКНА НИКОЙ
              не са изхфърляй толкоз
              За да има смисъл да се пуска с тебе ще трябва и една духалка да сложи на бавареца Аз нямам против да се пробвам с някоя 20-ка, но бих предпочел да бъде сток, защото аз доста съм натоварил колата и не върви толко колкото едно сток пунто хгт
              punto HGT

              Коментар


                #82
                !

                WhitePower написа:
                Bimero написа:
                Предизвиквах какви ли не Фиати от София,НЕ ОТКЛИКНА НИКОЙ
                не са изхфърляй толкоз
                И сега,ако знаеш как се изхвърли като чик..я на мокър пясък!Става въпрос за темата ми за Лагуната или да цитирам:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0 - лесно е да прочетеш,че никой не откликна(не ми е писал)!
                Bimero написа:
                Bimero написа:
                Днес най-вероятно ще се състои гонка между мен(Лагуната) и колегата с Алфата 156 1.9jtd 115к.с!След 22:00 ще имаме резултат!
                Значи с колегата majarina се чухме по телефона и се оговорихме да се замерим!Колегата е пич и всичко си беше така както се оговорихме!Значи имаше два летящи(от 30км/ч и от 60км/ч) старт от място нямаше(а там според мен ми беше силата),защото колегата имаше пробелем с едно от каретата си и решихме да не рискуваме да счупим Алфата!Та развоя на гонките беше следният!30км/ч до около 140-50км/ч около кола и половина ми направи(между двамата)!60км/ч-190км/ч ми направи 2 коли и малко(между двамата)!Не снимахме клип,защото ми се обади към 19:50 и се разбрахме за 21:30-или по-точно нямаше как да викнем някой да снима,а ние да снимаме с тези скорости не ми се струваше разумно!Говорихме,и спрямо разговора разбрах,че трябва да съм доволен от развоя на гонката,ЗАЩОТО колегата се е дърпал не веднъж с Алфата и по интересното е,че бие Алфа 2.4jtd 136к.с СТОК с малко по-малко разстояни от колкото ме бие мен(КОЕТО ЗА МЕН Е МНОГО ДОБРЕ)!Говорихме и за други гонки,и от това,което чух съм сигурен,че ЛАГУНАТА върви перфектно за това,което предлага,А именно приятно семейно комби!Евала още един път,за ентусиазма и затова,че в този форум има хора,които се и дърпат,а НЕ САМО ДА ЛАЯТ!През тази седмица съм зает-до другата неделя,но до тогава,може някой Фиат Мареа,Браво, 1.9jtd 105к.с ,Стило 1.9jtd 80к.с,Стило 1.9jtd 115к.с(комби),Крома 1.9 Мулти-Джет 120к.с,да излезне да видим какъв ще е развоят!
                След 5 страници писане,и НИКАКВО предложение от Фият представител,замерих с една Алфа,ПРИ което пак предложих старт(в края на поста си пише)!Резултат никакъв!Това имах в превид,а не че БМВ-то или Лагуната са някакви бегуни..........не точно обратното,има още много хляб да изядат(НАЙ-вече БМВ-то като подготвено за такива работи) докато станат бързи!

                Коментар


                  #83
                  оуу ма избирай си черното или сивото ГТ искаш ето предизвикан си даже има и една алфа ГТ ако искаш има и една чера алфа дето пише JTD ама не е
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #84
                    WhitePower написа:
                    оуу ма избирай си черното или сивото ГТ искаш ето предизвикан си даже има и една алфа ГТ ако искаш има и една чера алфа дето пише JTD ама не е
                    Хахаххахаха ОК!Както виждаш с БМВ-то НЕ предизвиквам НИКОЙ,защо-ЗАЩОТО пръснах ДИФА на молекули,както и НОВАТА рейка на бенза,която качих преди месец,нитрото още не е СЪБРАНО на 100% и колата се кара на оригинален СОФТ.Или по-точно трайкам си,защото КОЛАТА не е в движение(или ПОНЕ не постоянно),а и за ПОРЕДЕН път се обеждавам,че за да се засили 20-ка ЯВНО се минава през 3939287 проблема(които отнемат ВРЕМЕ И ПАРИ най-вече).Иначе ОК знаеш,че ще стартираме само да си оправя проблемите(поради които КАКТО ЧЕТЕШ НЕ ПРЕДИЗВИКАВАМ НИКОЙ с БМВ-то"повтарям се")!Най-ми е интересно с Нитрото дали ще влезна ТВЪРДО в 15-ките!А ако това,което си написал,е насочено към Лагуната...............не ме карай да се смея на 17-секундния си КОРАБ!

                    Коментар


                      #85
                      WhitePower написа:
                      оуу ма избирай си черното или сивото ГТ искаш ето предизвикан си даже има и една алфа ГТ ако искаш има и една чера алфа дето пише JTD ама не е
                      Коей по-силното от двете Пунто-та? Да си го избера за феста /живот и здраве/ Чи гледам страшна сила са тез ГТ-та .... нищо не признават ни 4х4, ни много кубици, ни много клапани.... 1372 кубика и 8 клапана пък мелят наред....
                      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                      Коментар


                        #86
                        RASTIL написа:
                        WhitePower написа:
                        оуу ма избирай си черното или сивото ГТ искаш ето предизвикан си даже има и една алфа ГТ ако искаш има и една чера алфа дето пише JTD ама не е
                        Коей по-силното от двете Пунто-та? Да си го избера за феста /живот и здраве/ Чи гледам страшна сила са тез ГТ-та .... нищо не признават ни 4х4, ни много кубици, ни много клапани.... 1372 кубика и 8 клапана пък мелят наред....
                        Кат’ каза феста, си представих каква ли картина ще е ако дойдат всички базирани на Интеграле трансмисията коли ... а те не са малко
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          #87
                          ici написа:
                          RASTIL написа:
                          WhitePower написа:
                          оуу ма избирай си черното или сивото ГТ искаш ето предизвикан си даже има и една алфа ГТ ако искаш има и една чера алфа дето пише JTD ама не е
                          Коей по-силното от двете Пунто-та? Да си го избера за феста /живот и здраве/ Чи гледам страшна сила са тез ГТ-та .... нищо не признават ни 4х4, ни много кубици, ни много клапани.... 1372 кубика и 8 клапана пък мелят наред....
                          Кат’ каза феста, си представих каква ли картина ще е ако дойдат всички базирани на Интеграле трансмисията коли ... а те не са малко
                          Оо Резила е пак на линия съжелявам че те прекръстих , щом кучката е пинизи към ГТ много ма кефи , явно пунтарата или е много добра или кучката е много смотана Ела на кондофрея , Аа съм там , Записал съм се в клас предно - при бързите олекотени варели А ти ??а до феста има адски много време и не на последно вижте си класовете за драг , никъде 4х4 не е в клас предно
                          Power Under Pressure

                          Коментар


                            #88
                            Bimero написа:
                            WhitePower написа:
                            оуу ма избирай си черното или сивото ГТ искаш ето предизвикан си даже има и една алфа ГТ ако искаш има и една чера алфа дето пише JTD ама не е
                            Хахаххахаха ОК!Както виждаш с БМВ-то НЕ предизвиквам НИКОЙ,защо-ЗАЩОТО пръснах ДИФА на молекули,както и НОВАТА рейка на бенза,която качих преди месец,нитрото още не е СЪБРАНО на 100% и колата се кара на оригинален СОФТ.Или по-точно трайкам си,защото КОЛАТА не е в движение(или ПОНЕ не постоянно),а и за ПОРЕДЕН път се обеждавам,че за да се засили 20-ка ЯВНО се минава през 3939287 проблема(които отнемат ВРЕМЕ И ПАРИ най-вече).Иначе ОК знаеш,че ще стартираме само да си оправя проблемите(поради които КАКТО ЧЕТЕШ НЕ ПРЕДИЗВИКАВАМ НИКОЙ с БМВ-то"повтарям се")!Най-ми е интересно с Нитрото дали ще влезна ТВЪРДО в 15-ките!А ако това,което си написал,е насочено към Лагуната...............не ме карай да се смея на 17-секундния си КОРАБ!
                            ми ти така се изказа че никой не се обадил и аз реших да отсрамя сектата , и се обадих те другите като не искат
                            Power Under Pressure

                            Коментар


                              #89
                              WhitePower написа:
                              ici написа:
                              RASTIL написа:
                              WhitePower написа:
                              оуу ма избирай си черното или сивото ГТ искаш ето предизвикан си даже има и една алфа ГТ ако искаш има и една чера алфа дето пише JTD ама не е
                              Коей по-силното от двете Пунто-та? Да си го избера за феста /живот и здраве/ Чи гледам страшна сила са тез ГТ-та .... нищо не признават ни 4х4, ни много кубици, ни много клапани.... 1372 кубика и 8 клапана пък мелят наред....
                              Кат’ каза феста, си представих каква ли картина ще е ако дойдат всички базирани на Интеграле трансмисията коли ... а те не са малко
                              Оо Резила е пак на линия съжелявам че те прекръстих , щом кучката е пинизи към ГТ много ма кефи , явно пунтарата или е много добра или кучката е много смотана Ела на кондофрея , Аа съм там , Записал съм се в клас предно - при бързите олекотени варели А ти ??а до феста има адски много време и не на последно вижте си класовете за драг , никъде 4х4 не е в клас предно
                              Eee, най-накрая да видим времето на Пунтото А с RASTIL не се заяждай, че ще те плеска с Ку-чката от стоящ, летящ и всякакви други дисциплини каквито си помислиш
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                #90
                                ici написа:
                                WhitePower написа:
                                ici написа:
                                RASTIL написа:
                                WhitePower написа:
                                оуу ма избирай си черното или сивото ГТ искаш ето предизвикан си даже има и една алфа ГТ ако искаш има и една чера алфа дето пише JTD ама не е
                                Коей по-силното от двете Пунто-та? Да си го избера за феста /живот и здраве/ Чи гледам страшна сила са тез ГТ-та .... нищо не признават ни 4х4, ни много кубици, ни много клапани.... 1372 кубика и 8 клапана пък мелят наред....
                                Кат’ каза феста, си представих каква ли картина ще е ако дойдат всички базирани на Интеграле трансмисията коли ... а те не са малко
                                Оо Резила е пак на линия съжелявам че те прекръстих , щом кучката е пинизи към ГТ много ма кефи , явно пунтарата или е много добра или кучката е много смотана Ела на кондофрея , Аа съм там , Записал съм се в клас предно - при бързите олекотени варели А ти ??а до феста има адски много време и не на последно вижте си класовете за драг , никъде 4х4 не е в клас предно
                                Eee, най-накрая да видим времето на Пунтото А с RASTIL не се заяждай, че ще те плеска с Ку-чката от стоящ, летящ и всякакви други дисциплини каквито си помислиш
                                еми да идва е кво да го глеаш 14 ка + - 15 , то зависи ако 35 градуса нема си хабя колата ,щото мойта загрява ич да не е на тази жега а и умира а що да не се заяждам аз се заяждам с всичко дето пали и върви само дето не ми е в класа , а ако има смелост да излиза в неговия клас там евота субарута поршаци и други
                                Power Under Pressure

                                Коментар

                                Working...
                                X