Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe 2.0 16V vs Fiat Bravo 2.0 20v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колеги не се излагайте ,чак на Sedicivalvole се скача с HGT...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #17
      А бихте ли ме светнали какво е това седичивалволе.... и 1 линк с описание би ми бил полезен. Благодаря.

      Коментар


        #18
        Не говорете смешки, на Valeri седичито тупаше редовно ХЕ-та и КР-и на Бояна - който е бил редовен горе или питате за на Валери черното седичи и ще ви каже!!! А 20В колкото и да ме е яд, не съм видял горе да бие и АБФ П.С. Insane - това е Типо 2.0 16В атмосферен мотор като в зависимост от годината на производство е 147 к.с. или 139 к.с. с 3 или 5 врати купе

        Коментар


          #19
          Insane написа:
          А бихте ли ме светнали какво е това седичивалволе.... и 1 линк с описание би ми бил полезен. Благодаря.
          Това е Типо 2.0 16V...Ето и линк с спецификацията му...http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/3145.html
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #20
            Tie написа:
            Не говорете смешки, на Valeri седичито тупаше редовно ХЕ-та и КР-и на Бояна - който е бил редовен горе или питате за на Валери черното седичи и ще ви каже!!! А 20В колкото и да ме е яд, не съм видял горе да бие и АБФ П.С. Insane - това е Типо 2.0 16В атмосферен мотор като в зависимост от годината на производство е 147 к.с. или 139 к.с. с 3 или 5 врати купе
            а така батинка ка7и им го :D ве4е го няма атмосферното мото4е
            Fiat Tipo 2.0 16V

            Коментар


              #21
              Tie написа:
              А 20В колкото и да ме е яд, не съм видял горе да бие и АБФ
              Ти луд ли си?

              Got nos?

              Коментар


                #22
                sUkI написа:
                Tie написа:
                А 20В колкото и да ме е яд, не съм видял горе да бие и АБФ
                Ти луд ли си?
                не ти си лудия!! които си мисли 4е кара бърза кола!!!!!!!
                Fiat Tipo 2.0 16V

                Коментар


                  #23
                  valeri87 написа:
                  sUkI написа:
                  Tie написа:
                  А 20В колкото и да ме е яд, не съм видял горе да бие и АБФ
                  Ти луд ли си?
                  не ти си лудия!! които си мисли 4е кара бърза кола!!!!!!!
                  хаха ти пък си мислиш че твойто Типо е много бързо
                  leave something of the happiness you bring

                  Коментар


                    #24
                    Темата - Fiat Coupe 2.0 16V vs Fiat Bravo 2.0 20vСпора - Sedicivolve vs HGT 2.0 20v.Айде удряйте ключа.Една от малкото свястни теми дето има резултат от някаква дръпка и пак се почва с спама.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #25
                      Незнам момчета за sedicivolve ама от това браво 2.0В не останах с някакви добри впечатления.А с АБФ или КР не сам се пускал за сега но имам желание За друг мои старт преди сам ходил на Плевен да се пробвам и се пуснах с 3-и Опел Астри.Двете бяха по 150к.с. а другата 1.6 , тази която беше 1.6 беше много правена и до 120км ми варви до задния калник и на 3-та и 4-та и праввя около 2 коли разтояние..Иначе тея по 150к.с. на 1-ва и 2-ра неговата предница е на моята врата,обаче като щтракне 3 скорост ме настига и ме изпреварва Но крайния резултат на финала е кола и малко за едната Астра и около една кола за другата.
                      [URL=http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1250518520f.jpg

                      Коментар


                        #26
                        Купето пипано ли е ? Щото такава Астра 150 коня, трябва да ти направи 1-2 рейса разстояние, ако си стоков. Ето и списък с най-невървящите коли, да не се чудите после: Fiat Coupe 2.0 16vFiat Coupe 1.8 16vFiat Bravo HGT147Hyundai Coupe 2.0 16v 139VW Golf 3 ABF 150Renault Megane Coach 2.0 16v 150Fiat Bravo HGT155Fiat Tipo Sedicivalvole 2.0 16v 14*VW Golf 2 GTI 1.8 16v 139Seat Ibisa ABF 150VW Golf 4 1.8T 150
                        3.0CRD

                        Коментар


                          #27
                          къде забрави ИС и 320 :Dчакай бе шльоко ,аз твърдя ,че абф е много по-назад дори от 147хгт ти си луд,не веднъж е доказано това!

                          Got nos?

                          Коментар


                            #28
                            Trojaneca написа:
                            Купето пипано ли е ? Щото такава Астра 150 коня, трябва да ти направи 1-2 рейса разстояние, ако си стоков. Ето и списък с най-невървящите коли, да не се чудите после: Fiat Coupe 2.0 16vFiat Coupe 1.8 16vFiat Bravo HGT147Hyundai Coupe 2.0 16v 139VW Golf 3 ABF 150Renault Megane Coach 2.0 16v 150Fiat Bravo HGT155Fiat Tipo Sedicivalvole 2.0 16v 14*VW Golf 2 GTI 1.8 16v 139Seat Ibisa ABF 150VW Golf 4 1.8T 150
                            +Всички БМВ-та,Всички Мерцедеси и отчасти Всички Опел-и
                            leave something of the happiness you bring

                            Коментар


                              #29
                              Trojaneca написа:
                              Fiat Tipo Sedicivalvole 2.0 16v 14*
                              WHYYYYYYYY Други приказки съм чувал ,пък и друго съм виждал ,мани другото...
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар


                                #30
                                [quote="Bravo 1.9 JTD"]
                                valeri87 написа:
                                sUkI написа:
                                Tie написа:
                                А 20В колкото и да ме е яд, не съм видял горе да бие и АБФ
                                Ти луд ли си?
                                не ти си лудия!! които си мисли 4е кара бърза кола!!!!!!!
                                хаха ти пък си мислиш че твойто Типо е много бързо [/quote ] незнам дали много бързо но е по бурзо от твоите с сигорност! и от оризникати :D :D :D
                                Fiat Tipo 2.0 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X