Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво HGT срещу Алфа 155, 2.5 V6.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Mury написа:
    ... като вървят толкова тези ХГТ-та шо не изкарахте едно на Италфеста да го видим,па да падне от Алфа 145 1.6 ТС
    Аааа, много бързо тва ве, дай по-добре 1.4 ТС
    Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #62
      Mury написа:
      А бре тук май всички говорят наизуст а като вървят толкова тези ХГТ-та шо не изкарахте едно на Италфеста да го видим,па да падне от Алфа 145 1.6 ТС На феста имаше само едно Пунто ХГТ което вървеше доста добре,наравно с мойта кола/с преебан дебитомер/
      Глупости,QV e някъде около 16.5-6 читаво на 400м,докато читаво седичи е 15.9
      Бате твоето са глупости На Насо колата /145 2.0 16в ТС 00"/ на Божурище дава 16.1 сток А на феста ако си бил,си видял как 146 ТИ дава 15.9,та тя мойта кола даде 16.6 с преебан дебитомер и сонда П.С.Плюс това едно ХГТ/което и да е/ще се узори доста с на нашия президент колата 147 1.9 ЖТД 8в
      Ако е бутано като 1.6-цата от която "ще падне" дали наистина ше падне да питам аз? На Насо колата е с новия мотор,който се смята че върви повече На феста бях и си говорихме с човека с ТИ-то,което дава 15.9 и не му е много чиста работата,чипове мипове и други работи... Само аз не можах да разбера защо сравняваш ХГТ-то с "бутани" коли от алфа форума,всички знаят,че колата на Петко е далече от сток,както и на Нео 1.6-цата,хич не претендирам,че хгт-то е добро в класа си,ама ме дразнят сравненията ти,дай сток алфа 2.0 16В срещу едно типо 2.0 16В сток на едно приятелче е да видиш реално как стоят нещата
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #63
        На мене не ми стана ясно как дава 15.9 тая атмосферка,а мойта дала 16.2 (поне така разбрах) Е мойта освен кулер нямаше никаква друга промяна,дори и горивото беше със стоково налягане,което като цяло е антитунинг без други промени.
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #64
          Grisha написа:
          Mury написа:
          А бре тук май всички говорят наизуст а като вървят толкова тези ХГТ-та шо не изкарахте едно на Италфеста да го видим,па да падне от Алфа 145 1.6 ТС На феста имаше само едно Пунто ХГТ което вървеше доста добре,наравно с мойта кола/с преебан дебитомер/
          Глупости,QV e някъде около 16.5-6 читаво на 400м,докато читаво седичи е 15.9
          Бате твоето са глупости На Насо колата /145 2.0 16в ТС 00"/ на Божурище дава 16.1 сток А на феста ако си бил,си видял как 146 ТИ дава 15.9,та тя мойта кола даде 16.6 с преебан дебитомер и сонда П.С.Плюс това едно ХГТ/което и да е/ще се узори доста с на нашия президент колата 147 1.9 ЖТД 8в
          Ако е бутано като 1.6-цата от която "ще падне" дали наистина ше падне да питам аз? На Насо колата е с новия мотор,който се смята че върви повече На феста бях и си говорихме с човека с ТИ-то,което дава 15.9 и не му е много чиста работата,чипове мипове и други работи... Само аз не можах да разбера защо сравняваш ХГТ-то с "бутани" коли от алфа форума,всички знаят,че колата на Петко е далече от сток,както и на Нео 1.6-цата,хич не претендирам,че хгт-то е добро в класа си,ама ме дразнят сравненията ти,дай сток алфа 2.0 16В срещу едно типо 2.0 16В сток на едно приятелче е да видиш реално как стоят нещата
          Сега е счупено вървящото Куве,иначе няма проблем,Нео ша доде да видиме.Иначе и аз съм навит някоя вечер на Бояна да пробвам някое бързо ХГТ
          Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
          Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
          Ventura garage

          Коментар


            #65
            Mury написа:
            А бре тук май всички говорят наизуст а като вървят толкова тези ХГТ-та шо не изкарахте едно на Италфеста да го видим,па да падне от Алфа 145 1.6 ТС На феста имаше само едно Пунто ХГТ което вървеше доста добре,наравно с мойта кола/с преебан дебитомер/
            Глупости,QV e някъде около 16.5-6 читаво на 400м,докато читаво седичи е 15.9
            Бате твоето са глупости На Насо колата /145 2.0 16в ТС 00"/ на Божурище дава 16.1 сток А на феста ако си бил,си видял как 146 ТИ дава 15.9,та тя мойта кола даде 16.6 с преебан дебитомер и сонда П.С.Плюс това едно ХГТ/което и да е/ще се узори доста с на нашия президент колата 147 1.9 ЖТД 8в
            Ние сме били като сектанти...Ние ако сме сектанти, след това твое изказване за вас не знам какво да мисля. Че алфите са вървежни, вървежни са, ама чак пък толкова..."ша" ме извиняваш...
            Fiat Punto 1.7TD
            Mazda 626 2.0
            Fiat Croma 2.4 Multijet

            Коментар


              #66
              FaceLess написа:
              Ние сме били като сектанти...Ние ако сме сектанти, след това твое изказване за вас не знам какво да мисля. Че алфите са вървежни, вървежни са, ама чак пък толкова..."ша" ме извиняваш...
              Само да допълня - какво толкова ги хвалите тея мотори 16 ТС дето са толкова бъгави?Били направени,е и колко време ще изкарат?Затуй няма никакви части за тях,че и цели мотори не се намират.Единствения истински мотор на алфа с платформа Типо е на кучката
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                #67
                Mury написа:
                Сега е счупено вървящото Куве,иначе няма проблем,Нео ша доде да видиме.Иначе и аз съм навит някоя вечер на Бояна да пробвам някое бързо ХГТ
                Кое вървящо QV,сигурно някое чипирано и правено И като доде Нео какво ше видим,говорим за СТОК коли,а на Нео колата е далече от сток И го мани това браво ясно е,че пада с малко от QV,дай срещу типото,сток е?
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #68
                  Grisha написа:
                  Кое вървящо QV, сигурно някое чипирано и правено И като доде Нео какво ше видим,говорим за СТОК коли,а на Нео колата е далече от сток И го мани това браво ясно е,че пада с малко от QV,дай срещу типото,сток е?
                  Говоря за на Гиги бившото Куве което си е сток А срещу типото е ясна работата с тези 200 кг.разлика За Нено говоря,защото сега е негово Кувето,или по-точно на негов приятел,но той го кара
                  На Насо колата е с новия мотор,който се смята че върви повече На феста бях и си говорихме с човека с ТИ-то,което дава 15.9 и не му е много чиста работата,чипове мипове и други работи...
                  И какво като на Насо колата е с новия мотор нали се спори за 155 коньово ХГТ,ето ти Алфа 155 коня На Икзибит колата наистина е правена,но я давам за пример,защото е с образцов тунинг за атмосферка П.С.Работата е ясна и с двата мотора Бравото пада,лошото е че не останаха непипани Кувета в София за да пробваме,но има едно в Ст.Загора/беше на феста/което сток даваше 16.2 Не искам да споря с вас,защото сте пичове,за да не си разваляме отношенията
                  Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                  Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                  Ventura garage

                  Коментар


                    #69
                    Абе не съм сигурен, че беше сток,нещо чипче ми се върти в главата А какви са тези 200 кг. за които говориш, типото е 1190 кг.,145 QV e 1240kg На Нено QV-то, ако няма чип като го оправи може да организираме един старт с типото просто така от интерес :D Иначе на всички е ясно, че ХГТ-тата не вървят както трябва за съжаление и падат от 145/146 2.0, както и повечето коли в този клас
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #70
                      Иначе на всички е ясно,че ХГТ-тата не вървят както трябва за съжаление и падат от 145/146 2.0,както и повечето коли в този клас
                      Да бе,ма май само ти на тва мнение па после ние сме били сектанти /ма кат се замисля,сме си истинска секта/
                      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                      Ventura garage

                      Коментар


                        #71
                        Mury написа:
                        Иначе на всички е ясно,че ХГТ-тата не вървят както трябва за съжаление и падат от 145/146 2.0,както и повечето коли в този клас
                        Да бе,ма май само ти на тва мнение па после ние сме били сектанти /ма кат се замисля,сме си истинска секта/
                        Хах, сектанти сте и още как ... ма що па и ние да не сме ? Айде приключвайте спора, че още се чудя кво да зимам :D Купе 2.0 16V, браво 2.0 20V или някоя алфа :D Следя темата от началото и чакам да я довършите да ходя да избирам едит: Или пунто GT

                        Коментар


                          #72
                          Тук в моя квартал има едно Браво 2.0 147 коня и като се засечем на светофара или по пътя за Самоков, редовно се дърпаме от караулката на Горубляне нататък. Със 166 2.4 JTD (чип, ~175 коня и ~400 Нм) на старта ме откъсва, но после от 3-та нататък няма шанс.Със 156 1.9 JTD, преди да сложа чипа, ме късаше, но откакто съм с чип (~145 коня и 360 Нм) го късам и на старт, и впоследствие. Особено на летящ старт Бравото изобщо няма шанс.Абе карал съм го тоя матор на Капата година и половина, много муден, трудноразвъртащ се двигател е, за лимузина горе-долу става, но са спортно каране изобщо не върви. Да не говорим, че е ужасна ламя - едва ли има по-неикономичен двигател.
                          Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                          Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                          ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                          Коментар


                            #73
                            Ади пуснете се бре. Пет страници тема и само теории. :PВ София толко ли не може да намерите една Алфа и едно Браво?
                            Alfa 159 SW 2.4 Ti
                            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                            Коментар


                              #74
                              те се пускаха вече (колите от заглавието на темата)
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                #75
                                Sev написа:
                                те се пускаха вече (колите от заглавието на темата)
                                Точно така,с това е най-добре да прекратим спора
                                Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                                Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                                Ventura garage

                                Коментар

                                Working...
                                X