Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво HGT срещу Алфа 155, 2.5 V6.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Grisha написа:
    Е с типо седичи туин спарка изревава много лошо
    че може да изреве може ...ама чак пък много лошо се съмнявамсе си мисля че QV ше накаже седичито ...ма не съм сигурен ... ако некой от колегитеима наблюдение по въпроса да сподели моля :D
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    Коментар


      #47
      DiStefano написа:
      Grisha написа:
      Е с типо седичи туин спарка изревава много лошо
      че може да изреве може ...ама чак пък много лошо се съмнявамсе си мисля че QV ше накаже седичито ...ма не съм сигурен ... ако некой от колегитеима наблюдение по въпроса да сподели моля :D
      Глупости,QV e някъде около 16.5-6 читаво на 400м,докато читаво седичи е 15.9 Имам наблюдения върху няколко седичита и няколко алфи обаче 146 с 2.0 мотор и хич не ме впечатляват откъм вървене Не е като добрите стари 75-ци,33-ки и другите,не правят такива резачки вече
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #48
        Аз не съм тук за да се заяждам и да говоря глупости,казвам само,че съм правил сверка и бравото е по-пъргаво!А относно баба ти,тя може и да кара добре!Говоря за алфа 2.5!Ако някой има такава алфа аз съм готов да се пусна и после пак ще си говорим!Тука така на думи всички знаят!Кога и къде и съм там!
        Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
        Audi 2.6 150hp
        Audi RS2 2.2turbo 360hp

        Коментар


          #49
          korandomori написа:
          Аз не съм тук за да се заяждам и да говоря глупости,казвам само,че съм правил сверка и бравото е по-пъргаво!А относно баба ти,тя може и да кара добре!Говоря за алфа 2.5!Ако някой има такава алфа аз съм готов да се пусна и после пак ще си говорим!Тука така на думи всички знаят!Кога и къде и съм там!
          не знам с кво си правил сверка и кой е каралама на сток и двете коли ако са падаш с много от Алфата при всички положенияи от 156 пак падаш и от 145 пак падаши от 1.9 JTD Алфа пак падаш и да продължавам ли ....не съм в София иначе веднага ше се отзоваама ако имаш път към Филибето отбий се през Пазарджикше ги пуснеме неколко пъти ... после ше пием по бира и ше полафим ...
          Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
          Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

          Коментар


            #50
            Колега, ти това HGT го направи супер умрял кон.

            Коментар


              #51
              DiStefano написа:
              Grisha написа:
              Е с типо седичи туин спарка изревава много лошо
              че може да изреве може ...ама чак пък много лошо се съмнявамсе си мисля че QV ше накаже седичито ...ма не съм сигурен ... ако некой от колегитеима наблюдение по въпроса да сподели моля :D
              По моите наблюдения АЛФЕТАТА пада и от TIPO 16v и от BRAVO 20v.Пичовете е сгъстиха, генерация-63мм,смяна на шофера и - КАНТАР.

              Коментар


                #52
                Ами като имам път натам с удоволствие бих се пуснал!Проблема е,че може би утре си слагам чип и нова генерация!Но щом ще има бира с кеф!
                Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
                Audi 2.6 150hp
                Audi RS2 2.2turbo 360hp

                Коментар


                  #53
                  to6o hgt написа:
                  Колега, ти това HGT го направи супер умрял кон.
                  Верно малко се е улял, ама карай, лаф да стаа..
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #54
                    DiStefano написа:
                    korandomori написа:
                    Аз не съм тук за да се заяждам и да говоря глупости,казвам само,че съм правил сверка и бравото е по-пъргаво!А относно баба ти,тя може и да кара добре!Говоря за алфа 2.5!Ако някой има такава алфа аз съм готов да се пусна и после пак ще си говорим!Тука така на думи всички знаят!Кога и къде и съм там!
                    не знам с кво си правил сверка и кой е каралама на сток и двете коли ако са падаш с много от Алфата при всички положенияи от 156 пак падаш и от 145 пак падаши от 1.9 JTD Алфа пак падаш и да продължавам ли ....не съм в София иначе веднага ше се отзоваама ако имаш път към Филибето отбий се през Пазарджикше ги пуснеме неколко пъти ... после ше пием по бира и ше полафим ...
                    стига бе брат. незнам кое ХГТ си гледал да пада от 1.9 JTD ама сигурно е работило на 3 цилиндъра :D 6тото с мойто на Fabia RS 1.9 tdi 131hp и давам такъв бинокал на старта че не може да прочете задния номер.А тя със сигурност върви повече от алфата. Не е чак толко умрело ХГТ-то стига да знаеш как да го цедиш . А за извънграско пък да не говорим. На доста от тия дето ти се лепат на дълги с новите коли не им се вярва как бързо изчезва пред тях
                    Bravo HGT

                    Коментар


                      #55
                      smokie написа:
                      стига бе брат. незнам кое ХГТ си гледал да пада от 1.9 JTD ама сигурно е работило на 3 цилиндъра :D 6тото с мойто на Fabia RS 1.9 tdi 131hp и давам такъв бинокал на старта че не може да прочете задния номер.А тя със сигурност върви повече от алфата. Не е чак толко умрело ХГТ-то стига да знаеш как да го цедиш . А за извънграско пък да не говорим. На доста от тия дето ти се лепат на дълги с новите коли не им се вярва как бързо изчезва пред тях
                      Колега,мотора на Алфата е 140 коня ,малко трудно ще го биеш с ХГТ-то
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #56
                        точно това е трябва да знаеш как да цедиш ХГТ-то.А и за извънградското съм съгласен самолет си е.
                        -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
                        -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

                        FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

                        Коментар


                          #57
                          ivanko_rs написа:
                          smokie написа:
                          стига бе брат. незнам кое ХГТ си гледал да пада от 1.9 JTD ама сигурно е работило на 3 цилиндъра :D 6тото с мойто на Fabia RS 1.9 tdi 131hp и давам такъв бинокал на старта че не може да прочете задния номер.А тя със сигурност върви повече от алфата. Не е чак толко умрело ХГТ-то стига да знаеш как да го цедиш . А за извънграско пък да не говорим. На доста от тия дето ти се лепат на дълги с новите коли не им се вярва как бързо изчезва пред тях
                          Колега,мотора на Алфата е 140 коня
                          Не е ли 2.4 тоя със 140-те коня?
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #58
                            chris написа:
                            Не е ли 2.4 тоя със 140-те коня?
                            1.9 140 коня е MultiJet
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #59
                              Sev написа:
                              chris написа:
                              Не е ли 2.4 тоя със 140-те коня?
                              1.9 140 коня е MultiJet
                              Ахам, ясно!
                              Bravo 1.6 16v

                              Коментар


                                #60
                                А бре тук май всички говорят наизуст а като вървят толкова тези ХГТ-та шо не изкарахте едно на Италфеста да го видим,па да падне от Алфа 145 1.6 ТС На феста имаше само едно Пунто ХГТ което вървеше доста добре,наравно с мойта кола/с преебан дебитомер/
                                Глупости,QV e някъде около 16.5-6 читаво на 400м,докато читаво седичи е 15.9
                                Бате твоето са глупости На Насо колата /145 2.0 16в ТС 00"/ на Божурище дава 16.1 сток А на феста ако си бил,си видял как 146 ТИ дава 15.9,та тя мойта кола даде 16.6 с преебан дебитомер и сонда П.С.Плюс това едно ХГТ/което и да е/ще се узори доста с на нашия президент колата 147 1.9 ЖТД 8в
                                Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                                Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                                Ventura garage

                                Коментар

                                Working...
                                X